Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 01.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Здравейте отново и честито на бъдещите мамчетанови  
АвторPибka (Нерегистриран)
Публикувано17.08.02 01:31



Здравейте мили момичета, нямаше ме 3 седм. и вече си имаме нови пълни коремчета. Честито на В. и Калина, ако има и други да се считат поздравени. В. специално за теб - зарадвах се от сърце, направо се изненадах като прочетох новината, виждаш ли, не беше много трудно, късметлийка си ти, сега да наминаваш и през "бъдещи майки" :)))! Пожелавам ти лека бременост и едно хубаво бебче някъде към май - така ли се пада. Моето е теле - много хубава зодия :).
Аз вече съм в чужбина при съпруга си и няма да имам възможност да влизам често, просто се намираме на майната си, интернета тук е направо нещо "извънземно", но съммного щастлива - най-после сме заедно и може би ще си заплануваме бебче .... стискайте палци татито да се навие, че тук е доста рисковано такова начинание.

Хайде целувам ви всички, които са в очакване - пожелавам им две чертички - заветните две, които вече си имат ембриончета - да си къткат коремчетата и да си свиркат



Тема Благодаря ти Рибка [re: Pибka]  
Автор V.Модератор (бубче)
Публикувано17.08.02 07:21



Толкова си сладичка....а и как няма да си, като си мойта зодия....
Благодаря ти! Много се изненадвам от радостта на хората тук.
Благодаря на всички ви!
Пожелавам и на теб съвсем скоро да ти се сбъдне това.....татито ще се съгласи, сигурна съм
Нека пожеланията ти за две чертички да се сбъднат на всички!!!

Поздрави и влизай по-често нищо че нета е извънземен хи-хи




Тема Рибканови [re: V.]  
Автор koko_ (обичлива)
Публикувано17.08.02 15:23



здравей! Къде си сега, че им е извънземен нета, много ми е интересно? Липсваше ни известно време в клуба, ала дано все пак намериш интернет там. Пожелавам ти от сърце да се сбъднат и твоите желания и вярвам, че ще бъдеш мислено с нас.

Прави каквото трябва, да става каквото ще !


Тема Re: Рибканови [re: koko_]  
АвторPибka (Нерегистриран)
Публикувано17.08.02 16:38



Ами намирам се в едно много екзокично място - западна африка около екватора, тука наистина идея нямат какво е интернет, те на се важдали телевизор - поне 90 % от хората :))). Много е весело. Иначе има доста опасни тропически болести и може би за това няма да можем да си планираме бебче, но ще видим как ще тръгнат нещата. Иначе сме с дъщеричката ни, която е на 2 г. да чукна на дърво за сега много добре понася всичко.

Дано да мога да влизам по-често, но съмнява ме, трудно е да се логнеш дори :)))

А ти коко как си, как върви при теб.

Хайде поздравявам ви отново и бъдете щастливи, не се тревожете от дребни, ежедневни неща, сещайте се за мен, направо съм на 200 г. от цивилизацията - това да ви успокоява :)



Тема благодарянови [re: Pибka]  
Автор koko_ (обичлива)
Публикувано17.08.02 18:08



чувствам се добре. Рибка, аз направо ти се възхищавам. На твое място не бих издържала в тая дива Африка. Оле, боже, направо бих загинала без интернет и топлото си уютно местенце. Пиши как издържаш и с какво си запълваш времето. Целувки от БГ

Прави каквото трябва, да става каквото ще !


Тема Хе хе първите проблеми ни удариханови [re: koko_]  
АвторPибka (Нерегистриран)
Публикувано26.08.02 01:44



Ето ме отново. Тук е много смешно, знаеш ли преди да дойда, съпруга ми ми наговори страхотии за тук и когато видях, за какво става въпрос, просто се очаровах :) - очакванията ми бяха да е по-мизерно и страшно. Ние живеем доста изолирано от месното население и в много хубава къща, дори луксозна, само да не бяха проблемите с нета, нищо не ми липсва, дори адски ми харесва. Обаче първо ни се скапа чистоновия италиански бойлер :))))), поправиха го, после ни спряха тел за профилактика и това продължи 10 дни, представи си :)))). Едва днес вечерта ни го пуснаха, не мога да повярвам, толкова съм щастлива и се радвам, все едно са ми подарили нещо, което искам от години :)))).

Иначе за отглеждане на дете, ако се спазват определени хигиени норми си е дори рай, понеже има всякакви плодове и зеленчуци и са съвсем натурални - гаранция дават, когато има нитрати, тогава са дори горди, това за тях е много скъпа продукция :)))). Ние пък си пазарим от "гадните зеленчуци " - без нитратите :))). Климата е доста добър, в момента им е някаква зима и на мен ми е студено.

Иначе за сега не скучая, уча английски, занимавам се с нещо за което нямах време в БГ, много се разхождаме, океана е съвсем до нас и е страхотно красиво. Сега сме в период на издирване на приятелчета за дъщеричката, трудна задача, но наерихме няколко. Другата седмица ще правя детски кът на моравата пред къщи, за да идват децата да си играят при нас. Още не ми е станало скучно и най-интересното не ми е мъчно за БГ, мислех, че ще ми липсват доста неща, но явно не е така ....

Ами това в общи линии, питай ме ако нещо ти е интересно.

Целувки и от нас на БГ



Тема Re: Хе хе първите проблеми ни удариханови [re: Pибka]  
Автор Nevena (приземих се)
Публикувано26.08.02 02:05



Radvam se, che ti haresva kudeto si i sum sigurna, che shte si prekarate chudesno. Vsushtnost kude ste? Ne se seshtam za anglo-govoriashta durjava v tsentralna Africa, koiato da ima izlaz na okeana. Niama problem da si bremenna tam, ako e kum tropitsite i ne vzimash antimalarichni lekarstva; za rajdane obache mai e po-dobre da si doidesh v Evropa.



Тема здравей отновонови [re: Pибka]  
Автор koko_ (обичлива)
Публикувано26.08.02 09:53



рибка! Радвам се пак да се появиш сред нас. Това, което пишеш за Африка, е чудесно. Дано е така и за напред. Пожелавам ти скоро да намерите приятелчета за дечко (а той говори ли английски), как се справя и как му се отразява климата? Като казваш зима е там - в какво се състои тя? Колго градуса е температурата?

Прави каквото трябва, да става каквото ще !


Тема Re: Хе хенови [re: Nevena]  
АвторPибka (Нерегистриран)
Публикувано26.08.02 21:55



Ами не я споменавам държавата щото никой не е чувал за нея, намира се до Нигерия (също е англоговоряща :))) и се нарича Гана.... Иначе пия профилактика за малария, но пише че няма проблем при бремени и кърмачки :). Абе може да изчакаме, ще видим ... а за раждането няма проблем, има страхотни болници, за съжаление в българия не съм виждала толкова модерна болница, ама тя българия си куца отдавна със здравеопазването.



Тема Re: здравей отновонови [re: koko_]  
АвторPибka (Нерегистриран)
Публикувано26.08.02 22:05



Детенцето ми е момиченце, още нищо не знае от английския, сега започнахме да заместваме български думи с английски, но няма проблем ако е сред деца, бързо ще се научи, тя е само на 2 г и 3 м.

За климата - да чукна на дърво до сега никакви проблеми нямаме, дори някакъв обрив, който само белите правили като дойдат го прескочихме, не знам поради какви причини, но съм доволна. Тук е студено, около 18 градуса, духа вятър и няма слънце. Това е зимата, би трябвало да вали дъжд, но тази година е най-сухата от 10 г. насам. Така казват, иначе като вали било ужасно, защото всичко подгизвало. По принцип е доста влажно. Така щяло да бъде до декември, после се затопля и най-топлите месеци са февруари и март - към 32 градуса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.