Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Върнах се, нищо ново.....  
Автор miroslava (хм)
Публикувано02.09.02 12:26



Вече съм на линия...Много разочарована, и този месец май нищо не направихме, чакам да ми дойде, вчера температурата ми падна на 36.8, днес ми е 36.9, в неделя имах някакво ръждиво течение, мислех че ми идва, но днес нищо, трябва да ми дойде на 3-4.....И пак Клостилбегит.....
Мира

Най-красиви са днес върховете, недокоснати още от нас!

Редактирано от miroslava на 02.09.02 12:27.



Тема Re: Върнах се, нищо ново.....нови [re: miroslava]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано02.09.02 13:15



Здрасти! Спокойно, може и да е станало. Скоро препрочитах стари теми и попаднах на един постинг от момиче, което вече е бременно. И тя като теб, получила някакво зацапващо течение и си мислела, че и идва. Да ама на другия ден нямало нищо, и след няколко дена направила тест. Така, че....кураж.



Тема Re: Върнах се, нищо ново.....нови [re: Пeпe]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано02.09.02 13:30



Днес си правих тест, ама ни следа от втора линия, не искам да ви говоря за някакви други признаци, освен натежали леко болезнени гърди, защото вече съм се специализирала и мога да предизвикам каквито признаци реша - " Я, дали не ми се гади малко?," Я това дали не е метален вкус в устата?...."
Мира

Най-красиви са днес върховете, недокоснати още от нас!


Тема Re: Върнах се, нищо ново.....нови [re: miroslava]  
Автор mady (непознат)
Публикувано02.09.02 13:48



Здрасти Мира
Как си след почивката, не унивай че няма признаци не се знае
Аз също бях отпуска и не съм влизала в клуба отдавна.
Ние бяхме на планина и се надявам да сме си направили едно планинско бебече, но е много рано да се каже.



Тема Re: Върнах се, нищо ново.....нови [re: miroslava]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано02.09.02 16:21



Имам невероятни способности - мога да седя, да съзерцавам един отрицателен тест за бременност, докато започне да ми се струва положителен....Хоп, хоп, хоп и започва да ми се привижда втора линия....
Няма по-лошо от отчаянието!

Най-красиви са днес върховете, недокоснати още от нас!


Тема Re: Ми-иии, то и при мене така.....нови [re: mady]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано02.09.02 16:59



здрасти Мира,
ей хайде стига, ако това ще те успокой без да си измислям и при мене е същото. Закъсня ми цели 24 дни от 28 (приет) месечен цикъл, отидох на море и за ужас на мъжа ми влезнах във водата при изрична забрана на гениколога ми след операцията и лапароскопията да влизам в море,вани и тем подобни. И ето на на следващия ден страхотни болки в яйчниците и въпросното ръждиво течение. За мое щастие след 2 дни трябваше да се пребираме и аз веднага отидох на преглед. Тука в клуба отдавна не съм се вестявала но нещо ми се струва различени и много много май не ми се пише. Та като изключим казаното и се върнем на прегледа да доразкажа. Дойтора ми каза че няма нищо притеснително, няма кисти а на всичкото от горе имало и фолукул който всеки момент ще се пукне и с течение или не да бягам в къщи и да зграбчвам мъжа си , течението всъщност било овулаторно и понякога се получава. Да де, но на следващия ден след бурна нощ това течение се превърна в чиста кръв, толкова обилно направо ужас обадих му се отново и тогава ми предписа Метаргин, Калций Фосфор С, Витамин С и всичко това 7 дни. Това е кървенето намаля, вече е и спряло чакам да стане 14-15 ден. и това е, ако не после пак. Хайде стига вече че ми омръзна от тия хапчета, матки, течения, бебета направо ще полудея. Аз лично смятам този месец вече да не се занимавам с лекари, хапчета и овулации пък следващия ще видим.



Тема Re: Добре дошла,нови [re: miroslava]  
Автор *Milena ()
Публикувано02.09.02 17:06



Добре ли мина почивката?
Не се отчайвай , ако не този месец. Другия е пред теб и нищо не се знаеГоре главата , никакво отказване!!!!


Колко време го пиеш клостилбегита? Не е ли време за почивка?



Тема Re: Върнах се, нищо ново.....нови [re: miroslava]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано02.09.02 22:16



И аз съм имала такова ръждиво и не смеех да се надявам че съм бременна и ще се задържи (теста беше показал втора черта само за хора с богата фантазия), нн сега ръждивото ми бута ръцете, че и то да трака на клавиатурата.
Та може и бебече да е!
А дано!



Тема Re: Добре дошла,нови [re: *Milena]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано02.09.02 22:33



Почивката мина чудесно, много кратка беше за съжаление....Бяхме на Банско, в едно прилично хотелче, тишина, удобни легла, здрав сън, чист въздух, дебела книга....Такива работи! Явно започвам да остарявам, след като всяка година откривах и закривах Аполония, сега се отдадох на тишина и спокойствие!
А Клостилбегит ще пия сега за трети път....

Най-красиви са днес върховете, недокоснати още от нас!


Тема Re: Върнах се, нищо ново.....нови [re: miroslava]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано02.09.02 22:55



Dobre doshla jiva i zdrava....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.