Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 26.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Я да споделянови  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 23:13



нещо ново с вас. След дълги размисли, лутания, надежди и разочарования реших : НЯМА ДА ГОВОРЯ ЗА БЪДЕЩО БЕБЕ ПОВЕЧЕ ! "Не го искам и не го очаквам!". Ясно е, че не ние управляваме някои съдбоносни неща в живота си. То ще се появи, когато вече не го очакваме, поостареем или сме в по-трудно положение. Ами да иде когато си ще. Край. Точка. Никакви тестове повече, никакви лекари и мисли за това. Само не знам как ще зарежа хубавото ни клубче. Май само това няма да мога на направя. А самото му посещаване е мисъл за бебе, нали ? какво мислите вие?



Тема Re: Я да споделянови [re: koko]  
Автор Darla (новак)
Публикувано11.07.02 09:03



Недей така Коко. И аз това си повтарях и упорито отказвах да отида на лекар и да мисля за това. Все си казвах " то е бажа работа", "когато му дойде времето" и др. подобни. А ето тръгнах по лекари и какво се оказа ? Хормонално объркване, липса на овулация, следи от стари възпаления .... И ако още седях и чаках до къде щяхме да стигнем? Две години загубено време - ето това е равносметката. Друг е въпросът ако ти е омръзнало от ходене по лекари, лекарства и експерименти. На всеки му писва един ден, разбирам те напълно. Дай се малко почивка от всичко , но не се отказвай.
Успех и пиши!



Тема Re: Я да споделянови [re: Darla]  
Автор V. (бубче)
Публикувано11.07.02 10:57



Да, коко, НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ!!!
Ако ти е по-лесно и ще ти помогне да не идваш в клуба, ако искаш да спреш да мислиш, направи го, но не се отказвай от бебето. Трябва да го искаш, коко, искай го, както до сега. Просто не мисли за това, но не спирай да го искаш. А ние си те искаме тук, при нас:)

и те обичкаме

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Re: Я да споделянови [re: koko]  
Авторveronikka (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 18:41



kato chetjah tvoeto mesadgi i si spomnih za edna moja prijatelka kojato mi beche kazala"Krai,omraznaha mi testovete,lekarstvata i postojannoto napregenie za da si imam bebe" a probvaha 2godini,sled 1g i polovina tja beche zabremenjala a strannoto beche che izobchto ne misleche veche za bebe che to chte stane i t.n
Spored men trjabva naistina da si pochinech ot podobni trevogni misli i nai-strannoto e che bebeto stava tochno kogato ne si go ochakvala.
Prosto ne se pazete kogato pravite seks i bebcho chte se pojavi neochakvano.
Moga li da te popitam ot kolko vreme probvate za bebe i imach li njakakvo zaboljavane na trabite,jaichnika i t.n?
Moge da ti se stori malko stranen otgovora mi no spored men za da si otpochinech napalno i za da stane bebcho neochakvano bez da se pritesnjavach chte e dobre da ne posechtavach klubcheto no ako edin detski magazin pokrai koito minavach ili kato vidich bebche na ulizat te karat da se chustvach tagna togava njama smisal da spirach posechtenieto si v tova klubche.



Тема Данови [re: V.]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 18:44



Благодаря ви за милите думи. Клубът нямам сили да напусна. ОТ една година съм по лекари. С тях мисля да спра /ако е рекъл Господ/. Щях да купувам тест за овулация, но и това няма да направя. Просто оставям нещата на самотек. Това е.



Тема Re: Я да споделянови [re: veronikka]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 18:51



Вероника, аз имам вече едно дете /писах за това/. Но след прекарано възпаление /аднексит/ лекарят се съмнява да нямам запушени тръби. Опитвам от 6 месеца, а съм над 30 г. Затова бързам. Лекарят каза, че с напредване на възрастта вероятността от запушване е по-голяма. Не, не съм въобще тъжна, когато видя бебе. ИМам си едно момиченце, което ме радва много. Не изпадам в депресия, просто ме е яд, че не мога да контролирам съдбата си, т.е. да планирам нещата. А ако съм здрава, това е най-важното за мен.



Тема I az kato teb...нови [re: koko]  
АвторGera (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 20:15



se opitvam da ne mislia i daje malko razredih poseshteniata tuk, makar che chestno kazano vse neshto me durpa pri vas.... Ehhh, jelaia na vsichki hubavi i zdravi bebeta, kogato e pisano, shte stane. Gore glavata, momicheta!



Тема Дали е така не знам!нови [re: koko]  
Автор Slava ()
Публикувано12.07.02 16:51



Дали ще те успокои още едно мнение - също не знам...
Когато се опитвах да забременея....една много, много мъдра жена ми каза: децата избират своите родители и мига, в който да се появат...Те всъщност (и това няма обяснение), бъдещите ни деца били около нас, но избирали мига. Причините, въпросната жена обясни с кармични взаимоотношения между партньорите. Когато се роди дъщеря ми - помислих за това...След 3 години брак, в семейството ми беше настъпила хармония...Вероятно това е чакала моята Ралица...
С най-добри Мисли за Теб, непозната Приятелко!



Тема Re: Дали е така не знам! [re: Slava]  
Автор V. (бубче)
Публикувано12.07.02 17:28



Аз имам една приятелка, при която брака никак, ама никак не върви. Те не се разбираха още като гаджета, асега като съпрузи е още по - зле
бой, обижда я псува я, дори я плюва в лицето. И това е едно нищо, което ви казвам. УЖАС
тя забременя на 2рия месец опити.
Детето ли го е избрало това "семейство"

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Re: Я да споделянови [re: koko]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 22:31



Слава, напълно съм съгласна с мнението ти. Аз съм чела за това, че душите на бебоците са съвсем близо и избират при кои родители и кога точно да се въплътят. Трудно е за разбиране, но сигурно е така, щом има прераждане, карма и т.н. И аз зная, че в моето семейство няма пълна хармония към момента, защото съпругът ми има проблеми. Аз вече писах, че той още не иска това дете. Всъщност иска да е по-късно. Аз съм на друго мнение и така. Мъчно ми е само, че не мога да контролирам нещата, а ще трябва да се примиря и това очакване и неизвестност ме измъчват. А иначе не съм отчаяна, че не идва. Схващам защо не идва, но все пак - колко дребни и слаби сме ние хората......




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.