Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 17.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема личен проблемнови  
АвторGloria (Нерегистриран)
Публикувано22.05.02 14:08



момичета,
и в други теми е засяган подобен на моя проблем, но бих искала да споделите и вашият опит
проблемът ми е следният - откакто се опитвам да забременея и не се получава сескът с партньорът ми изобщо не върви - когато го правим си мислим само за това, а напоседъл съвсем разредихме контактите може би за да не сме разочаровани за пореден път
моля споделете имали ли сте подобен проблем и как се справяте с него



Тема Re: личен проблемнови [re: Gloria]  
АвторЛил (Нерегистриран)
Публикувано22.05.02 21:51



Слушай мила, така е защото много се вживявате в това че бебето не става. Спрете да мислите и се наслаждавайте един на друг, правете си изненади, купи си ново бельо, отидете на почивка, хранете се в леглото и подобни глезотии. Може ако не можете да спрете да мислите да си кажете (на ужким), добре край, няма да правим бебе и двамата си ни е добре, ако дойде дойде, ако не какво пък живота е пред нас, все ще се случи и на нас. нещо такова. може освен това да ползвате тестовете за овулация и тогава да знаете че правите бебе, а иначе просто да се любите. можете да не спите дълго време заедно, за да ви се отвори апетита за секс, можете само да се дразните и да не стигате до секс, много е възбуждащо, ако изкарате така 3 дни на четвъртия със сигурност секса ще се поблучи . абе много неща има ... аз май съм извор на сесксуални идеи :)))



Тема Re: личен проблемнови [re: Лил]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 12:12



Това с купуването на новото бельо е доста меко казано смешно!
Не мисля, че някоя от нас тук ходи със старите си и изпокъсани гащи!
Така че не смятам че ако се спомене " купи си ново бельо " може да си помогнеш! виж за сексуалните глезотийки съм съгласна.



Тема Re: личен проблемнови [re: V.]  
АвторGloria (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 14:58



това с бельото го пробвах
но проблемът по- цалостен - просто сексът е първото проявление - това че бебето не се получава се отразява изобщо на живота ми - освен с личните отношения с партньора, и на работоспособността ми, и на желанието ми за контакт с други хора - изобщо се чувствам непълноценен човек



Тема Re: личен проблемнови [re: Gloria]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 15:51



Gloria недей така, мила
Трябва да вярваш и да не се отчайвате! Как ще си непълноценна, след като искаш да бъдеш майка:)Вярвай и ще стане!
Освен всички сексуални техники, купи си и някоя книга за положително мислене, наистина доста дават кураж и вяра.
Усмихвай се просто така, без причина! Застани сама пред огледалото и се усмихни, като се гледаш! Това действа страхотно! Кажи си че всичко ще дойде и продължавай да се усмихваш! Ще видиш как ще ти подейства и ще те оптимизира
И още едно нещо-като се почувстваш зле кажи си " Трябва да съм добре, да съм щастлива, заради бебчо!!!!" Тези думи са вълшебни!
Ще видиш че ще постигнеш всичко!
Пробвайте го с мъжа ти!
Разхождайте се и се порадвайте на лятото!
Правете повече друг вид секс, правете бебе само в дните на плодовитост, през другото време не мислете за това
Искрено ти желая успех!
Ако се сетя нещо ще ти пиша



Тема Re: личен проблемнови [re: V.]  
АвторЛил (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 21:34



Никой не споменава стар и скъсани гащи, става въпрос за изненадата. като си купиш ново бельо веднага се забелязва, не си ли пробвала. Отиваш в първия магазин и си взимаш нещо много секси, което не би сложила никога освен за секс, купуваш си го с тази мисъл, прибираш се и се натъкмяваш и каот си легнете - хоп изненада - новото бельо - моя съпруг подлудява....



Тема Re: личен проблемнови [re: Gloria]  
АвторЛил (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 21:38



хей не се оставяй така да ти става фикс идея, ще ме разплачеш, от колко време не става това бебе при вас. сигурно не му е дошло времето още. стегни се опитай се да забравиш, просто си го наложи, заеми се с нещо което много ти харесва, някакво хоби да те погълне и да ти ангажира мислите ... напарви нещо не стой да се самосъжаляваш, че не идва бебчо и не идва, ще дойде, няма къде да иде, стои някъде горе и ви гледа сеира предполагам :)))). чували ли сте, че душата на бебето се появява при първия пу плач, проплакване, докато е в теб няма душа, като излезе малкото телце, се вмъквала в него и понеже се намъквала като в тесни дънки, затова плачело мъничето в началото :)...



Тема Re: личен проблемнови [re: Лил]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 09:34



При мен лично бельото е нещо като страст, непрекъснато си купувам,даже имам още неща който не съм успяла да облека:)та затова



Тема Re: личен проблемнови [re: Лил]  
АвторGloria (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 16:14



опитваме се от 10 месеца - не е чак толкова много, но е достатъчно човек да го хване параноята - не се чувствам така непрекъснато, но има моменти, когато просто не издържам



Тема Re: личен проблемнови [re: Gloria]  
Автор Firebird (свободна)
Публикувано25.05.02 22:30



Една позната с години не можеше да забременее. Мъжът й- гинеколог, казал, че абсурд... имала проблеми, нелечимо било...
След време се развеждат, тя си хваща едно гадже и забременява, хем вече е на 36-37 год, и роди едно здраво момченце
Така че пробвайте да се выздыржите малко, та като ви се прииска, го направете с кеф!
Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.