Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 26.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема д-р Коларов - част 3нови  
Автор miroslava (мррррр)
Публикувано08.07.02 12:10



Момичета, днес отново бях при д-р Коларов!
Направих си лаб.изследвания и от тях се установи, че и двамата със съпруга ми сме се излекували от хламидията (доктора каза че си е чудо, да стане от раз ), а моя проблемен Пролактин се е забил в невиждани низини - 19 при граници 73-511....Та доктора ми намали дозата на Бромокриптина на 1/2 таблетка само вечер и ми даде така станалия известен тук Клостилбегит....Е , малко съм напред с материала вече, и аз съм в клуба на пиещите клостилбегит, но моя мъж не знае, казах му че доктора ни е казал да си правиме секс и да не мислим за нищо...
Значи пия Клостълбегит от днес ( пети ден от цикъла) в продължение на 5 дни и на 13-тия ден съм на фолукулометрия ( дано правилно съм го написала).....
Доволна съм, че нещата потръгнаха!
Мирослава

Най-красиви са днес върховете, недостигнати още от нас!


Тема Re: д-р Коларов - част 3нови [re: miroslava]  
Автор V. (бубче)
Публикувано08.07.02 15:09



Браво, радвам се за теб! Добре дошла при Клостилбегита. Дано поне на теб да ти помогне. Но защо чак от 5 ден го пиеш???
Също, ако мога да те помоля, разкажи ми как точно протича първи преглед при Коларов? Колко струва и какви изследвания прави на първата среща?

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!

Редактирано от V. на 08.07.02 15:14.



Тема Re: д-р Коларов - част 3нови [re: miroslava]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 15:09



Е-ееее браво, успех и стискам палци.



Тема Re: д-р Коларов - част 3нови [re: miroslava]  
АвторMilena (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 16:59



Клостилбегита аз го пих от 3 ти ден /за 5 дни/.



Тема Чакайте, чакайте...нови [re: Milena]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 19:18



За стимулиране на овулацията ли го пиете това ? Ох, дано да не ми се наложи, но както вече писах, ще си купя тест за овулация, за да установя има ли такава. А иначе фоликулометрията що е ?
И накрая - браво Мирослава. радвам се за добрите промени при теб. Май всички лека полека вървим към по-добро, а?



Тема Re: д-р Коларов - част 3нови [re: V.]  
Автор miroslava (мррррр)
Публикувано08.07.02 20:36



Ами Коларов е на около 40 години, леко пухкав и небрежен (бих казала че дори е моя тип мъж, ха-ха..., това е от бромокриптина, не ми обръщайте внимание, ха-ха)....При първата ни среща ме прегледа, взе си разни проби и си ги гледа на микроскоп, отделно прати влагалищен секрет и цитонамазка за изледване....Това на оня, гадния стол...Тушира матката и яйчниците. После ме прегледа с влагалищен ултразвук и ме изпрати на изследване на хормони. Първия преглед е 45 лева ( на стола и УЗИ), всеки следващ е 15 лева ако е само консултация и 25 лева за УЗИ ( ултразвук)...
Фоликулометрията ( егати думата ) е замерване на големината и броя на наличните фоликули непосредствено преди овулацията...
Днес бяхме голяма картинка, на мен ми е пети ден, отивам при него с последните изследвания, той ги вижда и казва, " Значи действаме, започваме стимулацията, но нека първо да проверим дали няма някой останал неспукан фоликул от предния месец, да не стане беля и да стане киста, ХАЙДЕ приготвяй се!". Аз отивам зад паравана, съблучам се и лягам на кушетката и в тоя момент се сещам че съм с тампон....и му казвам " ооопс, ама май-трябваше да си махна тампона!!!" а той ми отговаря, " абе не е задължително, но не знам дали ще се види нещо" .
После аз се оправих, лягам отново, той ми слага онова нещо, дето е като пишцица и започва да ми разправя" Не ти препоръчвам да ползваш тампони, не е полезно", а аз му казвам " ама аз никога не съм имала проблеми с тях, нито гъбички , нито трихомони", а той ми казва " тая пък, гъбички, гъбичките ще ги излекуваме, човек нали някаква сексуална автобиография трябва да гради, ама от тампоните се задържа кръв в матката и е възможно да се получи възпаление на тръбите"....Цитирам дословно!
Винаги е такъв, като си представя каква гледка е от страни, аз легнала ,с разтворени крака, а той се шегува, а аз се смея, все едно сме на площада....С всеки следващ преглед спира да ми пука, малко е цинично, но ми е по-добре, не се притеснявам вече, а и той е много мил и внимателен!

Еххх, каква реч! Дано сте добили представа!

Поздрави, Мирослава

Най-красиви са днес върховете, недостигнати още от нас!


Тема Re: д-р Коларов - част 3нови [re: V.]  
Автор miroslava (мррррр)
Публикувано08.07.02 20:44



Ами той ми каза от петия ден, а послед като го купих видях че и на упътването пише така...А , V. в упътването пише, че се пие 3 месеца и се почива, а то колко го пиеш вече?
Мирослава

Най-красиви са днес върховете, недостигнати още от нас!


Тема Re: д-р Коларов - част 3нови [re: miroslava]  
Автор V. (бубче)
Публикувано09.07.02 12:44



Това ми е четвърти месец. Последен.
Много ти благодаря за инфото и разказа за Коларов. много скъпо бееееееегати, как да си го позволя
Не знам вече и аз , но ще трябва нещо да се прави.
Ох, благодаря ти
Поздрави

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Re: Чакайте, чакайте...нови [re: koko]  
Автор V. (бубче)
Публикувано09.07.02 13:08



Здрасти коко:)
Да стимулация на овулацията е, но е много, много вредно и има страшни странични ефекти. Но нали знаеш, щом трябва, ще гълтаме буклуци , ще се тровим, и дано да имаме някъкъв резултат.
Чесно да ти кажа, аз нещо взех да не се надявам. Мисля, че освен поликистоза имам и запушени тръби. Не са ме снимали, но след като се постигна някаква там овулация, а бебе не идва, значи има нещо друго. Може пък образувалите се яйцеклетки да не са качествени, нали са изкуствени все пак
Ще пробвам по - натам и други методи

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Re: do V.нови [re: V.]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 15:46



Zdravei V. ne moga da poviarvam che oshte ne si napravila snimka na trabite.
Mislia che tova e nai-vajnoto izsledvane. Nali znaesh che snimkata ne e samo snimka a i vid produhvane..t.e. veshtestvoto koeto ti vkarvat pod naliagane produhva trabite i ako ima malki zapushvania ili prechki ( nanosi ot techenia i drugi..) gi eliminira.
Vij me men sled 1 godina chakane sled kato si napravih snimkata i..2 meseca po-kasno sum bremenna.
Ovulaciata ia dokarah ot kalnite bani i bilkite na d-r Kircheva za regulirane na hormonite a trabite mi se opraviha ot snimkata.
Snimkata pri men beshe adski boleznena koeto pokazva che e imalo kakvo da se otpushva.
Molia te napravi si ...i ako iskash da me pitash neshto za snimkata ..pitai!
Cao i uspeh!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.