Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема здравейтенови  
АвторMимa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.02 13:37



случайно попаднах на вашия клуб и той силно ме заинтересува
не знам дали съм за тук, но не бих отказала съвет от вас - все пак имате доста опит
със съпруга ми от няколко месеца престанахме да се пазим, без да сме си поставяли за цел бебе
засега не се е получило, но още не съм се притеснила особено, защото контактите ни не са твърде редовни
единственото ми притеснение е, че твърде често сме боледували от полово предавани (т.нар. анаеробни) и гъбични инфекции -
въпросът ми е тези заболявания могат ли да имат отражение върху репродуктивните ни способности



Тема Re: здравейнови [re: Mимa]  
Автор Gloria (будала)
Публикувано27.08.02 14:13



уф
е аз съм със същия проблем - откакто се помня редувам анаеробни с гъбични инфекции, защото анаеробните се лекуват с антибиотици, които предразполагат към гъбички, а лечението на гъбичните нарушават естественият имунитет на влагалището и създават условия за анаеробни
на мен лекарят ми каза, че нямало връзка между забременяването и инфекциите, но на мен все ми се струва, че това е причината за моя неуспех
надявам се ти да не се задържиш в клуба дълго




Тема Re: здравейнови [re: Gloria]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано27.08.02 14:43



Niama vrazka mejdu tezi infekzii i reproduktivnite sposobnosti.Ne se pritesniavai izlishno i niama smisal da si misliash takiva neshta,sled kato sama kazvash,che probvate za bebe otskoro.Po prinzip nad godina i polovina veche moje da se potarsi savet ot lekar,ako ne e imalo bremennost.Ne si sasdavai zlishni pritesnenia,zashtoto e po-veroiatno ot tiax da nemojesh da zabremeneesh,a ne ot infekziite...Uspex i mnogo zdrave....



Тема Re: здравей [re: KAMELlA]  
Автор Gloria (будала)
Публикувано27.08.02 16:15



добре де, но аз съм чувала, че именно поради подобни заболявания се запушват тръбите на жените, а при мъжете хронифицирането води до стерилитет
дано да не съм права
започвам да ставам хипохондричка



Тема Re: здравейнови [re: Gloria]  
АвторMимa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.02 17:02



ох, не ме плаши, че ще хукна по лекари - лекар ли ти е казал това?
защото и аз съм чувала, че мъжкият стерилитет в големия % от случаите се дължи на прекарани полови заболявания
тук в клуба ви идват ли лекари, или да задам въпросите, които ме вълнуват в медицинска
започнах да се паникьосвам



Тема Re: здравейнови [re: Gloria]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано27.08.02 17:19



Ima infekzii,koito mogat da prichiniat sterilitete v dvamata,no ne i gabichni infekzii.pri majete stava xronichna infekzia ako ne se lekuva,zashtoto ot kanala,preminava v prostatata i tam e mnogo trudno da se ustanovi i tretira infekzia.Nie s moia maj imame problem s trixomoni.Vsiaka godina poluchavame infekzia,koiato se lekuva dalgo i uporito-sled lechenie vinagi xodim na novi isledvania,koito sa dobre i gore dolu sled godina pak sme s trixomoni.Loshoto e,che niakoi bakterii nikoga nemojesh da gi progonish napalnmo-minimalna chast ostava i pri udoben sluchai(promiana vav vlagalishtnata sreda,spad na imuniteta ot niakoia nastinka i dr..)se provokira nova infekzia.Pri jenite zapushvane na trabite moje da se poluchi ot vazpalenia,no te ne se prichiniavat ot podoben rod bakterii.Pri majete e po-riadko i kompleksno-moia maj sled vsichki tezi infekzii ima mnogo dobra spermograma,a lekarite predpolagat,che imame xronichna infekzia ot trixomoni.pak as sam bremenna v 4 mesez.Izlishno e da si sasdavate sami takiva razmislia.po dobre se konsultiraite s lekar,koito podrobno da vi obiasni veroiatnostite pri vashia sluchai.I ne se trevojete-po statistika edna normalna dvoika(bez vazproizvoditelni problemi)i tribva okolo godina ,za da stignat do bremennost.Niakolko meseza spored men sa prekaleno malko vreme i ako go palnite s podobni misli,samo shte uslojnite polojenieto.....Pozdravi...



Тема Re: здравейнови [re: Mимa]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано27.08.02 17:21



Nai-dobre e da otidete na lekar-tuk nikoi niama da vi dade informazia,koito da otgovaria 100% na vashia sluchai.Edin lekar,sled kato prosledi prekaranite zaboliavania i napravi isledvania na dvoikata ,moje da se proiznese dali ima ili niama tova obshto sas zabremeniavane.No pak vi molia(sadeiki ot svoia opit),ne si vaobraziavaite neshta,koito niamat pokritie ili pone ne sa vi potvardeni ot lekar.Kakto vijdate mnogo ot momichetata v tozi klub(vkliuchitelno i as) sas seroizni problemi uspiaxme da zabremeneem(as dori bez pochti nikakvo lechenie),taka,che sami nemojete da si opredelite diagnoza.i oshte edin primer-moia priatelka postoianno stradashte ot gabichni infekzii-bukvalno vseki mesz sled menstruazia.zabremenia bez problemi i sega si ima bebe na godinka....



Тема Re: здравейтенови [re: Mимa]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано27.08.02 17:28



Steriliteta pri maja v sledstvie na prekarani infekzii e fakt,no kakvi infekzii-sifilis,triper,gonorea....Tova sa bolesti ,koito imat seriozno otrajenie varxu organizma,osobeno ako ne se lekuvat navreme,no ne mislia,che ot gabichki moje da se poluchi takova neshto.



Тема Re: здравейтенови [re: Mимa]  
Автор Bet* (случaйнa)
Публикувано28.08.02 10:45



Добре дошла в клуба! Не знам дали е за добро, но поне като влизаш тук и споделяш ще ти е по-лесно да се справиш с трудностите. Дано се окаже, че не си за тук, но все пак ще ни е приятно да се обаждаш като влизаш

Когaто печелим - не знaем кaкво губим, когaто губим - не знaем кaкво печелим...


Тема Re: здравейтенови [re: Bet*]  
АвторMимa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.02 17:12



благодаря за посрещането
искам да ви питам след колко месеца неуспешни опити се притеснихте, че нещо не е както трябва




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.