Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема До V. - какво става с теб?нови  
Автор miroslava (мррррр)
Публикувано26.06.02 15:26



Каква е тактиката този месец, продължаваш ли с Клостилбегита? Доктора какво каза?
Мира

Най-красиви са днес върховете, недостигнати още от нас!


Тема Re: До V. - какво става с теб?нови [re: miroslava]  
Автор V. (бубче)
Публикувано26.06.02 15:57



Oх, ами какво да ти кажа........
Продължавам с хапчетата, но това е последният месец, в който ще ги пия! Сама го реших и от другия няма да ги пия вече. Няма да си меря и температурата, нито да правя каквото и а е свързано със забременяването. Просто ще оставя нещата да си вървят от самосебе си. Така реших и това ще направя. Само този месец трябва да направим спермограма, та да знаем какво става там с мъничетата:)))))
Това е:)))
Ти как си???

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Re: До V. - какво става с теб?нови [re: V.]  
Автор miroslava (мррррр)
Публикувано26.06.02 16:05



На мен трябва да ми дойде на 03-07, този месец сме се пазихме, зашото се лекуваме от хламидия. На 8-07 трябва да си направя изследване за пролактин и хламидия....Надявам се да се е махнала...Миналата седмица си направих тест на пролактина и вече е паднал - беше 264 при горна граница 511....Исках да видя дали се влия от Бромокриптина.....При всички положения ще загубим и следващия месец, защото не ми се вярва и двамата да сме се излекували от хламидията ....
Иначе аз не мисля за това непрекъснато както в началото, дори от бебета не се разчуствам вече....Претръпнах...
Мира

Най-красиви са днес върховете, недостигнати още от нас!


Тема Re: До V. - какво става с теб? [re: miroslava]  
Автор V. (бубче)
Публикувано26.06.02 16:10



Хубаво е че едно по едно ги отмяташ! така по-бързо ще постигнеш желания резултат. Хайде не се притеснявай за тези два пропуснати месеца и ще ти кажа защо
защото спермата не е толкова качествена през лятото в жегите:)
Няма страшно! Всичко ще си дойде по местата! Сега най-важно е да махнете хламидията и е прекрасно че пролактина е паднал:)))))


Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Re: Moga li da vi popitam ne6to?нови [re: V.]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 17:01



Здравейте момичета искам да ви попитам нешто, занчи преди около 1 с мъжът ми се изследвахме за хламидия по съвет на стария ми гениколог, тагава се оказа че примен всичко е наред, а при съпруга ми не точно, т.е имаше хламидия trach. Дадоха ни да пием антибиотик и двамата но на второто изследване се оказа че нивото му съвсем малко е намаляло след което вече аз постъпих в болница за лапароскопията и така времето мина. На последния преглед при лекарея го попитах отнова за хламидията при мъжа ми дали би могла да оказва някакво влияние на безуспешното ми забременяване.Отговора му беше следния. , ами ако имаш изградени антитела ...., и това беше, попитах към кого би трябвало да се обърнем за консултация,изследване и лечение тогава той ми каза ,...Нека той само да пие Вибромицин ( мисля че беше така,незная може и да бъркам) 2 пъти *1 таблетка с витамини в пшродължение на 10 дни., но все пак трябва да се направи изследване, .... което той не пожела да прави поне така го подразбрах. Съпуга ми както се сещате въобще и не е пил таблетките защото на мен ми прозвуча много несериозно . Незная какво да правя някой може ли да ме посъветва. Би ли могло наистина хламидията при него да ми оказва проблем и на мен при забременяването или не.



Тема Re: Moga li da vi popitam ne6to?нови [re: Mila]  
Автор miroslava (мррррр)
Публикувано26.06.02 17:03



За да не се повтарям по въпроса за хламидията има много в темата "Хламидийна инфекция" и " Д-р Коларов - втора част". само ще ти кажа че хламидийната инфекция много често уврежда тръбите!

Най-красиви са днес върховете, недостигнати още от нас!


Тема Re: Moga li da vi popitam ne6to?нови [re: Mila]  
Автор Ena (непознат)
Публикувано27.06.02 09:16



Opredeleno moje da ima problem. S tova se zanimat revmatolozite tyi kato obiknoveno oplakvaniqta sa bolki v stavite. Taka che te dobre znaqt koga se nalaga lechenie



Тема Re: Благодаря много?нови [re: miroslava]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 15:27








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.