Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 21.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бях на лекар и  
Автор miroslava (хм)
Публикувано11.09.02 12:59



имам фоликул 11 мм на десен яйчник. Днес ми е 9-ти ден, най вероятно ще има овулация на ден 14-15. Вече 3 месеца имам овулация и все на десен яйчник....Започвам да се съмнявам че дясната тръба не е много проходима....след като не забременявам....
Коларов каза че ще правим стимулация 6 месеца и после ще почиване....Чудя се дали да не жертвам един месец за снимка или да изчакам и да я направя в почивката . Какво мислите?

Най-красиви са днес върховете, недокоснати още от нас!


Тема Re: Бях на лекар инови [re: miroslava]  
Авторmady (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 13:16



Не си мисли такива неща Мира
Според мен щом така или иначе ще има почивка по-добре изчакай.
Щом имаш овулация е много вероятно нещо да се получи през предстоящите месеци
Горе главата.



Тема Re: Ехеее! Почакай малко...нови [re: miroslava]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 13:29



По-добре първо се посъветвай с д-р Коларов и после предприемай каквото и да е. Аз също го познавам и в момента той ми е лекуващ лекар. Страхотен специалист е. Познавам доста негови пациентки - забренели или вече с бебета - след лечение при него. Вярвай му!
А доколкото разбрах след 15 октомври ще откриват медицински център на 1 етаж на сградата на поликлиниката към Майчин дом. Така че и там ще има приемни часове.
Горе главата! И ти ще успееш!



Тема :)нови [re: miroslava]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано11.09.02 15:36



Men ako pitash napravi si snimka.Dokolkoto znam ako ima malki srastvania ili cipi ot samata procedura se otpushva. Osven tova mislia che izraza da jertvam mesec ne e pravilen.Snimkata ne prechi na nishto.Pripomni si che V. zabremenia tochno sled snimka(toest v sushtia mesec)
Interesno che pri men zapochnaha sus snimka. Tova beshe purvoto koeto si pravih.Ne mislia che e strashno. Porovi nazad pisala sum podrobno koe i kak stava.Men pone ne me bolia, a e uspokoiavahsta ako vsichko e nared.Ostavat po-malki neshta za popravka Az vse oshte chakam da imam ovulacia
Gore glavata.
A za Kolarov az za sega mu viarvam bezuslovno, no az sega zapochvam.
Spoko skoro vsichki shte se razkarame ot tuk!!!!!!!!PONE SE NADIAVAM MNOGO ZA VSICHKI!



Тема Re: :)нови [re: Vlas]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано11.09.02 16:12



Абе то за снимката той ме е оставил за сега аз да реша, иначе ми каза още в началото, че е добре да си я направя, но мен малко ме е страх...даже много ме е страх, ами ако са ми запушени тръбите...? Боже, какво още ще излезе???? Ако и този месец не стане, ще си я направя. Иначе Коларов е твърдо против забременяване след снимка, но това е стара тема, заради която се карахме тук. Ако искаш пусни ми бележка, за да ти кажа неговото мнение!

Най-красиви са днес върховете, недокоснати още от нас!


Тема Re: :) Няма нищо страшно!нови [re: miroslava]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 16:38



Момиче, даже и да са ти запушени тръбите с една пластика при проф. Налбански в Майчин дом ще те направят като нова и има-няма за година ще си бременна. Хич не се притеснявай! И такива колко съм ги виждала и след опрерацията, наречана пластика забременяват без проблем. Не се тревожи! Ако искаш говори с Коларов за това при следващото си посещение и ще видиш, че ще ти каже почти същото. Аз съм с лапароскопия и трябва да ти кажа, че няма нищо страшно. Но няма смисъл да си пълниш главата с глупости, преди още да знаеш какво ти има.



Тема Re: :) Няма нищо страшно!нови [re: Eднa]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано11.09.02 23:11



СЛУШАМ! Понякога си мисля да наема някой да ми удря по един шамар от време на време.......ей тъй, ободряващо....поне да знам като рева защо рева....

Най-красиви са днес върховете, недокоснати още от нас!


Тема Re: :) Няма нищо страшно!нови [re: miroslava]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 08:54



Точно така! Още си в началото на лечението си и може въбще да не се стигне до каквито и да е било снимки, операции и други... Понякога единия от яйчниците функционира по-рядко от другия. При мен също е така. Левият е по-активен от десния. А за тръбата не се притеснявай, ако една е запушена другата може да привлече отделената яйцеклетка от противопопложния яйчник. Това само за информация...
Успех! И по-често си мисли за хубави работи, а не за проблеми.



Тема Re: :) Няма нищо страшно!нови [re: Eднa]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано12.09.02 10:34



Сигурна ли си в това, за първи път чувам! Как така да я повлече?

Най-красиви са днес върховете, недокоснати още от нас!


Тема Re: :) Сигурна съм...нови [re: miroslava]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 11:13



Даже познавам жена забременяла по този начин. Имаше фолукул в дясно и запушена дясна тръба. Знае се, че така е станало, защото и при нея са правени редовни фоликолуметрии. Също пациентка на д-р Коларов.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.