Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:02 02.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема goliamoto chakane prikliuchiнови  
Автор Gera (непознат )
Публикувано19.07.02 00:55



Zdraveite, momicheta!
Da, da, kakto i da se opitvah da ne mislia za TOVA, ne uspiah i eto: doide mi! No niakaksi se mobilizirah i ... si kupih termometer! Ako uspeia, shte si kupia i fertitest. Kazvam 'ako uspeia', tui kato nali znaete: za vsiakakvi prostotii v nashata strana chovek triabva da se bori (ako niakoi ne razbira, da vidi temata NAI POSLE SVIASTNA APTEKA ZA NASHITE NUJDI). No shte se borim, kato gledam tuk vsichki sme borbeni momicheta.
Pojelavam uspeh na vsichki prez novia zikal!



Тема Re: goliamoto chakane prikliuchiнови [re: Gera]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 08:14



Хей, много е хубаво, че се опитваш да не мислиш за това. И все пак около датата на цикъла просто е невъзможно да не се сетиш или да не започнеш да се наблюдаваш "А, не ми ли се гади от това? Не ме ли понаболяват гърдите малко повечко?" и тем подобни въпроси. Ей ме мен. Спрях да използвам термометри, да изчислявам дните до овулация и т.н. Обаче като ми наближи датата каква паника станах ))) Закъснява ми трети ден, миналата нощ се събудих че ми е лошо. Ама аз си знам, че ще ми дойде. Въпреки това не ми пука. Наистина май съм изкукала тотално или просто претръпнах, незнам.

Мисли за хубавите неща през лятото - отпуска, море, любов )))



Тема Re: goliamoto chakane prikliuchiнови [re: Gera]  
Автор V. (бубче)
Публикувано19.07.02 08:49



Нищо Гери, не се ядосвай, чу ли??
И на мен ми дойде, преди три дни, не се ядосвай:)
майната му на тоя идиот мензиса!
Фертитест те съветвам да си помислиш преди да си го купиш. Защото аз си купих, обаче не мога посмъртно да различа папрат, и не го ползвам вече. Само дето си дадох парите. По - добре, като тест за овулация си купувай от уринните тестове. Сега ще ти обясня къде са най-ефтини, защо да се набутваш, не е ли така я....
Точно на оградата на Шейново, от дясно на входа има аптека. Там тестовете са по 2 лев. Навсякъде са над 3.
Поздравления, че си решила за температурата. Така ще разбереш какво става с тялото ти:))
Хайде почвай да гониш целта, а ние стискаме палци.
Идвай по-често да ни разправяш за теб:)))
Поздрави

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема За Пепенови [re: Пeпe]  
Автор V. (бубче)
Публикувано19.07.02 08:52



Пепе, как си ти?
Горе главицата, не се знае, може да не ти дойде. Това е много хубаво закъснение, все пак-3 дни не са малко!!!
Как ти биши преди състоянието, припомни ми
Принципно редовно ли ти е?
Стискам палци!

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Re: Da , no za men o6te ne e...нови [re: V.]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 11:21



Ако триабва да смятаме редовен 28 дневен цикъл значи на мен ми закъснява вече 10 дни. Във вторник бях на лекар тогава лекаря ми каза че е малко рано изпрати ме да изследвам един хормон в Четвъртик и днес сутринта отидох да му покажа резултата. Попитах го за какво изследваме този хормон който на мен нищто не ми говореше, а той ми каза за изключване на евентуална извънматочна бременност. Ако показателите се покачвали значи имало наличие. Указаните граници за нормално са от 0 - 3, а моят резултат е 2,33 което било добре. Но аз не разбрах всъщност ако този резултат изключва извънматочна бременност то изключва ли и маточната,, ох незнам. Доктора ми каза че ще изчакаме още 1 седмица и ако не ми дойде пак да отида при него. Въсщност на мен цикъла никога не ми е бил редовен винаги е закъснявал. Най вероятно и сега няма нищо, но вече ми писна и ми дойде до гуша.
Между другото аз отидох на преглед не толкова със съмнения за бременност, а да проверя какво е състоянието с кистите които се появяваха брез последните две менструации и не искаха да се пукнат. Затова че те си стояха в едно застинало състояние затова и не можахме да правиме стимулации на яйчниците. Е за моя голяма радост вече са се изчистили от самосебе си. Поредната ми надежда е ако и сега ми дойде менструацията е да започнем отново с Клостилбегитан и автоинсетата. Така че стискайте палци.



Тема Re: Da , no za men o6te ne e...нови [re: Mila]  
АвторMilena (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 12:44



Мила, това което ти е изследвал би трябвало да е този хормон които се измерва при тестовете за бременост. Ти не си ли правила тест? Диагноза за извънматочна бременост не се поставя толкова лесно. Може да си бременна, но още да не е слязло в матката. Мисля че затова се изчаква още една седмица



Тема Re: Da , no za men o6te ne e...нови [re: Milena]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 12:50



Ами не сега не съм си правила



Тема Re: Izsledvaneto be6e ..нови [re: Mila]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 13:00



B4xГ - дано не греша, преди време пак са ми взимали кръв за евентуална предполагаема бременност, но тогава ако не се лъжа беше изписано съвсем друго, тези буквички са ми напълно непознати, пък и той го каза .... "ако има доминиращи показатели значи има извънматочна бременност - при теб е добре" - Ох нищо не разбирам и май не ми остава друго освем на изчакам. Не ми се иска пак да се самозаблуждавам и да тая празни надежди.



Тема Re: Izsledvaneto be6e ..нови [re: Mila]  
АвторMilena (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 17:25



Еми точно това е и при теста с урината, но с кръв е по точен. Това съкращение означава човешки хорионогонадотропин - малеее каква дума
Това е хормон който се отделя в голямо количество при бременост. Другата седмица на ултразвука ще се види ако има нещо. Дано да има



Тема Re: goliamoto chakane prikliuchiнови [re: Пeпe]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано19.07.02 19:18



Ami i as si mislex,che shte mi doide po priznazite,koito imax,no kato mi zakasnia 7 dni i si napravix test ,se okaza polojitelen,taka,che nishto ne se znae...Stiskam palzi...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.