Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:57 26.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема МОМИЧЕТА ПОМАГАЙТЕнови  
Автор KAЛИHA (blondy)
Публикувано29.07.02 12:27



днес вече ми е 29-и ден от идването на последната менструация и 13-и ден след овулацията.преди 3 дена си направих тест който беше отрицателен, а все още не ми идва, но според мен това е защото не пия лекарств които да ми предизвикат менструацията.дали все още мога да се надявам на нещо или....

Нищо не усещам като симптоми на идване, но имам чувството, че зърната ми ще се пръснат.да изчакам ли още малко или да отида на лекар?но тук идва другия проблем че лекуващият ми д-р е отпуска и той ме е пратил при Йосиф Димитров, а за него прочетох доста лоши неща в постингите ви.какво да правя имам ли все още някаква възмойност за недейда този месец или да започвам да пия лекарствата които предизвикват менструация?



Тема Re: МОМИЧЕТА ПОМАГАЙТЕнови [re: KAЛИHA]  
Автор V. (бубче)
Публикувано29.07.02 12:39



Калина, недей да пиеш още лекарствата за предизвикване.
Изчакай още малко и не се притеснявай. Мен също миналият месец ме боляха зърната, някак си в дълбочина, не знам как да го обясня, но това май беше от клостилбегита. Беше ми надеждица.
Изчакай още малко!
Аз не помня за този Йосиф Димитров, отиди на друг лекар ако искаш.

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Re: МОМИЧЕТА ПОМАГАЙТЕнови [re: V.]  
Автор KAЛИHA (blondy)
Публикувано29.07.02 12:53



мен зърната не болят в дълбочина, а някак си външно, на докосване.а също така, това не знам има ли някаква връзка, но ми се появи бяло течение, а никога до сега не съм имала такъв проблем.а от друга страна колкото по-късно започна да ги пия лекарствата, толкова по-късно е възможността за поява на менструация и нов опит.



Тема Re: МОМИЧЕТА ПОМАГАЙТЕнови [re: KAЛИHA]  
Автор Пeпe (непознат )
Публикувано29.07.02 13:19



Изчакай още няколко дена и си направи тест отново. А може и в следващите 9 месеца да не ти се налага да го чакаш да ти дойде. ИСкрено ти го пожелавам. Не бързай с лекарствата.



Тема Re: МОМИЧЕТА ПОМАГАЙТЕнови [re: Пeпe]  
Автор V. (бубче)
Публикувано29.07.02 13:25



Течението може да ти се е появило от това че имаш овулация, т.е си имала този месец.
След овулация течението е по-гъсто от това преди нея. Така че това е хубав знак. А при бременност също се увеличава, защото започва да се образува запушалката. Така че споко, това е много добре че имаш течение.
Порови из нета. В англииските сайтове има много инфо.

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Re: МОМИЧЕТА ПОМАГАЙТЕнови [re: V.]  
Автор KAЛИHA (blondy)
Публикувано29.07.02 13:35



Значи може да е от овулацията, защото за първи път имам такава(дано да е от другото де).Добре щом казвате ще изчакам и в края на седмицата ще си направя тест.А има ли възможност при положение че тогава ще ми бъде 17-и ден след овулация теста да се окаже отрицателен, а то да не е (ДАЙ БОЖЕ) и обратното?



Тема Re: МОМИЧЕТА ПОМАГАЙТЕнови [re: KAЛИHA]  
Автор V. (бубче)
Публикувано29.07.02 13:41



Разбира се!
Когато е отрицателен теста, това не изключва бременност. Много от майките в бъдещи майки не им е отчитало положителен резултат. Виж, ако ти покаже положителен, тогава си бременна със сигурност.
За всеки случай, каквото и да покаже теста ще е добре да си направиш кръвно изследване, за да не навредиш на плода ако почнеш да взимаш лекарствата а пък си бременна:)))))
Ей дано да си!!!!

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Re: МОМИЧЕТА ПОМАГАЙТЕ [re: KAЛИHA]  
Автор Ena (непознат)
Публикувано29.07.02 13:41



В края на седмицата теста би бил доста по верен. Стискам палци да е с две чертички
Рано е още да ходиш на лекари, нищо няма да се види.



Тема Re: МОМИЧЕТА ПОМАГАЙТЕнови [re: KAЛИHA]  
Автор miroslava (мррррр)
Публикувано29.07.02 17:55



Здрасти, знам какво чустваш и затова ще ти кажа какво бих направила на твое място:
1) Имай в предвид че хормона hCG, който отчитат тестовете за бременност, се удвоява средно на 2.2 дни. Т.е ако преди 4 дни е бил примерно 10, след 2 дни е станал 20, след още два примерно 40...И вече всички тестове ще го отчетат. Аз бих си направила отново тест утре сутрин. За сравнение при мъже и небременни жени е от 0 до 3! Тестовете , които се продават в БГ отчитат над 25!
2) Ако теста отново е отрицателен бих изчакала още 3 дни, може при теб хормона да се качва по-бавно.
3) Ако отново е отрицателен тогава отиди на ултразвук, и ако не си бременна премини към фазата с предизвикването на менструация.

Ако нямаш доверия на Йосифов отиди при някой друг!

А какво пиеш за предизвикване на менструация?

Мирослава

Най-красиви са днес върховете, недостигнати още от нас!


Тема Re: МОМИЧЕТА ПОМАГАЙТЕнови [re: miroslava]  
Автор KAЛИHA (blondy)
Публикувано30.07.02 10:15



Пия Дуфастон.А относно теста, мисля да си го направя направо в петък, защото знаеш как се чувстваш размазан когато е отрицателен.

А с теб какво става, направи ли си тест в неделя?Какво правиш в момента?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.