Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 24.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Я да споделянови [re: koko]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано12.07.02 22:42



Ей, коко. Ще се появи някой ден това бебе ще видиш. Мисли си за него като за подарък и не спирай да си мечтаеш. Без обаче да ти става идея фикс и момента ще дойде.
Незнам има ли прераждане, и дали душите на бебетата витаят в пространството...чела съм много за това, но никой със сигурност не може да го твърди.А и аз съм малко Тома Неверни, за да вярвам в тези неща. Разбира се не ги отричам, но съм с презумции по темата.
Аз съм сигурна, че ти ще имаш това бебе, за което мечтаеш. Дали малко по-рано или малко по-късно няма значение.
То просто ще дойде.



Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!


Тема Re: Дали е така не знам!нови [re: V.]  
АвторPибka (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 23:07



Искам да ти отговоря аз на въпроса - детето ли е избрало това семейство. Най-вероятно да, ти представяш лиси ако децата отиваха само в хармонични семейства? Тогава голяма част от населението на планетата нямаше да има въобще деца. Ами тези които се раждат с увреждания, те също така са си избрали да изкарат този си живот. Всичко опира до кармата, когато обаче човек не е запознат с тази "наука" му е много по-лесно да живее и неси дава сметка какво си преписва с действия и постъпки. А представи си, че бебчето на твоите познати в предния живот е било майка на тази нещастна бита жена, ами може би си е мислило, че като е отново близко до нея ще може да я защити или бог знае какво. Доста кривнах от темата но като цяло съм съгласна, че бебчетатат сами си избират родителите.



Тема Re: Я да споделянови [re: mery_]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 23:26



Мери, от окуражителните думи, които винаги ми казваш просто се чудя при тебе как са нещата. Толкова ли силен дух имаш ? И откъде блика тая вяра у теб ? Благодаря ти за всичко /нали си ми другарче :)))/ - толкова е хубаво човек да има нови приятели. Ето още едно предимство на тоя клуб - как иначе щяхме да се "срещнем" - обединени с обща цел.
Мери, интересно ми е с какво се занимаваш там, с какво запълваш времето си и как не мислиш за бебо ?



Тема Още размислинови [re: Pибka]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 23:32



Може да ви досадя вече с моите размисли и лични проблеми, ала нали затова е клубчето. Ето какво си мисля. Понеже изживяваме труден период - по-точно съпругът ми, може би аз имам за задача да му помогна да се оправи и точно върху това трябва да насоча усилията си. Може би трябва време, за да събера сили за изпитанията, които ме очакват. Ами аз не знам колко трудности ще дойдат с един нов живот. Пък и ако е момченце - както нямам опит с тях - ще ми бъде много трудно. Аз си имам схващане по въпроса за пола, че момичетата се гледат от майките много по-лесно /нали са един пол и една психика !/, докато мъжката ми е все още непозната и неразгадаема. Наблюдавам аз малките момченца и си мисля, БОже, колко са трудни - все за полите на майките си, по-бавни в развитието си, или пък по-буйни, по-палави. С дъщеря си знам как да се оправям, ала с мъж - май ще трябва таткото да се взема в ръце по-скоро, та да има сили. Иначе той както я е подкарал - всичко на моите ръце е паднало, дори и възпитанието на детето. Абе, моята не е за разправяне.....



Тема Re: Я да споделянови [re: Koko]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано13.07.02 02:22



Какво да ти кажа, миличкаИ аз живея със своите страхове, но някак си се научих тези неща да не взимат приоритет в живота ми.
Дълго време ми отне и полека-лека се получи.
Естествено имам си дни, когато ми иде да умра, но и тогава гледам по всякакъв начин да се изкарам от това състояние.
Запълвам дупката с племенника ми. Връзката мужду него и мен е много силна и си го чувствам като мое детенце. Грижа се за него, живея с проблемите му.Давам всичко от себе си, все едно е мое собствено дете. Освен това работя на няколко работи и последно време ми остава време, колкото да поспя. Даже домашната работа не смогвам да си свърша.
Гледам да не работя сама, да чета, да гледам филми, да излизам.
Последно време в къщи отделяме много време един за друг, посещаваме различни места, приятели и така се нижат дните ми.
Кошмарът идва, когато ми дойде мензиса. Тогава се чувствам истински нещастна. Убита направо. Но се стягам и започвам с добри мисли следващия цикъл.
Мама ми е казвала, че когато човек е упорит, гони целите си, иска нещо много силно - ще успее.
И аз наистина й вярвам. Вярвам, че ще успеем. ВСИЧКИ!
И няма изобщо за какво да ми благодариш! Разбира се, че съм ти другарче! Разбира се, че ви обичам всички и толкова искам да сте щастливи!

От както е създаден клуба, аз живея с вашите проблеми и сполуки.
Даже първите думи на мъжът ми като се прибере са Как са твоите приятелки? Някоя забременяла днес?
Разказвам му за всички вас и той ви желае успех!
Просто не спирайте да вярвате! И бебето ще дойде!
Знам, че понякога всяка една от нас има тежки моменти, но аз не искам да се разделяме с теб! Винаги си добре дошла тук и ако ни напуснеш, много ще ми липсваш. Така, че помисли си добре, дали искаш да нараняваш приятелките си.
Знам, че и другите момичета те обичат и истински ще им липсваш.
А за това с какво се занимавам - ходя в колеж, продавам сандвичи и чистя офиси и къщи. Понякога съм и бейби ситър, когато имам време за по няколко часа. Както можеш да предполагаш програмата ми е много натоварена, но не се оплаквам от това. Помага ми.
Това е. Ако нещо те интересува - питай! Ще ти кажа.
Ако искаш ти също можеш да разкажеш за себе си. Къде си, с какво се занимаваш и въобще всичко, за което искаш да говориш!
Бъди ми здрава и щастлива!

Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!


Тема Re: Още размислинови [re: koko]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано13.07.02 02:33



Винаги, по-голямата част от възпитанието, отглеждането и грижата за децата пада на майката.
Така е било, така и ще бъде.
Тежи на една майка да се оправя с деца, домакинство, и всичкия стаф, който й тежи на плещите.
Трябва татковците в малкото си свободно време да гледат да са максимална отмяна на мама поне във възпитанието, четенето, къпането и разхождането.Не непрекъснато, но е нужно поне отвреме-на време.
И на мама и трябва време за отдих, нали?
Така, че татковци взимайте се в ръце и от утре да сте мамина отмяна!



Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.