Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Калните бани в Помориенови  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 23:49



Обаждах се там, но всичко е резервирано вече до септември месец. Всяка сряда може да се проверява за отказали се. От 1.07. започват резервациите за м. септември.
Алексис, разбрах, че ще ходиш. Моля те, пиши къде точно си и как е там. Аз мисля да правя. Как се правят.
Някой знае ли?



Тема Re: Калните бани в Помориенови [re: koko]  
АвторDarla (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 09:03



Знаеш ли, такива процедури правят и във Варна.За съжаление не зная точно къде. Ако имаш желание можеш да провериш на справки Варна 052/223131 или Софсправка 090012900 - все от някъде ще ти кажат.
Успех!



Тема благодаря ти Дарланови [re: Darla]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 12:06



Аз всъщност живея във Варна и това мисля да направя.



Тема Както вече ви казахнови [re: koko]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано16.06.02 20:49



започнах процедури от кални бани във Варна. Гинеколожката ме увери, че почти всички, които правят забременяват на момента-още по време на правене на баните. Страшно били добри. В това ми е надеждата. Каза ми още, че имало мнение, че колкото години пазиш, след толкова месеци става.
Като се замисля, има още да почакам :))))))



Тема eee dano da ne e takaнови [re: koko]  
Автор V. (бубче)
Публикувано17.06.02 08:33



......che ako e, tova znachi che dosta triabva da si chakam!


Любовта ще спаси света!


Тема Re: Както вече ви казахнови [re: koko]  
АвторGloria (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 15:04



аууу
не ме отчайвай - аз съ заедно с приятеля си повече от 10 години, а правим бебето една от 8 месеца



Тема Re: Калните бани в Помориенови [re: koko]  
Автор alexis (лъчезарна)
Публикувано17.06.02 15:56



Здравей Коко, извинявай че толкова време не ти отговорих, но просто не бях прочела постинга ти и не разбрах, че ме питаш нещо
та за баните - съвсем случайно разбрах за тях и задействах нещата, първо отидох в НОИ при лекарката,която одобрява документите ти и ти издава удостоверението, с което можеш да ползваш безплатната карта /плащаш само 10.00лв. за картата и доплащаш по 3.00лв. на ден за храна/.Тя ми даде координатите на санаториума в Поморие и аз започнах да звъня там, доста трудно се свързах и когато накрая успях ми казаха същото като на теб...
но аз не се отказах, тук в София се намира централата на тези санаториуми и тук всъщност се издават картите. Обадих се и попитах, отговориха ми че евнтуално за края на август, началото на септември може да стане, освен ако някой не се откаже. Жената беше много мила, оставих й телефон за връзка и тя ми се обади след няколко дена, че има карта за 27.06 - естествено аз веднага приех и сега се подготвям за заминаване
дано да има резултат от тези кални бани, доста чух за тях, но после ще разказвам с подробности
поздрави



Тема Благодарянови [re: koko]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 22:13



ти за отговора и стискам палци за теб. Аз, както вече писах, започнах бани във Варна. Засега е добре. Взема се душ с минерална вода преди и след банята с кал. Процедурата с кал трае 20 мин. Правят се 10 бани. Лягаш в легло от кал и отгоре с един маркуч те обливат с кал, която е топла, понякога гореща. Може де се правят гащи - само около яйчниците, панталон, жилетка или цяло тяло. Някой момичета си слагат и тампон от кал, но ми се видя страшничко. Отгоре те завиват с найлон и одеало. За да не ти прилошее ти слагат компрес на челото и сърцето. На мен ми е приятно. После тялото е зачервено, чустваш се много отпаднал и изтощет и трябва да полежиш известно време и най-малко 2 часа да не се миеш със сапун или шампоан. Не бива де се ходи веднага след това на плаж, за да не ти стане зле. Засега е това, ще пиша още ако се сетя. УСпех!



Тема Re: Калните бани в Помориенови [re: alexis]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано18.06.02 01:00



Желая ти ползотворни бани и пълен релакс!
Наслаждавай се на топлата кал и си мисли за бъдещия бебчо, мамче!

И да дойдеш в клуба веднага като се върнеш от там да ни разказваш!



Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!


Тема Благодарянови [re: mery_]  
Автор alexis (лъчезарна)
Публикувано18.06.02 15:24



много ви благодаря за милите думи - mery_ и коко - естествено, че веднага като се върна на работа ще вляза в клуба да науча новостите и да разказвам за преживяванията ми.
Малко ми е странно как ще ме увиват в кал, но ще видим




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.