Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Дайте едно рамо, как да се справя с депресията  
Автор V. (бубче)
Публикувано01.07.02 09:43



Не мога да се оправя сама. внимавам в къщи да не забележат, че ми е така. Но не мога, много ми е трудно да се усмихвам, без да ми се усмихва. Искам да плача, но не мога. А когато мога, не трябва, защото всички ще забележат , че очите са ми подути и ще ме питат защо съм плакала.
Ще се побъркам. Най лошото е, че състоянието ми не се дължи само на невъзможното ми забременяване, въпреки че то е част от причината.
Помоооооощ!!!!

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Какво другонови [re: V.]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.07.02 09:49



те тормози ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Какво другонови [re: nbb]  
Автор V. (бубче)
Публикувано01.07.02 10:13



Проблеми с приятеля ми. нямат нищо общо с бебето.
Беше много изнервен от служебни проблеми, натрупа му се с месеци и вече не беше възможно да се разговаря с него. Искаше да замине за няколко дни да се дръпне от София и грижите, да преосмисли нещата. Надявах се да не го направи, но надеждите ми не станаха реалност. замина и вече 10 дни го няма. Помоли ме да го разбера и да му помогна. Разбирам го, но ми липсва и мъничко ревнувам.
Обеща ми днес да се върне, но той е с мотор, а навън вали като изведро. Снощи трябваше да си е тук, но пак дъжда го спря. Аз съм 12 ден от цикъла и овулацията ми наближава. Ако не се върне и я пропуснем само дето се трових и този месец

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Я отпуснинови [re: V.]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.07.02 10:26



тази душа. Каквото има да става, се случва, пък ти го мисли колкото си искаш.
Ти да не си падаш малко мазохистка, а ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Дайте едно рамо, как да се справя с депресиятанови [re: V.]  
АвторKpиcтa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 10:53



Не забравяй, поговорката - "Всяко зло за добро". Винаги така се успокоявам, сядам и размишлявам филосовски над нещата, стараейки се да се абстрахирам от чувствата и настроенията бушуващи в мен. Поглеждам ситуацията от страни и си казвам - " Не трябва да позволя нещо такова да ме затормози, колко по-лоши неща има по света, аз с моите проблеми направо съм си щасливка "
Е това е моята формула. Опитай, всичко е до нагласа.



Тема Re: Какво другонови [re: V.]  
АвторKA (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 10:53



Скъпа V.,
отдавна четЯ постингите ти и се чудЯ какво ще ти бъде психическото състоиание ако до краЯ на годината забременееш.
Недей се отчаива, защо толкова си се вкопчила в тази мисъл, отпусни се веднъж завинаги и недей да мислиш непрекъснато затова, забрави, че това което толкова го искаш не става(тогава когато го искаш), горе главата....Измисли си нЯкакво хоби, работи повече и ще видиш как един прекрасен ден ше почувстваш животът в себе си.
Но ако продължаваш така да се измъчваш, сама си помисли докъде ще стигнеш, желаЯ старшно много ти успех и хубави новини другЯт месец



Тема Едно рамо!нови [re: V.]  
Автор miroslava (мррррр)
Публикувано01.07.02 12:16



Здравей В., трябва да ти кажа че този постинг ме втрещи! Значи ти пиеш 1000 месеца разни лекарства, ходиш на лекар и молиш нас за подкрепа, а той е вече 10 дни някъде с мотора си да си решава проблема????Нямам думи!
Това е много егоистично и безотговорно, според мен мищо не може да се сравни с твоя проблем, с това което изживяваш в момента, най-малкото някакъв негов проблем в работата....
Извинявай за резкия тон, предполагам че има много други неща които ние не знаем, изводите които правя са само на база на последния постинг! Според мен не трябва да смесваш огорчението си от съществуващите проблеми с една депресия. Вие двамата трябва хубаво да си поговорите!

Имам няколко въпроса към теб:
1) На него често ли му се случва да бяга така?
2) Какво че стане ако бебето се роди и той така изчезва?
3) Той предлагал ли ти е да се ожените?

Пиши, нека говорим за това! Бебетата не решават проблемите между двама души, те са една огромна отговорност, която не търпи никакви компромиси!

Мира

Най-красиви са днес върховете, недостигнати още от нас!


Тема Re: Дайте едно рамо, как да се справя с депресиятанови [re: V.]  
АвторVilly (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 12:38



Скъпа V,
Горе главата! Напълно се присъединявам към написаното от момичетата преди мен. Горе главата и бъди силна.Аз също понякога изпадам в подобни настроения, но си казвам-нима някои ще ми помогне, ако аз самата не си помогна.Част от моите проблеми споделям с мъжа ми и Вас, момичетата в клуба, но други се опитвам сама да реша. Напоследък се стремя да не мисля за проблема за забременяването, правя това което лекаря ми казва и се улисвам в работа.Незнам ти на колко години си, но искам да ти кажа пази си нервите-те ще ти трябват.Още веднъж ти казвам - погледни света с други очи и високо вдигната глава. Желая ти много здраве и късмет!!!



Тема Re: Дайте едно рамо, как да се справя с депресиятанови [re: Villy]  
Автор Darla (непознат )
Публикувано01.07.02 13:07



Много са прави момичетата !
А знаеш ли, че може за си напълно здрава и всичко да ти е наред и да не можеш да забременееш заради психически проблеми?
Първото нещо, което ми каза гинеколога е това - ако искаш да забременееш трябва да си спокойна и да не мислиш за проблеми.
А ако ти си мислиш, че бебето ще оправи нещата е вече съвсем друга тема ....... и не за този клуб.



Тема Re: Дайте едно рамо, как да се справя с депресиятанови [re: Darla]  
АвторGloria (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 14:09



скъпа V.,
предполагам, че всяка една от нас доста често изпада в такива състояния - не знам какво точно да те посъветвам, защото знам, че аз когато се депресирам нищо не може да ми помогне - просто изчаквам да ми мине - е пия някоя и друга водка
така че бих те посъветвала да вземеш под ръка любимия си и да се махнете някъде само двамата и да го ударите на купон - мисля, че така взаимно ще се разтоварите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.