Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 26.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Спонтанен абортнови  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано25.09.02 10:09



Здравейте момичета,
до скоро бях в клуба за бъдещи майки, а сега след случилото се идвам при вас, за да споделя, понеже ви чета и сте много мили всички.
Преди три седмици влезнах в трети месец, бебето беше наред....и една вечер ме позаболя коремчето, отивам на доктор в 22 часа вечерта. Доктора ме прегледа обстойно и ме успокои, че всичко е наред, но ми препоръча да остана за през нощта, за да съм под наблюдение. Останах, но се притсних страшно много...аз по принцип съм адски претиснителна, а и за първи път оставам в болница. Беше ужасно.......от притеснения след няколко часа се появиха ужасни болки, прокървих и сутринта в 6 го изхвърлих. Не мога да ви опиша колко ужасно се чувствах....Кюртираха ме....без упоика, защото бях в шок и не искаха да рискуват и болеше ли болеше и физически и психически. Аз съм само на 21 години, млада съм и знам, че ще има други бебчета, но това ми липсва ужасно, никога не съм въевала колко гадно може да бъде. А и това бебе много ни изненада с таткото....не сме го правили нарочно, то просто дойде....и решихме да си го оставим, но уви след толкова радост дойде мъката. Сега седя и се чуда, как никога не съм запалвала цигара, не пия, спортувам, здрава съм, същото се отнася и за бащата, никога не съм правила аборт.....Защо се случи???? От притесненя ли, същата вечер???
Просто знам, че е гадно и не искам на никоя жена да се случва.
Тази семдмица ще ми кажат резултатите от изследванията на плода.....може нещо той да е бил увреден и за това да съм го изхвърлила.

Извинявайте за дългият постинг, но трябваше с някои да го споделя.
Поздрави и много усмивки за деня
Ginger



Тема Re: Спонтанен абортнови [re: Ginger.]  
Автор mady (непознат)
Публикувано25.09.02 10:18



Много е тъжно това, което ти се е случило Живота ни поднася такива неприятни изненади и толкова неправди, няма смисъл да се питаш защо и как - просто е трябвало така да стане, не се обвинявай. Резултатите може би ще отговорят на някой от въпросите.
Всичко ще бъде наред, скоро отново ще бъдеш в Бъдещи майки



Тема Re: Спонтанен абортнови [re: Ginger.]  
Автор ani_ ()
Публикувано25.09.02 10:25



Ginger, успокой се може би така е трябвало. Неприятно е наистина но сега трябва да си почиваш, да живееш спокйно пък то пак ще стане! Дано да е по-скоро. Пожелавам ти го!



Тема Съжалявамнови [re: Ginger.]  
Автор Bet* (случaйнa)
Публикувано25.09.02 11:23



Съжалявам за случилото се. Сега имаш няколко месеца да се успокоиш и после да започнеш отначало. Стискам палци за успех.

Когaто печелим - не знaем кaкво губим, когaто губим - не знaем кaкво печелим...


Тема Re: Спонтанен абортнови [re: Ginger.]  
Автор Gloria (будала)
Публикувано25.09.02 11:42



много тъжно
но се данявам всичко да бъде наред с теб



Тема Re: Спонтанен абортнови [re: mady]  
Автор Bezhy (kотенце)
Публикувано25.09.02 13:31



Poniakoga i ot pritesnenie mozhe da se sluchi, no iavno taka e bilo pisano, ne se trevozhi shte ima pak. Viarno e che tova ne mozhe da se zameni s nishto i nishto nemozhe da go vyrne, no gledaj napred i viarvaj. Vsichki sme s teb i tatkoto.

Mnogo syzhaliavam za zagubata i na dvama vi.



Тема Re: Спонтанен абортнови [re: Ginger.]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано25.09.02 16:56



Благодаря ви на всички от сърце за разбирането.
Надявам се всички които сега сме тук много, ама много скоро да сме в клуб "бъдещи майки", а и настоящи


Успех на всички.



Тема Re: Спонтанен абортнови [re: Ginger.]  
Автор KAЛИHA (blondy)
Публикувано25.09.02 17:43



не анам дали си чела моя постинг,но и на мен ми се случи подобно нещо.само че,при мен нямаше плод,нарича се "кухо яйце".и въпреки това пак ме приеха в болница,защото се надяваха нещо да се случи.но уви не стана и аз сама го изхвърлих въпреки,че трябваше да ми правят кюртаж на другия ден.болките наистина бяха ужасни, и толкова кръв.....направо не искам да си спомням.после ми направиха кюртажа,но с упойка.направо не мога да си представя какво си изпитала щом си била без упойка.това се случи преди две седмици и до сега физическата болка отминава,на психическата,колкото да се опитвам да я забравя и да бъда оптимистка....трудно е.
просто в този момент,а и за напред трябва да бъдеш силна и оптимистка,защото наистина годините и здравословния начин на живот са в огромен плюс към така желаната от нас бременност.стискам ти палци и след няколко месеца с нови сили...ще стане наистина.
ако имаш някакви въпроси питай без притеснения



Тема Re: Спонтанен абортнови [re: Ginger.]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано25.09.02 20:06



Milo momiche mnogo sajaliavam za sluchiloto se.Znam,che sega nishto nemoje da te uspokoi i da varne sluchiloto se ili zalichi bolkata,no za goliamo sajalenie ima mnogo takiva loshi momenti v jivota na edin chovek.Ti sama kazvash-mlada si i sas sigurnost shte imash oshte xubavi i zdravi bebcheta,koito da te radvat.Dano samo niamash poveche ot tezi taka trudni i jestoki momenti v jivota si.Ot vse sarze ti go jelaia....Pozdravi...



Тема много ти енови [re: Ginger.]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано26.09.02 21:28



тежко, но нека мине малко време и да поотшуми болката. Има много жени с аборти и то не един преди да успеят да си износят здрави дечица. Така че следващият път. Стискам палци и ти желая по-бързо възстановяване!

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.