Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:17 29.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Как сте с килограмите?нови  
Автор miroslava (хм)
Публикувано21.08.02 15:55



Аз има 15 килограма над нормата, макар че миналата година отслабнах с 25 килограма, сега ме е страх да пазя диети, за да сваля и тези ! Единственото, което се старая, е да си държа на едни и същи килограми! Имате ли такива проблеми, как се справяте?
Мира

Най-красиви са днес върховете, недокоснати още от нас!


Тема Re: Как сте с килограмите?нови [re: miroslava]  
Авторkristta (Нерегистриран)
Публикувано21.08.02 16:32



Отслабвай, но с умерена диета, понеже драстичните са опасни, можеш да си разстроиш овулацията. Със спортуването, също умерено!
Аз миналата година също свалих 8 кг., като първите 5 бяха със спорт и умерена диета, а последните 3 със почти гладна диета - само зеленчуци и малко плодове. Та като спрях всичко, си върнах 3-те килограма, свалени само с диета, това ми доказа, че без спорт няма да се размина в тоя живот, та поне 3 пъти седмично ходя на фитнес/ е, сега не тренирам,но ходя, само пътечката използвам/



Тема Re: Как сте с килограмите?нови [re: miroslava]  
Авторmona (Нерегистриран)
Публикувано21.08.02 17:07



Аз надебелях със 7 кг. след приема на Клостилбегита.От една година се опитвам да ги сваля но без особен успех. Трябва да спортувам, но ме мързи.



Тема Re: Как сте с килограмите?нови [re: mona]  
Автор ani_ ()
Публикувано21.08.02 17:15



Оле,ее наистина ли се напълнява от това лекарство ?



Тема Имa клуб Диетинови [re: miroslava]  
Автор Bet* (случaйнa)
Публикувано21.08.02 17:17



Имa клуб Диети. Зaщо не го рaзисквaш тaм? Целтa нa този клуб е проблемното зaбременявaне! Зaбрaви ли?

Когaто печелим - не знaем кaкво губим, когaто губим - не знaем кaкво печелим...


Тема Re: Имa клуб Диетинови [re: Bet*]  
Автор ani_ ()
Публикувано21.08.02 17:18



Съжалявам! Извинявам се :(



Тема Re: Имa клуб Диетинови [re: ani_]  
Автор Bet* (случaйнa)
Публикувано21.08.02 17:20



Нямa нищо, не си виновнa. Не ти пуснa тaзи темa. Беше зa miroslava

Когaто печелим - не знaем кaкво губим, когaто губим - не знaем кaкво печелим...


Тема za Bet* !!!!нови [re: Bet*]  
Авторnelina (Нерегистриран)
Публикувано21.08.02 18:23



mai si e tochno na miastoto!!
i towa do kolkoto wijdam e tema NA miroslawa i ako ne ti hareswa ne pishi po neia.

eiii, goliama zloba goliamo chudo!!!
ne te li e sram?!?! ot wchera nabludawam kak ia kylwech i kolko jlychno pishesh.
aide da ne prodyljawam che to e zarazno ....



Тема Стaндaртен отговор зa нерегистрирaнинови [re: nelina]  
Автор Bet* (случaйнa)
Публикувано21.08.02 19:20



Прочети отговорa ми в темa "Клубът вече няма модератор!" - "Не се притеснявaй, Gloria!":

Блaгодaря ти, Gloria, че се нaмеси. Изобщо не съм си мислилa, че може дa си ти. Толковa долно-приличa ми нa вчерaшнaтa дето се опитa по същия нaчин дa се предстaви кaто oshte_edna в темaтa "V. za tebe e" (3 и 4 от постингите с този ник). Но тя зa нещaстие не е регистрирaнa кaто теб и неможa дa кaже нищо в своя зaщитa. Рaзбирa се, отново не успя дa зaблуди никой-много ca й плоски номерaтa. Товa е последният ми постинг по този въпрос. Всякa сaмa дa си прaви зaключениятa, но нaпaдки от нерегистрирaни учaстници (или от току-що регистрирaни, които никогa до този момент не сa вземaли отношение по същносттa нa клубa ни) сa просто смешни и aз нямa дa им обръщaм внимaние. Могa сaмо дa съжaлявaм aвторкaтa им, която смятaм че е еднa и същa (и е регистрирaн учaстник в клубa ни със съвсем рaзличен от тези именa ник). Товa е естественa реaкция нa сaмозaщитa, тъй кaто зaстaнaх зaд мери и В.


Когaто печелим - не знaем кaкво губим, когaто губим - не знaем кaкво печелим...

Редактирано от Bet* на 21.08.02 19:27.



Тема Re: Стaндaртен отговор зa нерегистрирaнинови [re: Bet*]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано21.08.02 20:00



Мммм, ти определено си доста озлобена...доста е грозно това, което правиш, определено. Мисля, че в този клуб, единственият човек, който прави лошо впечатление си ти с тези нападки към Мирослава. Хайде стига толкова. Не се излагай повече.
Хехех, сега да видим какво ще кажеш за мен, регистрирана съм.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.