Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 27.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема И аз-но по зле......нови [re: Gloria]  
Авторmiroslava (Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 13:08



При нас положението е плачевно, правим секс и аз не знам колко рядко, 1 път в месеца, понякога и по-рядко...При нас вината е изцяло в мене, омъжих се за мъж който ми е много добър приятел, но изобщо не ме привлича сексуално, преди да се оженим все още имаше надежда за нас, но напоследък нещата станаха много зле.....Просто в един момент си казах , каква пък толкоз, ние се разбираме, допълваме се, споделяме си всичко, държим се за ръце ( от 3 години сме заедно), е секса не върви, но какво , нека си направим бебенце, да си осмислим живота.... Но след като 1 година вече опитваме и бебето не става вече нямам никакво желание за секс с този човек, направо се плаша. Понякога се чудя дали не беше по-добре първо да отидем на сексолог преди да започна да лекувам хормоналния си проблем, заради който нямам овулация ?!? От следващия месец започвам да пия лекарства за стимулиране на овулацията, а направо не мога да си представя да правя секс с мъжа ми.....Чувствам се напълно използвана..Сексът ни е еднообразен, лишен от всякаква романтика, за музика и дума не може да става, защото той не може да се концентрира.....През последните години той доста няпълня и понеже и члена му е около 10 см.в ерекция изобщо не ме задоволява, защото заради килограмите сякаш окъся още повече....И на двамата ни е много тежко, опитах да поговоря с него, да му покажа че се чуствам неудовлетворена, да го накарам да се замисли, но стана още по-зле....При нас един полов акт протича по следния начин: изкъпваме се, тоя ляга и аз му правя френска любов около 5 минути ( това много го възбужда) след това той влиза в мен и след около 5 минути свършва, след това ме стимулира с ръка и аз свършвам и това е ....Накрая се чуствам толкова разочарована, че ми се плаче...
Простете за натуралната история, бих се радвала да споделите какво мислите!
Мира



Тема Re: И аз-но по зле......нови [re: miroslava]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано26.05.02 20:03



Niama za kakvo da te proshtavame.Zatova sme tuk da si kazvame kakvo ni muchi i vulnuva.
Mnogo muchno mi stana kato chetoh postinga ti. Mislia, che ne bi mi se obidila, ako suvsem chestno si izkaja mnenieto.
Spored men shte e nai-dobre, ako se razdelite. Ne mojesh da jiveesh godini taka. Detence i da se poiavi, ti niama da si shastliva s tozi muj. Ne bi bilo normalno da produljavash da se podlagash na tova muchenie.Shte si susipesh jivota.
Inache pri povecheto ot nas mislia ima problemi, zaradi nevuzmojnostta da zabremeneem. Mujete se iznerviat, pisva im na momenti. V kushti ne si govorim v denia kogato mi doide menzisa. Vseki e razocharovan i atmosferata e tiagostna.
Ti si reshi koe e nai-dobroto za teb i deistvai! Jivota si e tvoi i e redno da go izjiveesh taka, kakto ti haresva na teb. Samo edno priatelstvo v edin brak ne e dostatuchno.
Nadiavam se skoro tozi koshmar za teb da svurshi! Iskreno ti go jelaia!
Mislia che vsichko e v tvoi ruce!
USPEH!!!

Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!


Тема Re: И аз-но по зле......нови [re: miroslava]  
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 22:39



Да ти кажа честно, съчуствам ти. Понякога и аз изпадам в подобно положение. Но моят съвет е същия като на мери_ - разделете се. Ако смяташ, че няма шанс да промениш секса с този мъж - още сега вземи решение. Знам, че е лесно да се дават съвети, но изхождам от себе си - сексът е много важен в партньорството - чувала съм, че когато една жена не е задоволявана редовно, се появяват гинекологични болести. Желая ти успех! Дано всичко потръгне. Ала детето няма да реши проблема, повярвай ми! аз имам едно дете, то ме радва много, но сексът си е нещо съвсем различно.



Тема Re: И аз-но по зле......нови [re: miroslava]  
АвторGloria (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 09:29



О, мила
Моите проблеми не са чак такива – сигурно ти е много тежко. При мен просто нещата не вървят както преди – виж не е важно как върви сексът, а дали ти се чувстваш добре – когато на теб не ти достига – това е проблемът, защото и аз никога не съм имала влудяващ секс, но пък съм се чувствала добре. Може би емоционалният срив от това че бебето не се получава допълнително очакваме повече от партньора, но…
Просто си дай сметка дали искаш с този човек да си изкараш дните
Аз искам с моя, но дали ще успея…



Тема Re: И аз-но по зле......нови [re: Gloria]  
Авторmiroslava (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 11:57



Да, искам да съм с него, макар че и аз съсм мислила много за раздяла, той е всичко, което не съм имала с другите мъже в живота ми и бих искала децата ми да приличат на него, просто нямаме хубав секс......и това ме кара да се чуствам и виновна и гузна и незадоволена и използвана...Знам, че това е бомба със закъснител, но имам приятелки, които имам секс, но нямат елементарно отношение в семейството си.....Знам , че човек не може да има всичко, знам че с това не бива да се прави компромис, но около мен е пълно с нещастни, разпадащи се двойки, които имат добър секс, иначе......За себе си съм направила избора, само ми трябва време да се примиря....
Просто може би все пак трябва да отидем на сексолог.....
мира



Тема Мирослава,нови [re: miroslava]  
Авторниннa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 14:02



Ти ме наведе на мисълта да основем нов клуб - недоволни съпруги. Мисля, че човек като си изплаче болката или я сподели - някак си му става по-лесно да приеме нещата, които не може да промени.
Аз също не съм доволна от секса със съпруга си /както писах/, но имам едно прекрасно дете от него и никога не бих изневерила просто за секса. Ала ми се иска сексът ни да е добър. В брака влияят много фактори - умора, стрес и т.н. Вярвам, че всичко е до тренинг - още повече, че ние сме заедно от 12 години.
Първо има период на напасване, после животът така се извърта, че идват критични години или за единия или за другия партньор и резултатът е не такъв, какъвто е бил на 20 например. Май много се разфилософствах, но и аз се вълнувам от причините за лошия секс.



Тема Re: Мирослава,нови [re: ниннa]  
Авторmiroslava (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 14:19



Нина, благодаря ти за по-различното мнение! Радвам се ,че си ме разбрала! Темата остава открита!
Мира



Тема Предлагамнови [re: miroslava]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 15:19



Мира, ако искаш открии нова тема по този въпрос
Бих я открила аз, но мисля че ти си най вярния човек!
Мисля че ще се разрази дискусия



Тема po dobre ...нови [re: miroslava]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 15:38



spored men niama s kakwo da se primiriawash!
problemite triabwa da se obsyjdat i da se reshawat nawreme - a ne da se natrupwat,
zashtoto togawa stawat nereshimi i weche bolezneni za diskusii.

potyrsi porfesionalna pomosht,
ako niama mnogo bliyki i kompetentni hora, koito da ti dadat sywet.
az mnogo ne si padam po tezi neshta, no mai sa neobhodimi kogato horata ne mogat sami da reshat neshtata.
poniakoga polojenieto dostiga do tam che kolkoto i da ima jelanie za izhod, weche e trudno da se wzemat
merkite samo ot dwama. i e naistina hubawo PROFESIONALNO (!!) da se poglednat tezi raboti. ubedena sym che shte ima rezultat - istinski.
primiriawaneto e samo wremenno i bomba sys zakysnitel.
s nai syrdechi pojelania!

a wsichki tezi - razdeli se, oprawi si jiwota ... sa spored men taka da se kaje "na kafe i sladki prikazki" :)) - da ne mi se obidi niakoi ;)



Тема Re: po dobre ...нови [re: leni]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано28.05.02 00:20



В отговор на:

Но след като 1 година вече опитваме и бебето не става вече нямам никакво желание за секс с този човек, направо се плаша.
направо не мога да си представя да правя секс с мъжа ми.....
Чувствам се напълно използвана..
И на двамата ни е много тежко, опитах да поговоря с него, да му покажа че се чуствам неудовлетворена, да го накарам да се замисли, но стана още по-зле....Накрая се чуствам толкова разочарована, че ми се плаче...
Простете за натуралната история, бих се радвала да споделите какво мислите!
Мира

В отговор на:



Zdravei Leni,
tui kato Mira iskashe da spodelim kakvo mislim az biah edna ot vsichkite,koito sushto i otgovori.
Ne bih narekla mnenieto si "na kafe i sladki prikazki".Bi me razbrala,ako prochetesh izvadkata ot pismoto na Mira po-gore.Sushto ne ti se i obijdam.Vupreki che ne mislia e pravilno da vzimash otnoshenie koe izkazvane kakuv tip e.Po prostata prichina, che vseki chovek ot razlichen ugul gleda na neshtata i po-ralichen nachin bi reagiral.
Moeto mnenie e tova,koeto spodelih.Az bih postupila taka. Ti - ne.
Kolkoto hora - tolkova i mnenia.
Mira sama shte si reshi estestveno.Nie tuk prosto kazvame tova,koeto mislim,taka kakto vsiaka edna go chuvstva.

I se nadiavam ti sushto da ne se obidish!

Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.