Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 30.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: ?Болки в яйчниканови [re: V.]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано13.06.02 08:08



Аз също имам болки понякога когато съм в овулация. Редуват се яйчниците да ме наболяват. Но, когато аз имах киста на десния яйчник не съм имала никакви болки, само ми изтръпваше кракът. Оперираха кистата и след нея съм имала 2 забременявания. Сега докторът ми ми каза, че може и да не е било киста а жълто тяло! Добре, че тези некадърници не са ми махнали яйчника!!!!!!!!

Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!


Тема Мамо Нетинови [re: Mama Netty]  
Автор V. (бубче)
Публикувано13.06.02 08:21



Дали ако е такава бременност ще й идва мензиса? А признаци на бременност има ли когато е тубарна?
Извинявай за невежествотоно се надявам да ми простиш...



Тема Re: ?Болки в яйчниканови [re: Kpиcтa]  
Автор V. (бубче)
Публикувано13.06.02 08:22



Дано да е прав и бягай в леглото.....




Тема Re: ?Болки в яйчниканови [re: alexis]  
Автор Margo (queen)
Публикувано13.06.02 14:17



Здравей, аз също имах големи провлеми с Клостилбегит - много силни болки, втрисане - няколко дни ме държа така, а в крайна сметка ефект нямаше
Аз го пих 6-10 ден, чудя се дали не е било късно, повечето тук май започват от 3-тия.
Ти ще го пиеш ли пак следващия месец?



Тема Re: Мargoнови [re: Margo]  
Автор alexis (лъчезарна)
Публикувано13.06.02 16:13



здравей:))
при нямаше втрисане, но определено болките бюха ужасни
нямам намерение да го пия този месец, другата седмица съм на лекар и ще видя какво ще правя, а на 27.06 заминавам на санаториум в Поморие и се надявам след това да има резултат
поздрави



Тема Re: Дано само да не енови [re: Mama Netty]  
АвторKaти (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 14:29



Какво означава тубарна бременност ?
Благодаря!



Тема Re: Дано само да не енови [re: Kaти]  
АвторMilena (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 15:53



Това означава извънматочна бременост



Тема Re: Дано само да не енови [re: Milena]  
Автор V. (бубче)
Публикувано18.07.02 17:17



Хубаво е, че има някой, който да чете из архивите
Аз ги бях позабравила, ей

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!


Тема Re: ?Болки в яйчниканови [re: Kpиcтa]  
Автор viki (непознат )
Публикувано18.07.02 21:59



Здравей Криста
Позволявам си и аз да си дам мнението за болките в яйчниците-според мен е най-добре да си попиташ лекаря за това, не че винаги излизат прави.Виж и аз започнах за първи път да имам болки в яйчниците от преди много години, дори си ги усещах като топчета като се движех и непрекъснато ме болеше ту единия, ту другия или и двата,но никой не ми обърна особено внимание точно на това и така си продължавах различни лечения за поликистоза,но не и за болките.Едва преди 3год. ми направиха диагностична лапароскопия,защото с никакви стимуланти не можех да направя овулация или ако правех ставаше в много късен период,а и без хапчета не ми идва,та като я направиха се оказаха хиляди неща-сраствания на матка с яйчници, тръби, абе всичко на едно,та операцията продължи близо 2 часа.После ми казаха, че това е от някакво голямо възпаление, на което не е обърнато внимание,но поне тръбите се оказаха проходими/наред/.6месеца след операцията забременях,но за голяма жалост беше извънматочна бременност, айде пак втора лапароскопия за изчистване на бременността и вече 2год след това правя опити да забременея,но нещо не става,непрекъснато съм с хапчета за овулация.Сега яйчниците ме болят само при настинка/там ми е слабото място и кръста-бъбреците/и преди да стане овулацията.
За сега спирам до тук, дано да не съм Ви омръзнала с дългото описание за част от проблемите ми. С това отговарям и на Бубчето



Тема Re: ?Болки в яйчниканови [re: viki]  
Автор V. (бубче)
Публикувано19.07.02 09:36



Благодаря, благодаря..
Криста е бременна вече, така че....
А ти поликистоза ли имаш? И аз.
И аз имам болка в десния яйчник, когато ходя повече или седя повече време права. Мама Нети, тук ми обясни, че това е защото малкия таз се изпълва с кряв. Аз болката я чувствам сато налягане, някак си така. Не знам как да го обясня. При овулацията на деня също имам болка.

Усмивка!Никой не се нуждае от усмивка повече,от този,който не може да се усмихва на другите!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.