Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 01.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Спонтанен абортнови [re: Ginger.]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано27.09.02 12:24



Друго освен БЛАГОДАРЯ за милите отзиви не мога да кажа.



Тема Re: Спонтанен абортнови [re: Ginger.]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано28.09.02 19:17



Много мъчно ми стана.
Съжалявам.

Толкова отдавна се появих, май вече си отивам


Тема Re: Спонтанен абортнови [re: Ginger.]  
АвторPearl (Нерегистриран)
Публикувано30.09.02 00:44



Imam chuvstvoto, che prochetoh svoyata istoriya. Na men se sluchi absolyutno sushtoto - tochno predi 3 sedmici byah vlyazla v 3 mesec i napravih aborta. S tazi razlika, che otidoh na lekar v 12 na obyad i go izhvurlih v 7 vecherta. Men sushto me kurtiraha bez upoika, zashtoto biyah pila Fanta...
V purvite nyakolko chasa byah dovolna che se pribrah ot bolnicata (Maichin Dom), no posle ciala sedmica rev. Shtyah da umra ot muka, a tatkoto plaka poveche ot men. I tolkova mnogo mislih kakva e prichinata, obvinyavah sebe si, misleh che neshto ne e nared s ploda i zatova sum go izhvurlila, abe s 2 dumi otkachih. Predi malko popitah v klub Budeshtimaiki kolko vreme tryabva da mine do novo zabremenyavane i se okaza, che tryabva da izchakame 6 meseca...A az taka iskam...mnogo mi lipsva bebenceto...
Ti hodila li si na lekar sled aborta? Az ne iskam da gi vijdam i oshte se oslushvam. I ako sa te preglejdali kakvo kazaha? V koya bolnica i pri koi lekar hodish? Mai mnogo pitam, no prosto sme prejiveli edin i susht koshmar.



Тема Re: Спонтанен абортнови [re: Pearl]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано30.09.02 12:21



Pearl, разбирам те напълно и много съжалявам за нас двете и за всички приживяли това нещастие.
Аз още не съм ходила на доктор....ужасява ме мисълта да ме бъркат....изпитвам отвращение и страх. Но мисля в края на седмицата да отида, а може и в началото на другата..... незнам. Бях при док. Мишел в Шейново, той е приятел на майка ми. Ако искаш се регистрирай и ми пиши бележки.

Поздрави
Ginger




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.