Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 26.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Informaziya...  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано09.09.02 01:47



Ne znam dali tuk e nai-podhodyashtoto myasto da zadam vapros, no ako nykoi ima nykakva informaziya molya kajete mi. Znaete li nykakvi agenzii za osinovyavane na deza v Bulgaria? Kam kogo da se obarna?
Blagodarya na vsichki za otgovorite.



Тема Re: Informaziya...нови [re: anonimen]  
Автор mery__ (брюнетка)
Публикувано09.09.02 06:23



В домовете за сираци или в Дом майка и дете.
Преди много години наши приятели си взеха момиченце, което днес е студентка.
В домовете за сираци са над 3 годишни, а в Дом майка и дете са от новородени до 3 годинки.
Незнам сега какви са процедурите. Иди на място и говори с директорите на домовете.
Ако се обърнеш към агенция, ще ти струва много пари.
Ето ти един сайт, прегледай го.
От тази агенция, американско семейство са взели две момиченца - българчета.
Можете да ги видите двете момиченца - Никалина и Надя.







Тема Re: Informaziya...нови [re: anonimen]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано10.09.02 02:34



Ako jiveesh v dryga strana otvori saita na posolstvoto v Sofia na saotvetnta darjava... tam shte namerish... (pone az taka namerih advokat ...za osinoviavane na dete ) dosta info za agensii i advokati ...dano imash kasmet...



Тема Re: Zapitvane do Niki...нови [re: Niki]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 14:12



Blagodarya Vi za otgovora. Bihte li mi kazali ot finansova gledna tochka kak stoyat neshtata po naemane na advokat za osinovyvane na dete? I kolko vreme otnema prozesa? Chrez agenziite za osinovyavane e strashno skapo, a na mesto ako se otide v Dom maika i dete pochti ne struva nishto za popalvane na molba za osinovyavane. Bihte li mi dali nykakva informaziya ako razpolagate s takava?
Blagodarya Vi.



Тема Re: Do anonimen....нови [re: anonimen]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 19:37



Zdraveite ...mnogo e otnositelno za parite ...zavisi kade jiveesh...i na kakav
advokat shte popadnesh...

Az jiveia v U.S i prosedyrata e dosta slojna ne samo v BG... no i v Amerika...
triabva da se podgotviat dokymenti v INS (imigration) i tezi dokymenti ne mojesh da gi pogotvish samostoiatelno ....ima spesialni agensii za "home visite"...senite
varirat ot 1300$ na gore...No tova e lesnata chast ...zapochvat makite v BG..
Parvo ne mojesh da namerish svesten advokat koito da e zapoznat s sialata prosedyra...ot dva mesesa sme zatlachili polojenieto tochno v BG ...nikoi ne shte da si mradne zadnika (izviniavam se)da raboti...
Tezi hora niamt predstava ot nishto...znachi parvo mi obiasniha che triabva
az da osinovia deteto zashtoto sam BGgrajdanin...tova triabvashe da mi stryva okolo 750$...NO ne e vazmojno po prostata prichina che tova dete ne moje da imigrira zashtoto az ne sam american ...triabva da se napravi osinoviavane ot dvamata...Sega advokata mi e napravil dryg senorazpis...sled tolkova maki
da proymee ....znachi shte mi stryva okolo 4500$ bez garansii che ministarat na pravosadieto shte podpishe i sadat shte e saglasen...

Izviniavai che ti pisha moite problemi ...moiat savet e podobre da potarsish agensia viarno che e malko po skapo no veroiatnosta e po goliama ....do kolkoto znam senite im varirat ot 7000$ do 9000$... az sahto shte potarsia agensia
nemam nervi da se zanimavam s advokati koito si misliat che sa ychili zada marzelyvat..i si misliat da izkarat lesni pari s neshtastieto na drygi hora.

P.S Agensii i advokati mojesh da namerish v saita na Americanskoto posolstvo v Sofia..
KASMET...



Тема Re: Do Niki....нови [re: Niki]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 03:15



Blagodarya Vi za otgovora,

Da, chrez agenziite za osinovyvane struva mnogo skapo. A v Bulgaria mi kazaha, che molba popalnena ot bulg. grajdanin struva 6 leva i 0.80 stotinki. I tezi, koito rabotyat v Dom maika i dete nymat predstava kak stoyat neshtata, savetvaha me da zapitam direktor na dom maika i dete. Ama kakto navsykade v BG koi znae kade stavat razlichni igri i s tazi korupziya...Chuvala sam,che nykoi hora ako nameryat poznat ginekolog po-lesno stavali neshtata za osinovyavane na dete. Nali vse pak sreshta razli. pazientki, koito ne iskat da zadarjat dezata si sled rajdaneto.
Inache ot tova, koeto chetoh po Internet nai-lesno i barzo moje bi stava osinovyavane na dete ot China ili Russia. Moi poznati osinoviha dete ot Russia minalata godina, zeliyat prozes otne okolo 6-8 meseza i 2 patuvaniya do Russia. Mai che osinovyvaneto na deza ot Russia stava po-barzo.

Balgodarya Vi otnovo za otgovora.



Тема Re: Do Niki....нови [re: anonimen]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано13.09.02 09:33



Това с познатият доктор гинеколог, е вече минало. Беше и така, но преди десетина години, но пък отново трябваше да се "спонсорира" и директорката но дома в който ЗАДЪЛЖТЕЛНО отива детето след раждането (освен ако връзката с доктора не е толкова дебела, че да задържи детето в болницата, под предлог заболяване и т.н., докато се придвижат документите) Та тогава това ставаше, но хем доктор, хем директорка, пък и правистката към съответната болница. Може би е същото като сега със даренията, които искат госпожи директорките.
Официално 500долара, неофициалното дарение 4000 долара (конкретен случай от 4 години, за новородено бебе (бебето го взеха след като направи месец)- на майката са давани пари, мисля че през половината бременност, също и на лекарят който я наблюдаваше и водеше раждането. Плюс подаръци за лелките, които са се грижили за детето в дома.
Домът е в Монтана.
Други мои познати преди около 10 години осиновяват новородено бебе - вземат го на 20 дни (провинциална болница). По документите детето беше от българи бащата синеок и светла коса, за майката не помня. Познатите ми се радваха, че бебето ще прилича на таткото. Малко след годинка шока беше голям - циганче, и то със силни черти - огромните устни, почти сините венци, на 2 години играеше кючек, без някой да го е чул.
Родителите интелигентни и добри хора, не го разсиновиха, та то си е тяхно дете. За беда таткото почина, когато детето стана на 4.



Тема Re: Do vsi4ki s prekrasnite namereniaнови [re: Debora]  
АвторPascal (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 17:50



da osinoviat dete: ne se predoveriavaite na nikoi v BG.I pari da davate,pak shte ima koi da zloupotrebi s vashite 4uvstva.Ogromna chast ot horata v sistemata sa korumpirani i bezskripulni.Tarsete vrazki i prou4vaite podrobno.Az popadnah na dobra sleda i ako uspeemm,sled okolo 2 meseca moga da vi naso4a.I sega znam dobar na4in,no bih go spodelil samo s otkriti i8 dobri hora,koito da me uveriat,che sa iskrenni po otnoshenie na osinoviavaneto.Ne struva pari!



Тема Do Pascal...нови [re: Pascal]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано14.09.02 02:15



Shte Vi bada mnogo blagodarna ako mi kajete nai-dobriayt nachin za osinovyavane na dete ot Bulgaria. To v tezi vremena ne znae chovek na kakvo i kogo da vyrva...



Тема Re: Informaziya...нови [re: mery__]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано14.09.02 04:05



Mnogo trogatelna istoria ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.