Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 03.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема molia za pomoshtнови  
АвторVlas (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 22:00



Zdraveite,az tuk sum nova, imam predvid s pitaneto si inache vi cheta otdavna.
kajete molia vi ot kade da zapochna?preporuchaite mi lekar.Kazaha mi da otida v maichin dom(do NDK)tam imalo kabinet i mi preporuchaha lekarkata koiato priema v sriada sutrin.
opitvam ot mnogo vreme a rezultat niente :(
chesno kazano mnogo me e strah!



Тема Re: molia za pomoshtнови [re: Vlas]  
АвторVesssela (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 22:07



Здравей и добре дошла!
Страшно няма, пък и да има, ние тука се страхуваме заедно!!!



Тема Re: molia za pomoshtнови [re: Vesssela]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано10.06.02 23:53



Zdravei i ot men.
Niama smisul da se strahuvash, a deistvai. Otidi purvo na dobur ginekolog da si napravish osnovnite ginekologichni pregledi i ottam natatuk, kogato izsledvaniata ti /hormonalni, mikrobiologichni i t.n. / sa gotovi toi shte preceni kakvo da pravite po-natatuk.
Hubavo e da otidesh zaedno s mujut ti/gadjeto ti na lekar. Kakto si chela predi po-slojnite proceduri pri jenite, lekarite iskat spermograma na muja, za da spestiat primernite bolki i neudobstva na jenite.
Taka che spored men napravi si sreshta s tozi d-r Kolarov, za koito momichetata govoriat ili drugite spomenati - izberi edin ot tiah i go poseti.
Jelaia ti kusmet!!!!!!!!!

Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!


Тема Re: molia za pomoshtнови [re: mery_]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 09:43



Здрасти и от мен
Мери ти е написала от къде да започнеш-спермограма. А пък за страха, и мен ме е страх , и момичетата също сигурно, но няма начин! Ако искаме да държиме количката ще минем по пътя, така е! Ако имаше друг начин само....но какво да се прави, такава ни е съдбата!
Не се отчайвай и не се страхувай! Действие му е майката!!!
От колко време опитвате?



Тема Re: molia za pomoshtнови [re: Vlas]  
Автор Vlas (непознат )
Публикувано11.06.02 20:07



oh neshto mai ne moga mnogo da se spraviam tuk s pisaneto .spored men tova go pisha za 4 put.Nishto de.
Blagodaria za kuraja .Utre otivam da vidia kakvo stava i da davam podred.Ako imam neshto neiasno shte pitam.Dano da niamam koi znae kakuv problem.Spored men neshtata idvat ot tam che niamam razlika 0.4 v BT kakto pishete che triabva da e.
shte vidia i shte pisha.



Тема Re: molia za pomoshtнови [re: Vlas]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано12.06.02 00:53



Стискам палци и незабравяй да ни държиш в течение

Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!


Тема Re: molia za pomoshtнови [re: Vlas]  
АвторVlas (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 14:21



I taka. otvisiah se dnes pred kabineta.Lekarkata pogledna grafikata s BT i kaza che niama ovulacia :( Naznachiha mi kakto kazahte spermograma za skupia , a za men cvetna snimka za provodimost na trubite.Obiasnete mi molia kakvo e tova i kak se pravi.Zvuchi bolezneno mai.Ne che shte se otkaja kakvoto i da e ama vse pak mi se shte da znam kakvo me chaka.Za sega tolkova.Daje kaza doktorkata che niama za sega da mi praviat izsledvania za hormoni(neznaino zashto) a purvo snimkata.
Do drugata sriada chakam.



Тема Re: molia za pomoshtнови [re: Vlas]  
Автор V. (бубче)
Публикувано12.06.02 14:29



Здрасти,
аз мисля че е по-добре първо да мине спермограмата. Също нещо важно за нея, което трябва да спазите-той да не е пил алкохол 4 дни преди спермограмата, асъщо и да не е еякулирал. Я пък как го казах....
чак като видите че няма проблем в него, тогава си прави изследвания, снимки на тръбите и т.н. Ако нямаш овулация, сигурно ще ти я стимулират. Друг начин няма. Ако имаш още въпроси питай
Поздрави:)



Тема Re: molia za pomoshtнови [re: V.]  
АвторVlas (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 16:10



Mersi za suvetite :)
Znachi,
po vuprosa sus spermogramata razbrah :) , no edva i shte e v nego prichinata zashtoto toi ima dete (za sujalenie ne ot men)Pone kaza che shte otide de niama nishto protiv da se izsledva.
Chudia se samo kak da izmislia nachin da prestana da go mislia mnogo i da se pouspokoia.To mai tova e edno ot vajnite uslovia.Abe ne znam kak de ama triabva da go izmislia.Chakam i tova si e



Тема Re: molia za pomoshtнови [re: Vlas]  
АвторVlas (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 19:07



Interesuva me konkretno niakoi na koito sa mu pravili da mi opishe ako moje kakvo e tochno snimka za prohodimost na trubite.Vsichko koeto ti zavirat izotdolu li e ili ima oshte niakakva manipulacia?A i oshte moje li chovek da se bori za niakava upoika ili niama smisul




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.