Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 27.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Хей.....нови  
Авторbis (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 16:14



Мисля че не трябва да забравяме едно важно нещо...в постоянните си опити да се сдобием с едно малко същество.....а именно Мъжа! Ако той не е до нас, ако любовта я няма, ако си мислим че то...мъничето ще промени живота ни с мъжа...жестоко се лъжите...Всички! То не променя, то се съдава от любов а не от взаимна изгода.......и ако любовта я няма....наистина е по добре да го няма....
Надявам се че праволно сте ме разбрали.....!



Тема Re: Хей.....нови [re: bis]  
Автор V. (бубче)
Публикувано09.07.02 16:25



Разбрали сме те много добре. Само че не знам къде в клуба прочете, че някоя от нас иска бебета да има , за да оправи отношенията си вкъщи???? разбира се че и такива неща ги има по света и в живота , но при нас( е да говоря само зе себе си все пак де), слава Богу не е така!
Не разбирам постинга ти???


Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Re: Хей.....нови [re: V.]  
Авторbis (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 16:36



Хем си ме разбрала..хем не.....както и да е! Не казвам нещо за теб лично или за която и да е...говоря по принцип, че в желанието си да се сдобиете с нещото си...забравяте мъжа ..като личност....май за вас той си остава форма за разплод?



Тема Re: Ааа моля молянови [re: bis]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано09.07.02 17:17



нещо си се объркал(а). Аз от опит мога да споделя,че тука мъжете са на особена почит. Нали така момичета?!

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Ааа моля молянови [re: the_rider]  
Автор miroslava (мррррр)
Публикувано09.07.02 17:58



Аз не разбирам, защо да не е хубаво да си мисля, че бебето ще промени нещата в къщи към добро? Ето наприменр, ние с мъжа ми се познавахме от 6 месеца , когато се оженихме...сега сме женени от 2 години и половина...Понякога се чустваме че бебето ни липсва, разбираме се прекрасно, четем си мислите, подкрепяме се, романтични сме, всичко ни е наред в социално битов смисъл, но нещо липсва и това е бебето...И затова смятам, че ако си имаме бебенце ще сме истински щастливи, ще имаме смисъл в живота....И двамата го искаме и то много, всеки ден ми е подчинен на тази мисъл.... Трябва да знаете, че във всяко семейство си има проблеми, но неимането на бебе е най-жестокия....Понякога се опитвам да търся скрит смисъл, но не го намирам...Остава ми само да се надяваме със съпруга ми и да се крепим един на друг...

Пиша бързо и с грешки, но това е защото го набирам за трети път...вече 2 дни Дира се забива непрекъснато и зависва....

Мирослава

Най-красиви са днес върховете, недостигнати още от нас!


Тема Re: Ааа моля молянови [re: miroslava]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано09.07.02 19:29



Taka si e-nashite maje stradat ne po-malko ot nas i ne sam saglasna,che sme gi zabravili kato lichnosti.Samiat fakt,che sme gi izbrali za svoi spatnizi i badeshti tatkovzi na decizata ni govori za tova uvajenie.Ako tuk sreshtame po-malko tatkovzi e zashtoto te izjiviavat svoiata trevoga malko po-skrito.A nie se uteshavame povecheko kato si spodelin makata ....



Тема Re: Точно таканови [re: the_rider]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано10.07.02 04:48



И така ще е занапред

Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!


Тема Re: Хей.....нови [re: bis]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано10.07.02 04:55



Ами то е просто според мен. Ако някоя има сериозни проблеми с мъжа си няма да продължава да опитва да създава деца с него.
Никоя не е толкова загубена да си мисли, че детето би оправило нещо си.
Аз смятам, че всички тук много си обичаме мъжете и изобщо не ги забравяме, нито ги ползваме за разплод. Каква ужасна дума, все едно за животни става въпрос.
Незнам какво те е накарало да пуснеш такъв постинг?
Да не би при теб да има някакъв проблем в това отношение?

Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!


Тема Абе ние с мъжете си сме ЕДНО ЦЯЛО!!!нови [re: the_rider]  
Автор V. (бубче)
Публикувано10.07.02 09:36



Мъжете са най-добрите ни приятели, както и тук, момичетата и мъжете в клуба. Това си е то , и туй то!!!!!!!!!!!!


Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Re: Хей.....нови [re: mery_]  
Автор V. (бубче)
Публикувано10.07.02 09:45



И аз си задавам въпроса, дали наистина има такива жени......
всъщност естествено че има, аз пък.....но мен ме е срам заради тях!!!!
За нас най щастливия момент до сега беше когато решихме да си правим бебе. първия път "вътре" беше нещо необяснимо! Аз лично винаги съм си мечтала децата ми да са създадени умишлено и целенасочено, а не случайно.

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.