Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ?Болки в яйчниканови  
АвторKpиcтa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 08:38



Преди време ми казаха, че имам частично срастване от външната страна на едната от тръбите и това не е проблем за забременяване, понеже е отвън самата тръба. Единствено, можело да ме боли, когато е лошо времето. Сега вече 3 ден имам постоянни болки, макар, че времето е топло. Нямам течение. Дали това не е възпаление на яйчника? Пък е само от едната страна?
Моля кажете, какви са симптомите на възпален яйчник и тръби?



Тема Re: ?Болки в яйчниканови [re: Kpиcтa]  
Авторmiroslava (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 13:30



Най-вероятно е от тръбите, ако има някое малко външно срастване, при резки промени в климата се появява тази болка....Взимай витамини, аспирин....
Мира



Тема Re: ?Болки в яйчниканови [re: miroslava]  
Автор V. (непознат )
Публикувано12.06.02 14:05



А има ли признаци за възпаление на тръбите, някакви подръпвания, болки или нещо друго?



Тема Re: ?Болки в яйчника [re: V.]  
АвторKpиcтa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 13:59



Да, болките са като че ли ме дърпа нещо, но няма течение. Не са и чак толкова силни, но за това пък са постоянни и се засилват като в стаята е включен климатика. Ако е някакво възпаление, защо пък само в левия ?!!



Тема Re: ?Болки в яйчниканови [re: Kpиcтa]  
Автор V. (бубче)
Публикувано12.06.02 14:10



Ох, ами от тая работа си нямам и понятие. Но понеже ти попита в първия постинг, дали има признаци и това ме заинтригува. Мен яйчник ме боли доста често. Винаги само десния. Той също така ми е и по-функционален от другия.Въпреки че ми стимулират овулацията, на левия намам фоликули, представяш ли си!!! Толкова е мързеливНякъде бях чула този термин за яйчниците.....
Заболява ме като се разхождам например, също и като седя права, по-дълго....
Абе, с една дума мани-мани!:)))
Поздрави:)



Тема Re: ?Болки в яйчниканови [re: V.]  
АвторKpиcтa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 14:19



Ами вече няма да чакам, след 2 часа отивам на преглед/ последните 5 месеца, не е минал и месец да не посетя гин.кабинет/. То не вяха гъбички, то не беше киста, а сега, бог знае какво ще ми кажат ! И защо всичко започна, точно когато започнахме с опитите за бебчо!!



Тема Re: ?Болки в яйчниканови [re: Kpиcтa]  
АвторVilli (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 14:20



Здравей,
преди много години имах пробмел подобен на твоя.Чувствах силни болки,нещо като "дърпане" по посока на десния яйчник.Лекар ми беше казал, че това се дължи на простудно заболяване.Препоръча ми винаги добре и топло облечена, да избягвам къпане и плуване в студена вода. Това не ми попречи да забременея и родя здраво бебе. Сега съм в клуба, но с желание за второ дете. Желая ти много късмет.



Тема Re: ?Болки в яйчниканови [re: Villi]  
АвторKpиcтa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 14:40



Благодаря Ви за пожеланията момичета, нека и на вас се збъдне това за което мечтаете!
Вили, ти казваш, че преди време си имала този проблем, подразбирам, че вече го нямаш, как се оттърва от него или изчезна от самосебе си ? Тук кадето живея е мн. топло и не става да се обличам повече, ще се сваря ???



Тема Re: ?Болки в яйчниканови [re: Kpиcтa]  
Автор V. (бубче)
Публикувано12.06.02 14:45



Стискам палци да няма проблеми:)))




Тема Re: ?Болки в яйчниканови [re: Kpиcтa]  
Автор V. (бубче)
Публикувано12.06.02 14:34



Абе аз съм чувала че след като жената е раждала вече всичко и е по-добре. Целия организъм се стабилизира.
това вярно ли е?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.