Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:43 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Dnes hodih na Videozon!нови  
АвторVeronika (Нерегистриран)
Публикувано24.06.02 18:10



tokuchto se vrachtam i njamam tarpenie da spodelja,nai-posle sle 6meseza nespoluki si imame bebok koito e giv i zdrav na 6sedmizi i si ima sarchize!
Dokato ne mogeh da zadarga bebche,sega vapreki temperaturute,antibiotizite,analginite i lochoto mi zdravoslovno sastojanie zaradi slivizite Tozi bebok ozelja kato po-chudo!
Tolkova e sladko,vidjah go na videozona kak tupti...
hronichnoto mi garlo se okaza che sa vazpaleni slivizi koito sa za vadene,3-ma lekari mi postaviha diagnozata faringit vapreki che az im izkazah samnenijata si che spored men sa slivizite.
V nai-ranen srok,sled 1-2sedmizi chte mi premahnat slivizite zachtoto njamalo znachenie dali sega ili sled 3 meseza chte se mahnat.Riska ot tegka infekzija za men i za bebeto bil goljam ako chakam poveche ot dve sedmizi.
Razchitam na Vas da mi stiskate palzi za bebcho,da e dobre sled operazijata!



Тема Re: Dnes hodih na Videozon!нови [re: Veronika]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано24.06.02 18:26



Chestito!
Strahotna novina, pojelavam ti bebcheto i ti da ste v idealno zdrave sega i sled operaciata...vsi4ko shte e nared badi spokoina!!!!

Na men mi zakasniava veche 5-ti den dosega ne mi se e sluchvalo nikoga, no moje da e ot bilkite na d-r Kircheva , vazmojno e da okazvat vlianie na cikala koeto pak pokazva pone "praviat" neshto.
Ne znam dali da ne si napravia test , no ne znam i koga nai-rano se pravi????



Тема za testaнови [re: mira]  
Авторveronika (Нерегистриран)
Публикувано24.06.02 18:54



blagodarja ti za pogelanijata,az ochte malko sam pred pc-to.
testa mogech da go napravich 10dni sled ovulazijata ili 4 dni predi zikala a na teb chtom ti zakasnjava s zeli 5 dni mogech vednaga da iztichach do aptekata i da si vzemech test.Az predpochitam kasetachnijat test/samo takav sam polzvala i edin pat lentichki/no ti chte si prezenich.Kasetachnijat test e po-chustvitelen kam ranna bremennost ot drugite.
Na men po prinzip mi zakasnjavache predi/bez prichina/samo s 1-2dni otklonenie.
Ne moge ot njakakvi bilki da spre zikala.t.de da ne ti doide....stiga da ne vzemach njakakvi spezialni lekarstva.No po-dobre si napravi test za da si sigorna che vsichko e nared,zachtoto 5 dni zakasnenie sa mnogo.
Vtorata chertichka moge da se pojavi sled 2-3minuti,izchakai i dori da e mnogo bleda ne se pritesnjavai,v rannata bremennost nivoto na spezifichnite hormoni e mnogo nisko i na vseki 4-6dni chertichkata chte stava vse po-debela i tamna ot predichnite.
Stiskam palzi!




Тема Чеустито ти зародишченови [re: Veronika]  
АвторPибka (Нерегистриран)
Публикувано24.06.02 22:33



Много радосно, нека още кандидат мами дойдат тук да се похвалят след теб.

Искам за сливиците да ти кажа. Аз съм с хроничен ларингит фарингит, изкарах си цялата бременост така, родих си и сега си го имам, но не съм си махала сливиците няма да ги махна. Когато ме боли гърло си правя гаргара с тетра - много е гадно, но страхотно облекчава, просто за секунди премахва болките, но въпреки това трябва да си упорита и да направиш процедурите най-малко 3 дни. Не се тревожи, не е опасно за бебчето, но мисля, че ако си вадиш сливиците е стрес за бебето, не знам - помисли си. Можеш да опиташ с хомеопатия, много помага ако си правиш диетат която ти кажат и си пиеш редовно хапчетата. Абе пробвай всичко друго и пак мисли за сливици и последно, знам че през лятот не е хубаво да се махат сливици.

Гушкай си бебчето и дано всичко се оправи, а след 9 м. да ти проплаче малкото писанче, много е хубаво да си го гушнеш като се появи, някак си много време стоят в коремите :))))



Тема Присъединявам се къмнови [re: Pибka]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано24.06.02 22:41



радващите се за теб, Вероника. Дано всичко мине безпроблемно. ЕТо, дано и мира бъде следващата, а след нея всички ние - чакащите. Дай Боже !
дръж ни в течение.



Тема Re: И аз, и азнови [re: koko]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано24.06.02 23:48



И аз също!
Много успешна и лека бременност. Ти, бебчо и тати да сте живи и здрави!
А на Мира пожелавам от сърце да е следващата, която ще ни зарадва с такава новина!!!
Ех, че ми е хубаво сега! Все едно аз съм бременната!
Не пропускай да ни пишеш как се развива бебо.

Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!


Тема Re: Бравонови [re: mery_]  
Автор Darla (непознат )
Публикувано25.06.02 08:28



Вероника браво!
Сега само кураж и спокойствие.
Моля те посещавай ни по-често. Колко е хубаво да чуваш добри новини.
Успех! И здраве!



Тема Chestito i ot men mila Veronika:))нови [re: Darla]  
Автор V. (бубче)
Публикувано25.06.02 08:41



Da e jivichko i zdravichko milotobeboche:))) Predstaviash li si kakvo e manichko balonche, hi-hi, Miloto to:)))
Da ste mnogo spokoini vsichki i mnoooogo shtastie:))
Idvai da ni razkazvash:)))


Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!

Редактирано от V. на 25.06.02 12:31.



Тема Re: Мира направи си тестнови [re: mira]  
Автор Darla (непознат )
Публикувано25.06.02 08:47



Аз пиех от билковите таблети на д-р Тошков в продължение на 3 месеца и имах смущения в цикъла. Първия месец ми закъсня с 10 дни и се оказа, че напразно съм се зарадвала на закъснението.
Моля те направи си тест , за да не се разочароваш и ти. Много е гадно.
А знаеш ли - може и да е положителен !!!!!!!!



Тема Setih se da ti kajaнови [re: Veronika]  
Автор V. (бубче)
Публикувано25.06.02 09:37



da si kupish edna kniga, kazva se " Bremennostta ot zachevaneto do rajdaneto" s tvardi korici. 12lv. struva. Naistina e mnogo hubava, kato spravochnik e i moje da si pishesh nakraia za vsichko pokrai bremennostta:)
Razgledai ia. Ima ia navsiakade, na Slaveikov sas sigurnost:)
Uspeh i idvai pri nas

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.