Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:47 28.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема предложение до НЗОКнови  
Автор aq (непознат)
Публикувано29.08.02 12:51



ПОСЛЕДНИТЕ дни се заговори ,по медиите за проблемите на стерилитета.Лекарите до края на годината щели да дават консултации .Обсъждал се въпроса са клинични пътеки за стерилитета -мъжки и женски.
ПРЕДЛАДАМ да направим подписка в нета с помощта на администратора и други от нас .,които сте по вещи по нета,с която да покажем, до колкото можем мащаба на този проблем на нашите семеиства -морален,психологичен и финансов.Това което не сеправи с пари се ,се прави с много пари!
ОЧАКВАМ ДИСКУСИЯ И ПОДКРЕПА!



Тема Re: предложение до НЗОКнови [re: aq]  
Автор Gloria (будала)
Публикувано29.08.02 14:08



абсолютно се присъединявам към твоето мнение - но не знам как трябва да стане събирането на подписката и формулирането на конкретните предложения
по принцип цялата ни здравна реформа е калпава - когато отидох до личния си лекар да си споделя проблема той започна да се подхилва (един вид, извинявам се за думите - като съм недоебана кво правя там) и не ми даде направление за специалист - така че съм принудена да си плащам, а нямам възможност - така че се въртим в затворен кръг
изобщо ако имаш някакви по-конкретни идеи - сподели ги



Тема Re: предложение до НЗОКнови [re: aq]  
Авторdoki (Нерегистриран)
Публикувано29.08.02 17:59



Аз съм "ЗА"
Ей клуба малко затъпя,
дайте да привлечем лекари да отговарят на кокретни въпроси и да се генерират идеи.



Тема Re: предложение до НЗОКнови [re: aq]  
Автор aq (непознат)
Публикувано29.08.02 18:10



Как точно ще стане ,казах ,ще измислятадмините. От нас ще излязат конкретните предлжения ,които да се обсъдят ,например:изследванията на хармоните да бъдат безплиатни, ;УЗД сущо;безплати лекарства за стимулация ,защото се знае ,че хормоналните препарати са много скъпи и
това спира много семеиства да предприемат нещо по въпроса;и т. н.
Молим в дискусията да се включат и лекари.Да видим и тяхното мнение.Могат да ни помогнат и с по точни формулировки.
МОМИЧЕТА ТРЯБВА ДА СЕ БОРИМ!Това е мястото където всеки може да каже това което мисли
Що се отнася за новата система на здравеопазване,има и някои по добри моменти,но за да ги усетиш трябва да попаднеш на доктор -човек.Ако личния ти лекар не е такъв-просто го смени
Очаквам вашите мнения и съдеиствието на администраторите



Тема Re: предложение до НЗОКнови [re: aq]  
Автордapинa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.02 00:53



И аз съм за .Дори съм си мислела за сформиране на общество /семейства със стеерилитет/ извън НЕТА.Мисля че е задължително гениколозите които лекуват такива семейства да работят в екип с психолог.Навсякъде по брушурите го пише но не се прави а и ние го подценяваме ми се струва,даже мисля че трябва да се започне лечението от там.А за материалната страна на въпроса тая държава крайно време е да направи нещо.



Тема Re: предложение до НЗОК [re: дapинa]  
Авторaq (Нерегистриран)
Публикувано30.08.02 20:33



И аз отдавна мисля за някаква подобна организация независимо как ще се нарича,и доста преди да доиде нета в БГ нЯвно идруги хора мислят като мен защото имат необходимост от това Както виждам доста хора са причели темата ,но отзвук почти никакъв ....ПОЗНАТИЯ ПРОБЛЕМ-
дасе затвориш в себе си или да останеш анонимен .....
нищо ново
Напишете поне по един ред .Кажете си мнението.Специалистите по интернет да дадат съвет как точно да го направимМоже пък да успеем .Длъжни сме да опитаме и ...това
Сърдечни поздрави на всички!!!



Тема Re: предложение до НЗОКнови [re: aq]  
Автор Bet* (случaйнa)
Публикувано31.08.02 01:09



Здравейте, момичета!
Идеята е наистина добра. Нека се обединим заедно и поне се опитаме да кажем на обществото, че съществуват и такива двойки като нашите. НАПЪЛНО съм ЗА . Който смята, че знае как да направим вот, нека сподели. От мен е един глас. И съпруга ми ще привлека ако трябва

Когaто печелим - не знaем кaкво губим, когaто губим - не знaем кaкво печелим...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.