Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 04.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: goliamoto chakane prikliuchiнови [re: KAMELlA]  
АвторGloria (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 22:43



би ли разказала по-подробно, защото аз сега пия водка и страдам от това, че ме боли коремът и чакам всеки момент да ми дойде
аз отлично познавам тялото си - след втората половина на цикъла гардите ми наедряват страхотно, и когато "спаднат" и ме заболи коремът знам, че идва ...
изобщо какви приннаци имаше



Тема Re: goliamoto chakane prikliuchiнови [re: Gloria]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано20.07.02 02:47



Ami i as imam predmenstrualen sindrom i vinagi okolo ovulazia ili predi zikal gardite mi naedriavaxa,stavaxa i bolezneni.Iaichnizite sashto me nabolvat okolo tezi dati,korema mi se poduva i me boli krasta.Sashtite simptomi imax i kato zabremeniax-toes predi za znam,che sam bremenna.Biax sigurna,che shte mi doide.Daje se zapasix s prevrazki i tamponi.Na sedmia den,sled zakasnenieto na zikala(toi mi e neredoven-mejdu27 i 3i...)toest mojeshe i da ne e bil sedmia ,no broix sredno 30 dni,kato vliazox sutrinta da se kapia,usetix gardite si stranno tvardi.Togava veche se usamnix,che moje i da ne mi zakasniava toku taka.Kupix si test-polojitelen.Otidox za vtori-pak sashtoto,ama as ne viarvax.Napravix si treti sled 1 sedmiza-polojitelen.I reshix da otida na lekar,zashtoto v testovete pisheshe,che opredeleni bolesti i xormonalni narushenia v organizma mogat da dadat greshen rezultat.Dotogava ne viarvax,che sam bremenna(sled 4 godini opiti) i edva kato otidox na lekar go poviarvax.Ta taka...Biax reshila,che shte mi idva,pak to vij kakvo stana...



Тема Re: goliamoto chakane prikliuchiнови [re: Gloria]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано20.07.02 02:50



Mejdi drugoto as imam strashni bolki po vreme na zikal -napravo neopisuemi.Skoro,obache si namerix edni praxcheta,kazvat se NEOBRUFEN300.Kao izpia edno kato mi doide, zabraviam za bolki...Neznam obache V BG dali go ima ili dali e sas sashtoto ime..



Тема Re: goliamoto chakane prikliuchiнови [re: Gera]  
Автор mery__ (брюнетка)
Публикувано20.07.02 07:30



И аз съм след теб. Чакам, ама знам че не чакам бременност, а цикъла. Чувствам си просто.
Пробвай с термометрите и овулационните тестове, за да си сигурна, че точно в правилните дни правиш необходимите процедури.Боже, как се изразявам като бабичка-моралистка
И следващия месец ти желая положителен, ама много положителен тест за бременност.
Стискам ти палци от сега даже



Тема Re: goliamoto chakane prikliuchiнови [re: mery__]  
Автор V. (бубче)
Публикувано20.07.02 13:52



Ти не знай много много какво чакаш........цикъл чакала тя.........аа
Ще те набия, да знаеш:))))
Бабичка-моралистка такава......
хе-хе..
Много гот си го написала

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Re: goliamoto chakane prikliuchiнови [re: Gera]  
Автор Gloria (будала)
Публикувано20.07.02 16:43



приключи и за мен
а толкова се надявах, че този месец ще се получи
вече започвам да губя надежда



Тема Re: goliamoto chakane prikliuchiнови [re: mery__]  
Автор Gera (непознат )
Публикувано22.07.02 13:03



Мерси за пожеланията, подобно!



Тема Re: Дано..нови [re: Milena]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 13:42







Тема за V.нови [re: V.]  
Автор mery__ (брюнетка)
Публикувано23.07.02 06:47



Казах ти аз че си знам. Чувството ми никога не ме лъже!
Дойде ми тази вечер



Тема Re: goliamoto chakane prikliuchiнови [re: Gera]  
Автор mery__ (брюнетка)
Публикувано23.07.02 06:49



Благодаря. Надявам се...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.