Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 26.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тема за карматанови  
Автор V. (бубче)
Публикувано18.07.02 14:03



Момичета, споменахте за кармата.
Кажете нещо за това. Какво трябва да сме направили че да не забременяваме???
Въобще светнете ме по въпроса, аз не знам нищо
Сигурно и на другите ще им е любопитно да понаучим нещо.
Само ще ви помоля, ако параноята, за която евентуално може да стане на въпрос и да си я вкарам в главата, съществува в тази карма или там каквото е, да не я казвате. Не мога да си представя, че сега не мога да забременея защото в миналия си живот съм била примерно масов убиец.
Ако нещото, което може да се каже по тая тема е много страшно, не го казвайте, че ще се параноизирам вече.....


Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!

Редактирано от V. на 18.07.02 14:15.



Тема Re: Ще ти дам аз на тебе една тема..нови [re: V.]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 14:27



Кой ти е казал, че неможе да забременееш бе жено, извинявай, че така ти говоря но май ти се ядосах. Я престани да си втълпяваш разни щуротий и да се самонавиваш. Това, че бебето не става тогава когато ти (ние) искаме, си има своето обяснение, най вероятно трябва да свършим още някоя-друга работа преди появата му.Всичко си е Божа работа и всяка от нас ще си има своето бебче. Значи, да така е , може и да имаме минимални проблеми, но пък за това са и лекарите които ще ги отстранят. Вместо да седиш да мислиш глупости се опитай бебето да не ти става фикс идея, радвай се на живота, наслаждавай се на младоста си, прави любов и стига си се вайкала ще видиш, че всичко ще свърши с добър край.Ще дойде и времето когато ще си задаваме въпроси от сорта каква спирала да си сложа? Кой лекар да го направи и т.н. Май всички нас тук някой трябва да ни срита по задниците и да ни нахока хубаво дето така сме унили и почти сагласили да рухнем психически. Момичета я стига толкова това се превърна на един плачевен клуб, омотали сме се в някаква паужина и се замотаваме все повече и повече, крайновреме е да я разкъсаме.



Тема Re: Тема за карматанови [re: V.]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано18.07.02 14:53



Ако си била масов убиец, досега трябваше да си родила 7-8 деца да си наваксаш. А ти сигурно си била хайверна рибка, та за това ..... абе ти как можеш да се връзваш на такива простотии!? Карма, бабината ти трънкина.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Незнам от къде я измъдри тази тема..нови [re: the_rider]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 15:05



Въобще няма да се зачудя ако си си помисляла и за изкупление на чужди грехове. Като от сорта на "котката на баба изяде рибката от аквариума и за това аз сега немога да си имам бебе" . Стига глупости наистина, тръгнала си да създаваш човешки живот, да се грижиш за него и да го възбитаваш., неща които са изключително сериозни, а се занимаваш с подобни неща, така де не ти прилича.



Тема Re: Тема за карматанови [re: V.]  
Авторпpoчeтeнo (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 15:30



Лазарев " диагностика на кармата" ще го преразкажа приблизително ...всичко което ни се случва в сегашният ни живот ..е в резултат на минали грешки..и той разказва случай при които жени поставили си за цел непременно да бадът със сегашният си съпруг и поставили любовта към мъжът пре3ди любовта към бога им е съдено да нямат деца...както и жени създали семейство служейки си с нечестни методи вкл. магия/ е сигурно ви е смешно но така го прочетох така преразказвам/ а и също когато един съюз не е благословен също няма дете...аз имам такава приятелка и резултата е съпруг с любовници нейните 42год и отчаяни опити да му даде дете...и какво ли постигна с магьосниците при кайто ходи...едно голямо нищо...а може би е пропуснала мъжът който е точно за нея



Тема Съжалявамнови [re: пpoчeтeнo]  
Автор V. (бубче)
Публикувано18.07.02 17:04





Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Защо се нахвърляте таканови [re: V.]  
Автор mery__ (брюнетка)
Публикувано18.07.02 20:09



върху нея? Не е хубаво. Всеки може и има право да попита. Обяснете й, че вие не вярвате в тези неща, но не бива толкова грубо да я хокате!





Тема Re: Тема за карматанови [re: пpoчeтeнo]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано19.07.02 01:45



Za majosnicine ne e redno da kazvam kakvoto i da e bilo, no Lazarev ne e prav za tova - lubovta kam Boga i maja.
Opredeleno ne e prav - 4el sam predi godini okolo 30-tina stranici ot parvia mu tom na tazi kniga i mnogo mi xaresa, sa sajalenie knigata ne be6e moja.

Ti mnogo xubavi priatelki ima6, 6toto na men tazi 6te6e da mi e samo poznata !

Vseki slu4ai si e mnogo individualen i da obob6tim cialoto raznoobrazie ot sadbi v 3-4 kazusa si e ...
Ina4e temata si e interesna.

Редактирано от Anuel на 19.07.02 01:48.



Тема Re: Тема за карматанови [re: V.]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано19.07.02 02:05



Fatalizma nikoga ne e bil dobar savtnik.
Karma ili ne nie jiveem sega i tuk !
S ednakav uspex bi moglo da s kaje 4e ne sa6testvuva, kakto i obratnoto.
Iskam da vi kaja kakvo pro4etox kato recenzia na edno film4e:
"4ovek ne se rajda lo6 i ne umira lo6, i samo goliamo ne6tastie s koeto ne e mogal da se spravi sam, go e napravilo takav."
Izdignete li se nad dobroto i lo6oto, 6te vidite ne6tata po na4in v koito "Karmata" ne e tova koeto e bila predi da poglenete po tozi na4in na sveta.
S4itam 4e vseki moje da iz4isti minaloto si, kakvoto i da e bilo to i da razbere vednaga 4e mu e bilo prosteno, i ottam natatak da prodalji spokoino jivota si - e tova ne e indulgencia, prosto si vsima6 pro6ka s minaloto, bade6teto si e pak tvoe




Тема Re: Тема за карматанови [re: Anuel]  
Автор V. (бубче)
Публикувано19.07.02 08:58



Аз НЕ вярвам в карма и не искам да вярвам!
Просто пуснах тема за нея, щото се спомена, че бебетата идвали еди кога си....
Чела съм две странички от тази книга на Лазарев и ми се доповръща от нея. Скапа ми се целия ден.
Книгата е ужасна според мен. Тази книга може да те накара да убиеш майка си и баща си!!
Простете за неприятната тема.
Оставете я да се избута
Искренно съжалявам, но всяко зло за добро!!!

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.