Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 30.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: При колко време опити ......нови [re: V.]  
Автор Darla (непознат )
Публикувано17.06.02 10:44



През август ще станат две години от напразните ни опити.
До сега лекарите ни казваха , че всичко е нормално, да не се притесняваме, да се обичаме и правим секс по-често. Когато отидох на профилактичен преглед този месец обаче докторът каза, че е време за някои изследвания. Според него две години е достатъчно време и ако не е станало значи има проблем - та така започнахме с изследванията.
Момичетата които пробват едва от няколко месеца не трябва да се притесняват и да мислят само за това. Според мен така само се натоварват излишно.



Тема Re: При колко време опити ......нови [re: Dr D]  
Автор Gera (непознат )
Публикувано19.06.02 21:14



A kakvo e tova substerilitet?



Тема Re: При колко време опити ......нови [re: мaя]  
Автор Gera (непознат )
Публикувано19.06.02 21:25



Of, da vi kaja 4estno, nie probvame ve4e 6 meseza i ni6to. Sega 4akam da mi doide (dnes mi e 27 den, ama zikalat mi e po-kratak - kam 26 dena obiknoveno) oba4e ve4e ne mi se viarva... Majat mi ve4e e ot4aian, puk i az sa6to, ama 6tom kazvate 4e e normalno... 6te probvame otnovo, togava. Dali si struva da zapo4na da si meria temperaturata sutrin? Mnogo mania6ko mi se struva, po4va da namirisva na bolestno sastoianie, ah?



Тема Re: При колко време опити ......нови [re: Gera]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано19.06.02 23:48



Ами незнам дали е маниашко, гледам че по цял свят го правят. Аз лично я мерих няколко месеца и поне разбрах на кой ден ми е овулацията, но се научих и по други неща да я познавам. Освен това ползвам тестове за овулация.
Сега спрях да меря температурата от инат.
Мисля, че е хубаво поне 3 месеца да я мериш да се видиш какво показва.
И незабравяй да си купиш специален за целта термометър - лекарите поне твърдят че другите не отчитат много точно, а за тези неща знам че трябва да е по-чувствителен термометър. Или поне дигитален.
Желая ти късмет и не се отчайвай.

Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!


Тема Re: При колко време опити ......нови [re: [desi]]  
Автор MM (lyubopitna)
Публикувано21.06.02 18:30



Pri men stana ot 4-iya mesec sled kato spryahme da se pazim. Naistina sled kato 2-3meseca ne stana i az zapochnah da si mislya che neshto ne e nared vapreki che byah chela sumati neshta i statistiki i znaeh che e napalno normalno da otneme dori godina i poveche predi da zapochna da se usamnyavam. No yavno taka e ustroena choveshkata psihika ili po-skoro zhenskata.Zashtoto mazha mi beshe mnogo spokoen prez cyaloto vreme i ma nakara da se pouspokoya i az nakraya i to vze che stana.
Osven ako nyama nyakakva prichina koyato da e bila diagnozirana ot lekar predvaritelno, bi tryabvalo do edna godina opiti da si pravite napalno spokoyni i chak togava da mislite za pregledi.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.