Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 17.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема подновявам питането синови  
Автор Gloria (будала)
Публикувано09.09.02 12:33



мили момичета, преди няколко седмици бях задала въпрос къде е най-ефтино
сега подновявам темата и ви моля да споделите при кой лекар ходите, доволни ли сте и какви са цените там
проучвам пазара



Тема Съветнови [re: Gloria]  
АвторPyжa (Нерегистриран)
Публикувано09.09.02 21:55



Скъпа Глория, много от момичетата тук не живеят в България, или поне не в града в който ти живееш. Според мен трябва да зададеш по-специфичен въпрос, в който да посочиш град или регион. Освен това може би ще е добра идея ако попиташ момичетата които вече успяха да забременеят. Явно техните лекари са провели правилно лечение.
Дерзай, ние всички те подкрепяме.



Тема Re: Съветнови [re: Pyжa]  
Авторзeш (Нерегистриран)
Публикувано09.09.02 23:46



между другото евтино се пише с "в", а не с "Ф".

подозирам, че това провокира липсата на отговори...



Тема Re: Съветнови [re: зeш]  
Автор mery__ (брюнетка)
Публикувано10.09.02 01:28



Подозирам, че ако продължаваш да се правиш на даскал няма да си добре дошъл или дошла в клуба.
Или пиши по темите ако можеш и знаеш или нямаш място тук.
Никой няма да толерира глупавите ти забележки относно правопис.
Достатъчно ясна ли бях?




Тема Мери,нови [re: mery__]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.09.02 08:47



я по-спокойно, нека се изяви малко и направи впечатление, пък може и да разберем какво търси в клуба.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: подновявам питането синови [re: Gloria]  
Автор *Milena ()
Публикувано10.09.02 08:55



Виж темата "Пожелахте да видите". Там най-долу са изброени лекари в София / ти май си от там/. Има и цени на някои услуги.
Виж лекарите на В. и на Калина - те вече имат успех. Даже на Калина май става с направление. Ти нали си пазиш твоето, направо можеш с него да отидеш.



Тема Re: Съвет [re: зeш]  
Автор Gloria (будала)
Публикувано10.09.02 10:24



уважаеми господине/госпожо
ефтино и евтино са дублетни форми (ако знаете какво означава това)
вярно е, че в новия ни правопис (от Правописния речник на БАН/2001 г.) е прието да се пише с "в", така че се извинявам, че не съм в крак с времето



Тема Re: подновявам питането синови [re: *Milena]  
Автор Gloria (будала)
Публикувано10.09.02 10:51



наистина съм от София
и бях решила да ходя при лекаря на Калина
просто исках още някакви "оферти", защото вече не знам какво да правя - на повечето гинеколози, които не са специалисти по стерилитет отношението е доста несериозно



Тема подновявамнови [re: Gloria]  
АвторPyжa (Нерегистриран)
Публикувано10.09.02 16:34



Нямам нищо общо със Зеш. Ако сте сложили знак за равенство между мен и него (нея), сте в грешка. Просто исках да помогна на Глория, понеже въпроса й дълго време остана неотговорен при два постинга. Тук съм поради същите причини, поради които e всяка една от вас. Смятам, че желанието ми да остана анонимна е напълно обяснимо, имайки впредвид деликатността на проблемите обсъждани в клуба.


Ружа



Тема Re: подновявамнови [re: Pyжa]  
Автор *Milena ()
Публикувано10.09.02 17:37



Не мисля, че някои е решил че сте един и същи човек. Аз знам, че ти си писала и друг път. Беше се изгубила някъде
Как си ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.