Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 30.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЧЕСТИТА РАДОСТ КРИСТА!нови [re: koko]  
АвторKpиcтa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 16:35



Благодаря за пожеланията, момичета ! На вас казах, дори преди да кажа на майка ми.
Питате за моята история, ето каква е:
Оженихме се януари, а от февруари престанахме да се пазим, т.е. получи се на 5-тия месец. На мен ми се видя много, понеже с мъжа ми сме заедно 3 год. и през цялото време си мечтаех за бебе, но не съм му казвала, то и без това нямаше смисъл, понеже ни се искаше още да поработя /имах добра и доходоносна работа/. Не че понякога не ми е минавало през ума да надупча презервативите, но бързо пропъждах тази мисъл, понеже нямаше да бъде честно. Едно дете ще е щастливо, когато е желано и от двамата, си мислех.
Имаме приятел гинеколог и преди 2 мес., седнахме на кафе и се разприказвахме за проблема ни. Даде 2 съвета, познавайки стила ни на живот - на мен да не мисля постоянно за това, а на мъжа ми - да спре да ходи на сауна, понеже високата темп. уврежда сперматоз. за месеци напред/около 2/. Послушахме го и ето на бебчо е на път. Явно е било от сауната, защото мъжа ми ходеше всяка седмица, че дори и два пъти.
А, аз този месец се чувствах като парцал, всички възможни органи ме понаболяваха. Започна се с яйчници, матка, точно по време на овулацията, даже тук отворих такава тема- " Болки в яйчниците?", а сега вече знам, че ме е боляло защото бебчо се е закачал тъкмо. Яйчниците спряха, циците започнаха, уголемиха се и сега не болят. Бъбрек ме понаболяваше, като никога до сега, глава ме цепеше 3 дена, а това е голяма рядкост при мен. Въобще бях половин човек. Викам си " Ако и тоя месец не е, незнам кога ще да е". Когато трябваше да ми дойде, започна да ме боли, но след 2-3 дена се отказа.
Вчера реших, че няма смисъл от тест, ами направо си отидох днес на доктор.
Ако всичко е наред, ще имаме бебе около 8 март. Ако ще е точно на осми, май по - добре да е момиченце, а ?
Хайде, аз се хванах на хорото след Мира, кой ще е от другата ми страна?

Още веднъж УСПЕХ НА ВСИЧКИ



Тема Re: ЧЕСТИТА РАДОСТ КРИСТА!нови [re: Kpиcтa]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано02.07.02 17:56



CHESTITI BREMENNOST I CHESTIT ROJDEN DEN!!!!
AKO MOJESHE VSEKI DEN NIAKOI DA PRAZNUVA TAKA..
POJELAVAM TI VSICHKOTO SHTASTIE NA SVETA,BADI SPOKOINA I VSICHKO SHTE E NARED.TAKA MI E GOTINO KATO PROCHETOX TAKIVA XUBAVI NOVINI.AS SAM V OSMA SEDMIZA I SAM BEZKRAINO SHTASTLIVA KATO CHUIA TAKAVA DOBRA NOVINA.
OSHTE VEDNAJ BADETE JIVI I ZDRAVI S BEBCHO I LEKA BREMENNOST...



Тема Re: ЧЕСТИТА РАДОСТ КРИСТА!нови [re: Kpиcтa]  
Автор Gera (непознат )
Публикувано02.07.02 19:44



Честито и от мен!!!
Те другите всичко изказаха, но все пак - желая ти и аз най-доброто и за трима ви!!! А пък това за дупченето много добре си го казала - и аз съм имала такъв период, в който ме мъчеше мисълта за бебе, пък и ме беше страх да му го призная, но наистина си права - едно дете е щастливо с двама любящи родители!!! Желая ти много късмет и лека бременност!!! Честито от сърце!



Тема Re: КРИСТА!нови [re: Kpиcтa]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано02.07.02 20:18



Толкова се радвам за теб!
Честит ти рожден ден!
Честит ви бебо!
Бъдете живи и здрави и много щастливи!!!
Е сега ще гърмя шампанското вече!

И много,много да се пазиш!!!
с обич Мери


Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!


Тема Re: КРИСТА!нови [re: mery_]  
АвторKpиcтa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 07:19



Още веднъж, благодаря на всички Ви!
Вече вярвам, че всичко ще бъде на ред - толкова положителна енергия събрах от пожеланията и радостта ви! Това ме прави още по-щастлива!
Да ви се връща



Тема Re: честито ти ембрионче Кристанови [re: Kpиcтa]  
АвторPибka (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 21:37



Честито ти зародишче, бубче, плюнчица (както каза за моето бебче един гениколог, като го гледа на виедозон в трета седмица бременост. Стискам ти палци всичко да е успешно, лека бременост, много щастлива, таткото много да те глези и на ръце да те носи, не се притеснявай щом е решило вече да идва, ще си остане при вас, доброто бебче. и не зарязвай клуба тук всички сме ти приятелки и се интересуваме как ще завършат нещата. още веднъж пожелавам ти мноогоо здраве и щастие.



Тема Риби е много хубава зодия има нещо енигматичнонови [re: Pибka]  
АвторPибka (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 21:44



... в тия хора и винаг иса с големи влажни и изразителни очи. Стискаме палци, дано да се изтупа на 8 март, много ще е свежо, но ако е на първи примерно, пак е добре, мартеничка :)))). Пак честито, да сте много щастливи и още поне две да си направите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.