Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:18 24.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ДО ВСИЧКИ МОМИЧЕТА!!!!!нови  
Автор mery__ (брюнетка)
Публикувано27.07.02 08:17



Момичета!
За да се отървем от това МУЛЕ, моля ви гласувайте в темата ми МОЛЯ АДМИНИТЕ ЗА ПОМОЩ СРЕЩУ МУЛЕТО във ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ!
Това вече не се издържа! Имаме си проблеми за които да си говорим, без да сме обезпокоявани от такива идиоти.
Сега пък с бременните мравки ни оприличава!!!!!!
Това е! Разчитам на вас за подкрепа срущу този ненормалник!
Благодаря ви!

Редактирано от mery__ на 27.07.02 09:57.



Тема Re: ДО ВСИЧКИ МОМИЧЕТА!!!!!нови [re: mery__]  
Автор Megan (драка)
Публикувано27.07.02 11:18



Само не се ядосвай. Проблемът има решение, и това, което се прави в момента е стъпка в правилна посока.



Тема Мери,нови [re: mery__]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.07.02 12:35



а някой кара ли те насила да го четеш ? Нали имаме право на свободен избор, не е казано, че трябва да четем всички теми, пуснати в клуба.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Мери,нови [re: nbb]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано27.07.02 14:39



правото на свободенизбор включва и правото да изберат да не виждат постинги на говедото тук. правото на свободен избор да имат или нямат модератор, кактои правото да затворят клуба за нерегистрирани.

Муле си има къде да вършее другаде, пък и гледам в Беинсата е много на почит. да си пасе там и да не досажда на тези, които не го искат.

IMAGINE...


Тема Джейн,нови [re: Джeйн]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.07.02 15:03



не можеш да накараш момичетата да се регистрират и да пишат за проблемите си. Можеш да определяш правилата, в клуба в който пишеш, но не и тук.
Аз също не смятам, че мястото му е тук, но с триене няма да се прогони. Не знам колко време е необходимо, за да схванеш това.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Не е така, nbbнови [re: nbb]  
Автор mery__ (брюнетка)
Публикувано27.07.02 20:59



Защото това е клуб за проблемно забременяване, а не за глупости мама му стара!
Искаме си наше пространство и мисля, че досега си бяхме много добре.
Това, че не е желан в клуба, не виждам какво те смущава лично?
Ти, както и всички други момичета сте добре дошли, но мисля че хора като него нямат място тук и твърдо ще настоявам за модератор и да се махат темите на Мулето.
Никого досега не съм възразявала срещу никого.
Надявам се да разбираш точната причина, поради която настоявам да се промени статута в клуба.



Тема Мери,нови [re: mery__]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.07.02 21:56



все пак смятам, че е редно повече хора да си дадат мнението, за това клуба трябва да се отключи и за нерегистрирани. Правете каквото решите, аз и без това вече нямам нужда от този клуб, влизах тук, ако мога да помогна с нещо.
Припомни си какво беше в началото, пак дойдоха няколко от т.нар. в клубовете " навлеци ", ако си забравила можеш да погледнеш в архива, но тъй като съм ги срещала и преди това, се разбрахме и повече не са идвали. С триене просто не се получава, ако някой е много упорит и реши да отмъщава, винаги ще намери начин да го направи.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема NBB,нови [re: nbb]  
Автор miroslava (мррррр)
Публикувано27.07.02 23:15



Виж сега, ще ти кажа нещо, което сигурно няма да ти хареса....Тук си говорим за сериозни неща, тук повечето момичета са НЕЩАСТНИ - говорим за огромно, реално човешко нещастие, за невъзможност по една или друга причина да се сдобият с РОЖБА....
ЗА цялото съществуване на нашия клуб ти си взела отношение точно 13 пъти, от които 6 пъти днес....загрижена за това да няма модератор....
За последен път си се произнесла по въпрос касаещ нашите проблеми на 01-07-2002 и то в едно изречение....
Явно не си за тук, или ни провокираш или нещо си се заблудила....


Момичета, спрете да й отговаряте! Това още веднъж показва, че модератор трябва да има......
Дано това стане много скоро!

Мирослава

Най-красиви са днес върховете, недостигнати още от нас!


Тема Мира,нови [re: miroslava]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.07.02 23:37



ще се въздържа от по-нататъшни коментари, защото знам колко съм била чувствителна в началото и как всяка дума ме е карала да страдам. Точно това се опитвам да ви спестя, защото като нищо може някоя от вас да чака повече години и от мене, а не да почне да реве още на втория месец, че не се е получило.
Да, не съм за тук, просто защото разбрах много неща, но затова трябваше да минат години и това, че не пиша в клуба нищо не означава, помагам на много от момичетата в бележки, и ще продължавам да го правя, а това, че няма да ми отговаряте изобщо няма да ме засегне.
Успех, момичета ! Дано никоя от вас да не чака толкова месеци, колкото аз години се надявам на чудото.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Nbb,нови [re: nbb]  
Автор miroslava (мррррр)
Публикувано27.07.02 23:46



Съжалявам, ако съм те обидила. Може би нямаше да е така, ако бях получила поне една бележка от теб....Искаш другите да си мислят, че си скроена широко, но се питам, защо след като имаш толкова много горчив опит нямаш търпение да го споделиш с нас, а след като се опитаме да направим нещо заедно, което е за наше добро се вклиняваш с някаква абсурдна позиция и седем мнения за 1 ден????
Съжалявам, че превърнахме хубавото клубче в селския площад. Аз специално повече няма да се произнасям по темата....
Мирослава

Най-красиви са днес върховете, недостигнати още от нас!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.