Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 27.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Възраст на съпрузитенови [re: Mинa]  
Автор BEBl (дружелюбна)
Публикувано21.05.02 08:45



И моята баба е родила баща ми на 40г. и е всичко е било ОК. Имам позната, която скоро роди на 42г. и там има малък проблем. При пременни над 38г. задължително се препоръчва амниоцентеза, за да се избегнат хромозомни дефекти при детето. разбира се баба ми през 44г. дори не е чувала за това изследване, камо ли да го направи, то и докторите можеби тогава не са правели такива неща.



Тема Re: Възраст на съпрузитенови [re: Bet]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано21.05.02 23:57



A woman is most fertile in her mid-twenties. Her fertility declines until she reaches 30 and then drops rapidly. For men, fertility decreases slowly until around 40 years of age and then begins to decrease more rapidly. The most common reasons for male infertility include azoospermia (no sperm cells are produced) and oligospermia (few sperm cells are produced). The most common female infertility factor is an ovulation disorder.

Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.