Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:48 19.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Пушененови  
Автор Bet (непознат)
Публикувано16.05.02 11:27



Знаете ли дали пушенето може да се отрази на способността за забременяване? А пиенето на кафе и алкохол? Защото в онзи сайт, за който ви бях казала, изрично пише да не се пие кафе и драстично да се намалят цигарите, както и алкохола. А аз много пуша



Тема Re: Пушененови [re: Bet]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 11:37



Ако искаш мога да ти препоръчам книга, която завинаги ще ти помогне да откажеш цигарите,а за кафето-

Изобщо ли не може да се пие кафе:(
Дори една чашка и слабо ли?



Тема Re: Пушененови [re: V.]  
Автор Bet (непознат)
Публикувано16.05.02 11:51



Дай я, макар че аз съм тежък случай, и ако не си седна сама на врата, едва ли ще ми помогне книга. Но от опит глава не боли.
А за кафето - не да го спреш съвсем, просто да не пиеш повече от 2 кафета на ден.



Тема Re: Пушененови [re: Bet]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 13:53



О, ти не можеш да си представиш аз какъв случай бях......
Пушек ми излизаше и от ушите.....Ама като я прочетох и спрях, ей така изведнъж..... а съм пушила осем години и то по доста, срам ме е да кажа:) Книгата не се базира на волевия метод, с този метод успяват много малко пушачи:( Тя те учи на друг начин на мислене относно цигарите, което пък е полезно за всеки, който иска да ги спре:))
Най-важно е да го искаш, ако е така само прочети книгата и готово:)))

Ето я и нея:

"Не пуша вече" на Алан Кар
Синя корица, на която има ръка, която е смачкала кутия цигари
Има я по славейков, струва 6 лв.
На издателство Кибеа

Успех:)



Тема Re: Пушененови [re: V.]  
Автор Bet (непознат)
Публикувано16.05.02 14:48



Абе честно да ти кажа, мен ме е страх да не взема да надебелея, като ги спра. Нали казват, че започваш да ядеш повече като не пушиш. Иначе аз съм си инат, и ако реша, мисля, че няма да имам проблем. Така гадно се чувствам от тази отрова..... А и като си представя, че ако евентуално забременея натрупаната в мен гадост ще трови и бебчо...



Тема Re: Пушененови [re: Bet]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 15:30



Да, точно от това и аз се притеснявах, но всичко това ще го намериш в книгата. там човека така го е написал, хубаво, че няма да надебелееш, не се притеснявай
Между другото аз отслабнах два кг. от както спрях да пуша....
На фона на общото ми тегло, два кг. са доста....



Тема Re: Пушененови [re: Bet]  
Автор MM (lyubopitna)
Публикувано16.05.02 17:06



Obshto vzeto ot vsichkite knigi i statii koito prochetoh predi da zabremeneya i kogato se podgotvyah za sluchaya, se stiga do izvoda che prekalyavento i s cigari, alkohol i kofein e vredno za plodovitostta kakto pri zhenata taka i pri mazha. Estestveno nay-dobre e da ne se pushi, no dori i da ne uspeesh da gi spresh napalno predi da zabremeneesh, ako gi namalish drastichno, pak shte ima dobar efect. Za kafeto i cherniya chay sashto znam che ako sa v umereni kolichestva ne sa vredni, a za alkohola sashto taka. Chervenoto vino osobeno e polezno za mnogo neshta v umereni kolichestva.



Тема Re: Пушененови [re: MM]  
Автор Bet (непознат)
Публикувано16.05.02 17:23



Така си и знаех. Ще се наложи май да преосмисля начина си на живот.
Благодаря ти за съвета



Тема Za teglotoнови [re: Bet]  
Автор MM (lyubopitna)
Публикувано16.05.02 17:32



izobshto puk ne se pritesnyavay. V krayna smetka ot teb zavisi dali shte zapochnesh da yadesh poveche ili ne, to ne stava avtomatichno s prekratyavaneto na cigarite. Az gi spryah 3 meseca predi da zabremeneya i nikakav efect nyamashe varhu tegloto mi.
Imashe edna tema v kluba na badeshtite mayki za pusheneto i tam se obsazhdashe i tegloto, taka che ako iskash idi i procheti. A v krayna smetka dori i da kachish 1-2 kilograma, kato zabremeneesh shte kachish i oshte, taka che tova izobshto da ne te pritesnyava. Tyaloto ti prosto samo si znae nay-dobre. Ti shte napravish dobre za nego da spresh da go trovish a ako tova oznachava nyakolko kilograma v poveche golyama rabota. Ako sportuvash i se hranish zdravoslovno tezi kilogrami nyama da sa maznini v nikakav sluchay i shte izglezhdash dobre i po-zdrava i zhiznena. Za raznite organi nyama smisal dori da obsazhdame, to se znae che pusheneto ne im pomaga. Taka che uspeh! Shte se pochustvash tolkova gorda kato uspeesh da gi spresh tezi cigari gadni! Sigurna sum v tova



Тема Re: Za teglotoнови [re: MM]  
Автор Bet (непознат)
Публикувано16.05.02 17:35



Страшно си позитивна, благодаря ти! Ти каза, че имаш детенце? Да нямаш проблем с повторно забременяване, че си в този клуб?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.