Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 29.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема dobar den  
Авторmicha (Нерегистриран)
Публикувано21.07.02 13:10



Ето я и новичката, която има зад гърба си 13 годишен брак, в който от 11 години прави опити за забременяване. Пълна съм с информация. Догоре. Дали има нещо, което не съм опитвала? Сигурно! Надявам се някой от Вас да ми го подскаже и то да е нещото, което да ми помогне. Надявам се също аз да помогна на някого с информация, кураж или с каквото трябва



Тема Re: dobar denнови [re: micha]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.07.02 14:35



ЗДРАВЕИТЕ,аз маи съм с по голиам стаж в тази област. да не повтарям твоите думи !не съм пробвала само наи -лесното ....предполагам се досещаш-смяна на партньора...така че казваи ,може и нещо друго да съм пропуснала



Тема Re: dobar denнови [re: micha]  
Автор V. (бубче)
Публикувано21.07.02 19:35



Ох, наистина, това е ужасно
Надявам се, че не се сърдиш, че го казвампрости ми!
Това е много време. Пробвали ли сте някакви други методи, като изкуствено осеменяване или ин-витро?
Разкажи какъв е проблема при вас и каква е вашата история.
Ох, ужасно е , наистина....


Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема .... и за michaнови [re: aя]  
АвторMидa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.02 22:13



Сигурно не сте пробвали с лечебен глад - има големи гаранции, опитайте...

Много тъжно, че толкова време се борите с проблемите на забременяването и няма резултат. Сега ние тук ще ви даваме кураж, а вие ще ни споделяте проблемите и знанията си. Като се подкрепяме, някка си по леко минават месеците на очакване, нали така момичета?!



Тема Re: dobar denнови [re: micha]  
АвторGloria (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 09:19



добре дошла
съжалявам, че ще си контектуваме в този клуб,а не в козметика например
е, повечето тук сме със скромен опит, но се подкрепяме и е много по-лесно, когато има с кой да споделиш проблемите си



Тема Re: dobar denнови [re: V.]  
Авторmicha (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 14:28



Такива работи съм чула през всички тези години, че мнението и думите на хора, които знам защо са тук не биха могли да ме обидят.
Проблема ни е в семенния материал.
Инсеминации и ин-витро - в София /Майчин дом - при Ватев и Карагьозов, и при Щерев/. Сиега пробвам хетероинсеминация.



Тема Re: dobar denнови [re: micha]  
Автор V. (бубче)
Публикувано22.07.02 15:27



Дано да е успешна тази процедура, ДАНО!!!
Стискам палци, защото твоята история страшно ме развълнува!
Дай Боже да е успешна:))))
Надявам се да ни разкажеш по нататък:))


Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Re: dobar denнови [re: micha]  
Автор viki (непознат )
Публикувано22.07.02 19:12



Ужасно е чакането и ходенето по мъки през всичките тези години, но важното е че не си спряла да опитваш и не си загубила куража и надеждата. Желая ти успех, дано да стане този път.
А извинявай за въпроса, но какво представлява хетероинсеминацията?????



Тема Re: .... и за michaнови [re: Mидa]  
Авторaq (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 00:31



здравеите,лечения глад го пробвах .пълна програма 40 дни.резултатабеше няколко кила( от многото които натрупах от хапчетата) и едно черно петно от влагалищен секрет.не казвам кафяво или червено,а черно



Тема Re: dobar denнови [re: V.]  
Авторaq (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 01:08



момичета ,мога да се подпиша под всяко изречение от написаното в клуба.инвитро несъм пробвала .но всички други хапчета съм пила.на кръстова гора съм ходила ,в малашевския манастир съм била ,билки пих и всякакви други неща съм правила каквото чуя,но искам друго нещо да споделя с вас-за чакането .напълно ви разбирам защо сме тук . аз съм чакала от датата та чак до 3 месеца без да съм бременна...познато ли ви е това усещане...за нас жените колминацията на голямото нетърпение е 3тата -4тата година след брака ,а за мъжерте този моменнт идва 7та -8та за тези които го дочакат.други също споделят това .дано не ви се налага да го изживявате знам и многостанали чудеса .но друг път.сега ДЕИСТВАИТЕ



Тема Re: dobar denнови [re: micha]  
Авторaq (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 16:54



скъпа миша,тези млади булки маи въобще не захапват.още не знаят какво ги чака,и дано никога не научат за изпитанията през които ние стеб вече сме минали,и все още не сме се отказали.дано се включи още някоя като нас та и ние да обменим опит



Тема Re: dobar denнови [re: aq]  
АвторGloria (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 17:23



на мен наистина не ми се иска да минавам по вашия път
но моля, споделете - как сте се справили психически с този проблем
аз вече мисля, че ще полудея



Тема Re: dobar denнови [re: aq]  
АвторLuz (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 17:29



и от мен. Открих скоро този клуб, но само четях. И аз съм от тези с по-големия стаж - от около 7 години съм омъжена, но така и не можах да забременея. Е, вярно че последните две години си бях дала абсолютна почивка от всичко - доктори, манипулации, защото ми писна, но пак нищо не стана. И аз пак се амбицирах и продължавам борбата. Лошото е, че и годинките ми са малко повече и не са в моя полза, но не се отказвам.



Тема Re: dobar denнови [re: Gloria]  
Авторaq (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 18:13



да, наистина оказва се че това е по големия проблем,които задълбава другия.и в този ред на мисли се свиква с положението .когато наи много ти се вика поемаш дълбоко въздух и........мълчиш.изграждаш защитна стена около себе си ине обсъждаш проблема с никои освем със себеподобни и с този кото е до теб (като в този клуб).акогото и ТОИ се затвори в черупката си настъпва АДЪТ ТОВА В СЪЩНОСТ Е ИНАШАТА ДИАГНОЗА акотова е справяне с проблема ето я ....и рецептата....



Тема Re: dobar denнови [re: Luz]  
Авторaq (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 18:22



наистна е необходима почивка и точно тогава стават чудесата...важното е докато има и малката надежда да не се отказваме .поне за подържане на духа



Тема Re: dobar denнови [re: aq]  
Автор mery__ (брюнетка)
Публикувано25.07.02 21:44



и от мен.
Аз също съм с 8 годишен стаж. Бяхме спрели с опитите, поради заболяване. Сега отново опитваме. Явно при мен има доста неща да се поправят. Имам минали операции, едно от които е киста на яйчник. Сега септември ми предстои лапароскопия. Незнам дали да се надявам, че като мине и тя, нещата ще се променят. Ще изчакам да мине лапароскопията и с нея шестте месеца, в които по-лесно би настъпило забременяване и ако няма резултат, ще минавам нататък.
А на вас желая силен дух и вяра! И бременност за всяка от вас!



Тема Re: dobar denнови [re: mery__]  
АвторLuz (Нерегистриран)
Публикувано26.07.02 10:43



И на тебе, Мери, и на всички останали го пожелавам от сърце!
Така и не стана ясно от изследванията ми преди защо не се получава. Едната ми тръба е проходима, другата не толкова, може би никак. Три пъти са ми правили абразио, хидротубации, инсеминации. И тогава си дадох почивка.
Сега съм по-амбицирана отпреди. Ще ми правят лапароскопия, сигурно през септември, но първо трябва да излекуваме хламидията.
Поздрави!



Тема Re: dobar denнови [re: Luz]  
Автор aq (непознат )
Публикувано29.07.02 00:06



здравеите .,отдългия ми опит нито една от познатите ми не забременя след лапароскопията-може би не е била точна диагнозата
МОМИЧЕТА ИСКАТЕ ЛИ ДА СПОДЕЛЯМЕ ОПИТ И С НЯКАКВИ НАРОДНИ ЛЕЧЕНИЯ

Редактирано от aq на 29.07.02 00:08.



Тема Re: dobar denнови [re: V.]  
Авторmicha (Нерегистриран)
Публикувано30.07.02 18:54



Днес трябва да не ми дойде.
Трябва ми някой, който да ми каже, че тези болки, които усещам може да се появат, въпреки, че няма да ми дойде!
Май не съм луднала,а?



Тема Re: dobar denнови [re: viki]  
Авторmicha (Нерегистриран)
Публикувано30.07.02 18:55



Оплождане с донорски материал



Тема Re: dobar denнови [re: Gloria]  
Авторmicha (Нерегистриран)
Публикувано30.07.02 19:02



Кой ти каза, че не съм полудяла. Справям се трудно. Започна да става по-лесно, когато започнах да говоря с други хора затози мой проблем. Имам дни и нощи в които прекарвам повече време в тоалетната, отколкото навън. За да проверявам дали ми е дошло разбира се!. Особено след процедури. Тогава е най-гадно.



Тема Миша, стискам палцинови [re: micha]  
Автор V.Модератор (бубче)
Публикувано31.07.02 10:27




Дано да НЕ ти дойде




Тема Защо си чакала?нови [re: micha]  
Автор BEBl (дружелюбна)
Публикувано01.08.02 10:34



Защо не си започнала по-рано с хетероинсеминацията, а си чакала 11 години. Късно ли открихте проблема с мъжа ти? Аз знам за една жена с подобен проблем, вече си има 3 деца по този метод. Средно се забременявало на 7-8 месец. Успех ти желая и спри да ходиш в тоалетната да проверяваш, така не си помагаш. Вземи си една хубава книжка и чети. Някоя сутрин ще се събудиш и ще се сетиш, че ти закъснява с 1 седмица, и тогава ще трябва да черпиш!

Редактирано от BEBl на 01.08.02 10:38.



Тема Re: Защо си чакала?нови [re: BEBl]  
Автор V.Модератор (бубче)
Публикувано01.08.02 13:28



ВЕВI, как така се забременявало на 7-8 месец?
Кажи нещо повече?



Тема Re: dobar denнови [re: aq]  
Автордapинa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 16:20



Това предложение го приветствам но чесно казано освен за белия равнец че помага за течение и за тонуса на матката друго не зная



Тема Аз знамнови [re: дapинa]  
Автор V.Модератор (бубче)
Публикувано01.08.02 17:49



че белия равнец е за всякакви проблеми от женско естество, като кисти, нередовна менструация, безплодие и всичко, което е свързано с детеродните органи.
Невена е универсална билка за всякакви случаи.



Тема Re: Защо си чакала?нови [re: V.]  
Автор BEBl (дружелюбна)
Публикувано02.08.02 08:56



Ами, ако всичко е наред с овулацията, тръбите и т.н., с други думи, ако проблемът е само при съпруга и се прави инсеминация, бебето ставало горе-долу след 7-8 инсеминации (независимо авто или хетеро). То това важи и при нормална ситуации в повечето случай. Това със забременяването от раз го забравете, това се случва много рядко или само на тинейджърките, които не искат. Някъде бях чела, че жените са много по-често бременни отколкото предполагат. Оплождането на яйцето става, но по една или друга причина не се закрепва добре и изпада преди жената да е разбрала. Това се изразявало в закъснение от около 3 до 7 дни и по-обилна менструация.
Така, че около овулацията лудувайте, а после 10-15 дена я карайте по-спокойно, с по-малко стрес и нерви.



Тема Re: Аз знамнови [re: V.]  
Автор BEBl (дружелюбна)
Публикувано02.08.02 08:58



От таблетките на д-р Тошков има и такива за женски работи. Доколкото знам, те са изцяло на билкова основа.



Тема Re: Аз знамнови [re: BEBl]  
Автор Gloria (будала)
Публикувано02.08.02 09:06



да - аз съм чела в брошурата, но не мога да се сетя какво съдържаха - някой сеща ли се - веднага ще ходя да си ги купя



Тема кое те интересуванови [re: Gloria]  
Автор V.Модератор (бубче)
Публикувано02.08.02 09:13



Казвай, и веднага ще ти го напиша



Тема Re: кое те интересуванови [re: V.]  
Автор Gloria (будала)
Публикувано02.08.02 09:16



ами нещо, свързано с "женски проблеми" - пиши всичките ако ги знаеш и за какво са пък аз ще си избера
мерси



Тема ОКнови [re: Gloria]  
Автор V.Модератор (бубче)
Публикувано02.08.02 09:47



Всичко ще напиша......само моя да стане, че спи в саята, в която е брошурата!




Тема Re: dobar denнови [re: micha]  
Авторkичecтa (Нерегистриран)
Публикувано02.08.02 11:00



Вярвай и ше стане!



Тема Re: dobar denнови [re: kичecтa]  
Автор aq (непознат)
Публикувано04.08.02 12:48



я виж как знаете даите да се поинтересуваме от патили и препатили близки и познати че да помогнем на себе си ина други като нас .това не значи да не ходим при докторите!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.