Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 26.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема dobar denнови  
Авторmicha (Нерегистриран)
Публикувано21.07.02 13:10



Ето я и новичката, която има зад гърба си 13 годишен брак, в който от 11 години прави опити за забременяване. Пълна съм с информация. Догоре. Дали има нещо, което не съм опитвала? Сигурно! Надявам се някой от Вас да ми го подскаже и то да е нещото, което да ми помогне. Надявам се също аз да помогна на някого с информация, кураж или с каквото трябва



Тема Re: dobar denнови [re: micha]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.07.02 14:35



ЗДРАВЕИТЕ,аз маи съм с по голиам стаж в тази област. да не повтарям твоите думи !не съм пробвала само наи -лесното ....предполагам се досещаш-смяна на партньора...така че казваи ,може и нещо друго да съм пропуснала



Тема Re: dobar denнови [re: micha]  
Автор V. (бубче)
Публикувано21.07.02 19:35



Ох, наистина, това е ужасно
Надявам се, че не се сърдиш, че го казвампрости ми!
Това е много време. Пробвали ли сте някакви други методи, като изкуствено осеменяване или ин-витро?
Разкажи какъв е проблема при вас и каква е вашата история.
Ох, ужасно е , наистина....


Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема .... и за michaнови [re: aя]  
АвторMидa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.02 22:13



Сигурно не сте пробвали с лечебен глад - има големи гаранции, опитайте...

Много тъжно, че толкова време се борите с проблемите на забременяването и няма резултат. Сега ние тук ще ви даваме кураж, а вие ще ни споделяте проблемите и знанията си. Като се подкрепяме, някка си по леко минават месеците на очакване, нали така момичета?!



Тема Re: dobar denнови [re: micha]  
АвторGloria (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 09:19



добре дошла
съжалявам, че ще си контектуваме в този клуб,а не в козметика например
е, повечето тук сме със скромен опит, но се подкрепяме и е много по-лесно, когато има с кой да споделиш проблемите си



Тема Re: dobar denнови [re: V.]  
Авторmicha (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 14:28



Такива работи съм чула през всички тези години, че мнението и думите на хора, които знам защо са тук не биха могли да ме обидят.
Проблема ни е в семенния материал.
Инсеминации и ин-витро - в София /Майчин дом - при Ватев и Карагьозов, и при Щерев/. Сиега пробвам хетероинсеминация.



Тема Re: dobar denнови [re: micha]  
Автор V. (бубче)
Публикувано22.07.02 15:27



Дано да е успешна тази процедура, ДАНО!!!
Стискам палци, защото твоята история страшно ме развълнува!
Дай Боже да е успешна:))))
Надявам се да ни разкажеш по нататък:))


Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Re: dobar den [re: micha]  
Автор viki (непознат )
Публикувано22.07.02 19:12



Ужасно е чакането и ходенето по мъки през всичките тези години, но важното е че не си спряла да опитваш и не си загубила куража и надеждата. Желая ти успех, дано да стане този път.
А извинявай за въпроса, но какво представлява хетероинсеминацията?????



Тема Re: .... и за michaнови [re: Mидa]  
Авторaq (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 00:31



здравеите,лечения глад го пробвах .пълна програма 40 дни.резултатабеше няколко кила( от многото които натрупах от хапчетата) и едно черно петно от влагалищен секрет.не казвам кафяво или червено,а черно



Тема Re: dobar denнови [re: V.]  
Авторaq (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 01:08



момичета ,мога да се подпиша под всяко изречение от написаното в клуба.инвитро несъм пробвала .но всички други хапчета съм пила.на кръстова гора съм ходила ,в малашевския манастир съм била ,билки пих и всякакви други неща съм правила каквото чуя,но искам друго нещо да споделя с вас-за чакането .напълно ви разбирам защо сме тук . аз съм чакала от датата та чак до 3 месеца без да съм бременна...познато ли ви е това усещане...за нас жените колминацията на голямото нетърпение е 3тата -4тата година след брака ,а за мъжерте този моменнт идва 7та -8та за тези които го дочакат.други също споделят това .дано не ви се налага да го изживявате знам и многостанали чудеса .но друг път.сега ДЕИСТВАИТЕ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.