Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 20.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Коларов да ми дава комисионна, предлагам!нови  
Автор miroslava (хм)
Публикувано12.09.02 11:34



Като бях последния път при него нещо се заприказвахме и той ми каза че идвали момичета и му казвали че научили за него от "интернет'...Той много се учудвал....та се наложи да го "светна"...Само за комисионната не се разбрахме!

Иначе като ходя при него все има момичета на моята възраст и се чудя дали няма някое момиче от клуба! Ех да забременеем веднъж, че да се срещаме, сега нямаме много поводи за разговори....

Поздрави!

Най-красиви са днес върховете, недокоснати още от нас!


Тема Re: Коларов да ми дава комисионна, предлагам! [re: miroslava]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 15:19



Ха-хааа! Ако знаеш колко негови пациентки от Майчин дом, забременяха след лечение при него...
ама за комисионната и аз мога дасе пришия, нали все го хваля!
Идеята за среща на клуба е добра, но е по-вероятно да се включат само софиянки. А такива като мен дето са по-отдалече, ще им е трудно...



Тема Moje az da ti dam :)нови [re: miroslava]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано12.09.02 19:31



Az razbrah ot tuk za nego i mu go kazah. :) Moje niakoi den daje da sme se razminali pri nego hihihihihihih. Kaza che bi idval v kluba da otgovaria na vuprosi po niakoga



Тема Re: Moje az da ti dam :)нови [re: Vlas]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано12.09.02 21:04



Значи, която забременее при Коларов ми дава комисиона - да хапна бебето за дупето! Ха-ха-ха...
Ух, как искам да съм аз!

Най-красиви са днес върховете, недокоснати още от нас!


Тема Re: Moje az da ti dam :)нови [re: miroslava]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано12.09.02 21:32



dUbre suglasna sum
A che redasi e tvoi taka si e !!!!! Ti si predi men




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.