Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема За билките и лечителитенови  
Автор Darla (непознат )
Публикувано14.05.02 12:54



Какво мислите за тях?
И имате ли опит?
Питам, защото моята приятелка се опитваше да забремене в продължение на 2 години.Лекарите я подлудиха - то не бяха лечения, кални бани, санаториуми докато накрая един лекар й каза, че най-вероятно има рак и тя полудя. Отчая се много и се отказа от всичко - лекари, лечения и лекарства. Майка й я заведе при една лечителка, която й прави някакви сеанси и й дава да пие билкови отвари по определена схема. След 2 месеца забременя. Роди прекрасно момченце - вече е на 4 месеца. И нищо не може да я разубеди, че е забременяла благодарение на лечителката. А мен ме е страх от тези работи и най-важното въобще не вярвам в тях.



Тема Re: За билките и лечителитенови [re: Darla]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано14.05.02 13:16



Горката жена - явно не е попаднала на добри доктори.
Но аз познавам и гинеколози, които познават и прилагат фитотерапия при стерилитет...А има и дипломирани фитотерапевти с опит...
Важното е, билките да не са отровни все пак...
Колкото до изследванията за стерилитет - те са си тежки и гадни, при който и доктор да си ...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: За билките и лечителитенови [re: Mama Netty]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 17:03



Дарла,
можеш ли да дадеш координати на тази лечителка:)
Предполагам, че и на други момичета ще им е от полза:))
Благодаря ти:)



Тема Re: За билките и лечителитенови [re: V.]  
Автор Darla (непознат )
Публикувано14.05.02 17:18



Приятелката ми е от Варна, а майка й живее в Шумен. Лечителката се намира в Шумен, казва се Радка и живее до Градската градина на града. Всички там я познават.
Sorry не е в София.

P.S. Сега при нея ходи друга моя приятелка. Чакам резултата и може и аз да се престраша.Вярвям невярвам - каквото стане - да опитам и това.



Тема Re: i za tozi chovek sum chela v NETнови [re: Darla]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано14.05.02 22:20



130 бебета се родили, благодарение на терапевт

--------------------------------------------------------------------------------
Георги КАЛЕНДЕРОВ

--------------------------------------------------------------------------------

В дванайсетгодишната си практика прочутият беоенерготерапевт Димитър Захариев имал стотици случаи да помогне на жени, които не могат да родят. Според статистиката на неговото обкръжение господин Захариев има вече 130 деца!

ВНИМАНИЕ: Телефоните на Димитър Запариев, публикувани на неговия сайт не отговарят от година. Поради множеството запитвания тук публикуваме истинските му координати:
Димитър Захариев 02/56-45-74, 929-87-71, 088/95-50-22

Четиринадесет пъти са правени изследвания в микролаборатория за да се локализират процесите в организма на жената при този проблем. Всички те установяват, че в организма й се отделя кисел секрет, който Димитър Захариев нарича "антибебе" секрет. Този секрет изменя структурата на матката и тръбите (има опасност от извънматочна бременност или увреден плод), уврежда или унищожава сперматозоидите.

Представете си хора, които 10 години са жадували за дете. Представете си как са се чувствали, когато лекарят им е казал: "Ще имате бебе!".

===ЕДИН СЛУЧАЙ===
Г. идва при Димитър Захариев с 12-годишен диабет. Отчаяно иска дете. Правят се няколко серии от сеанси. Настъпва забременяване, при което всички показатели са в норма, включително и кръвната захар. Но на него му се налага да отсъства две седмици от София и контактите се прекъсват. При Г. настъпва тотален срив - постъпва в болница със съмнения за отравяне на кръвта, без околоплодни води, бебето почти мъртво. Сложили я на системи - за да спасят поне нейния живот! В този момент Д. Захариев се завръща и се промъква в болницата. Ден подир ден се прави всичко възможно, за да оцелее и бебето. То се ражда в първата седмица на деветия месец - 2650 гр., 48 см., с нормална кръвна захар.

Сега то е голямо момче.

Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!


Тема Re: За билките и лечителитенови [re: Mama Netty]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано14.05.02 22:25



Mamo Netty /kak zvucha samo, vse edno si ni maika/,
bi li ni dala koordinati na takiva dobri lekari fitoterapevti? Ako e udobno razbira se.
Mislia, che na mnogo ot nas, da ne kaja na vsichki shte e ot polza.
Mnogo ti blagodaria,che si s nas tuk v kluba! Edinstvena ti ot zdravnia kontingent redovno ni naputstvash i pomagash!

Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!


Тема ВАЖНО!!!!нови [re: mery_]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано15.05.02 08:17



Ето какво получих за този човек.
Исках да изтрия постинга си, но не ми разрешават....

В отговор на:

Много те моля изтрий постинга за този човек - той е долен шарлатанин и мошенник. Била съм при него защото си мислех че не мога да имам деца, а той ми каза че съм болна от рак и щкато ме излукувал за 2000долара "ще направим детенце". Няма да ти казвам как успях изобщо да се прибера.
Теста два дни след това (друга дълга тема) показа че съм бременна - според ултразвука на 2 месеца.
Знам и за други били при него по подобин или друг повод които са меко казано разочаровани.







Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!

Редактирано от mery_ на 15.05.02 08:19.



Тема Re: За билките и лечителитенови [re: mery_]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано15.05.02 16:01



За съжаления нямам имена от София
.
Но билките, да знаеш не изключват, голяма част от изследванията, особено тези за проходимост на тръбите - то, ако тръбите са напълно запушени, никакви билки няма да помогнат. Също първоначалните хомронални изследвания са необходими, доколкото се преценявало ефекта на билките - те влияели на баланса между естрогени и гестагени и може би допълнителни ефекти на киселинооста на вл. секрет. и тонуса на матката. Но пак са необходими месеци и дори години пиене на белки, за се получи ефекта...Докато при хормоналното стимулиране на овулацията, работата е сигурна и доста по-ефективна. Обаче, пък не всички понасят добре хормоните, доколкото знам...

Qui scribit, bis legit.


Тема Да, именно, [re: Mama Netty]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.05.02 18:42



точно затова попитах някъде дали с лека ръка би препоръчала лечение с хормони. Моя позната получи рак на гърдата след такова лечение, а е само на 26 години. Може и да не е точно от това, но няма начин да не е ускорило процеса. Така че - внимателно с хормоните.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Хм...нови [re: nbb]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано15.05.02 18:59



Ами виж - лечението с хормони не е от вчера и не е въпрос на препоръки и предпочитания. То от медицинка гледна точка си има съвсем конкретни показания, при кого,кога, как, ...Важното е е лекарят, който ги изписва да е компетентен и добросъвестен.
Затова са и тези изследвания на хормоните няколко месеца преди лечението - за да се изясни има ли някакво нарушение - иначе естествено няма смикъл от хормонална терапия.
От хормоните само естрогена е свързан със риск от рак на млечната жлеза. Но тук не става дума за противозачатъчни , а за лечение на стерилитет, нали? Такова лечение и стимулация не са с безкраен строк - или става или не става бебето до известен срок. Докато противозачатъчните са по-опасни, според мен, въпреки ниските дози, защото ефектът им е много по-дълъг във времето и дори статистически се увеличава рискът да повлияят на гърдата.

Но на 26години рак на млечната жлеза- е рядкост - сигурно е някоя по-особена форма. То, ако е въпрос - има и един рядък рак на млечната жлеза , специално при кърмачки , но не препоръчваме отказване от кърменето, нали?
Рискът от хормоните се съобразява с ползата и така се взема решението.
Спокойно...

Qui scribit, bis legit.

Редактирано от Mama Netty на 15.05.02 19:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.