Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:09 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Добре де, вярно ли енови  
Автор V.Модератор (бубче)
Публикувано03.08.02 07:50



....Вярно ли е, момичета, че всички по някакъв начин сте усещали и сте си знаели, че сте бременни, дори още преди да сте сигурни?
Просто ей така, знаете си, и сте убедени в това, така ли???




Тема Re: Добре де, вярно ли енови [re: V.]  
Автор miroslavaМодератор (ССССССССС)
Публикувано03.08.02 10:21



Аз знаех! Когато бях забременяла през ануари имах първоначални симптоми като по учебник:
1) Леко виене на свят при возене в кола.
2) Желание за сладки неша - за две седмици съм изяла над 1 кг. шоколад, и от тогава не съм близвала...Аз СЛАДКО НЕ ПОНАСЯМ!
3) Увеличен апетит като цяло.
4) Наедрели, твърди и леко болезнени гърди!
5) Леко цапащо течение на 8-9 ден след овулацията!
6) Канска умора, едвам се движех, лягах си в 9 и едвам ставах на другия ден в 9.
7) Трудно ходене до тоалетна по голяма нужда!
7) 4 дни преди да ми дойде и трите теста бяха положителни и то не на сутрешна урина.

Не знам, симптомите си бяха направо ЯСНИ!

Когато ми дойде много ме боля, никога не ме е болял корем така преди , като имате в предвид че мен изобщо не ме боли!

Най-красиви са днес върховете, недостигнати още от нас!


Тема Re: Добре де, вярно ли енови [re: V.]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано03.08.02 12:38



As ne-biax ubedena,che shte mi doide...Daje drug pat predi tova sam imala chustvo,che sam bremenna,a pak e bilo falshivo...Taka,che iavno pri vseki e razlichno...



Тема Re: Добре де, вярно ли енови [re: KAMELlA]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано03.08.02 14:56



И аз не съм имала специфично чувство за бременност.... Дори сега въобще не го и очаквах - след като 8 месеца нищо не стана аз бях решила че просто нестава.... и ще ще стане "един път" ... Ама като ми позакъсня да видиш как бягах за тест да видя :)) Макар че с 1вото теста си стоеше отрицателен доста време след забременяването
Но сега се появиха 2 чертички и когато казах на таткото той не ми повярва :)



Тема Re: Добре де, вярно ли енови [re: V.]  
Авторteddy (Нерегистриран)
Публикувано03.08.02 16:56



hey, mila, da ne chakash bebche?


chetito moderatosko miasto



Тема Re: Добре де, вярно ли е [re: V.]  
Автор *Milena (непознат)
Публикувано03.08.02 18:41



Изобщо не съм била убедена. По скоро бях убедена че нищо не е станало. Никакви признаци , нищо.



Тема Нееенови [re: teddy]  
Автор V.Модератор (бубче)
Публикувано03.08.02 20:55



За съжаление, не
Мерси за честитото:)))))




Тема Признаците кога..нови [re: *Milena]  
Автор V.Модератор (бубче)
Публикувано03.08.02 21:01



Кога се проявяват признаците???
Още преди датата на мензиса, или....
Питам просто ей така, да не си помислите нещо!
Днес да си призная ходихме на плаж и си пийнах две бири. Явно нещо ми стана, щото още ми е лошо, едвам съм изчакала да си дойдеме. Щях да повърна в колата, от миризмата на кола от мисълта за вкуса на билата ит газовете на колите от вън ....от всички мисли за каквото и да е.
Все още ми е лошо, но не толкова. Водата ми мирише....
А съм няколко дни след овулация. Казах му на моя, че това не е възможно, дори и да има нещо, още е прекалено рано, а той ми се накара за отрицателното ми мислене.


Дано да има нещо, но наистина е прекалено рано за всякакви признаци, а камоли за гадене.
Просто явно бирата нещо...



Тема Re: Признаците кога..нови [re: V.]  
Автор miroslavaМодератор (ССССССССС)
Публикувано03.08.02 23:13



На мен първите признаци тогава ми се появиха 4-5 дни след овулация и бяха свързани точно с гадене и неприятно усещане от возене в кола....
Незнам, незнам........

Най-красиви са днес върховете, недостигнати още от нас!


Тема Re: Признаците кога..нови [re: miroslava]  
Автор koko_ (обичлива)
Публикувано04.08.02 00:00



Не ми се спи по това време. А и как да ми се спи, като вече съм в 32 ден от предния цикъл и още не ми идва мензиса. Сменях климати, имах стресове през това време, пък и цикълът ми обикновено е на 30 дни (последните 3 месеца обаче бе на 28). Както и да е. Не искам да мисля, че чудото е станало, защото почти съм сигурна, че както винаги не е. Никакви признаци - нито за мензис, нито за бременност. Тест няма да направя, това съм заявявала и друг път. Какво ми остава, освен да чакам, да чакам, да чакам...

Прави каквото трябва, да става каквото ще !



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.