Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 21.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Добър лекар  
АвторПaтилa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 17:19



Момичета, аз ви съветвам, ако не сте ходили на лекар-специалист, да отидете и да не си правите сами експерименти. Първо правило - лекар, Второ - спермограма, не се самоизтезавайте.
Препоръчвам ви д-р Коларов от Майчин дом, к-т 244 в поликлиниката на Майчин Дом. Приема в петък от 9.00 ч. Въоръжете се с търпение да чакате пред кабинета му, защото има много хора винаги. Идете, той ще ви направи схема за действие и до няколко месеца чудото ще стане!
Той е особено добър при лечение на хормоналния дисбаланс. Ако бебето не идва след 1 година опити той ще ви накара да си направите изследване на определени хормони, прави се спермограма на съпруга, цветна снимка на тръбите (ако при мъжът Ви всичко е наред), фоликулометрия (т.е. ултразвук между 12 и 16 ден от началото на последната менструация, за да се види дали има овулация). В крайна сметка дава план за лечение и следи процеса.
Консултациите му в петък са БЕЗПЛАТНИ.
Успех! И вярвайте, че ще стане!!!




Тема Re: Добър лекарнови [re: Пaтилa]  
Автор SS Chlen1OOO (Прототип №1)
Публикувано09.05.02 17:27



Госин Коларов тази самореклама платихте ли я в офиса на Дир.бг?

I`m the Angel of Death and your name is on my list.Come with me


Тема Re: Добър лекарнови [re: Пaтилa]  
АвторGloria (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 17:47



а дали този лекар има частен кабинет, защото няма как да накарам половинката си да се нареди за няколко часа в Майчин дом
въобще искам да питам всички момичета от клуба къде ходихте, когато установихте, че имате някакъв проблем със забременяването - аз имам много добра лекарка, но тя се отнася малко несериозно към проблема ми



Тема Re: Добър лекарнови [re: Gloria]  
АвторПaтилa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 18:12



Приема и в медицински център на ул. Георги Софийски, тел. 951 55 92, вторник и петък, след обяд.



Тема А самият тойнови [re: Пaтилa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано09.05.02 18:33



има ли вече дете ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Друг лекарнови [re: nbb]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 08:25



Аз лично ходя и съм много доволна от д-р Нецов от Шейново.
При него също винаги е лудница и когато и да съм ходила, разпитвам жените отвън, и нито една до сега не е казала нещо отрицателно.
Той е шеф на отделение "Семейно планиране", освен това е и хирург.




Тема Не казвам,нови [re: V.]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.05.02 09:53



че лекарят е лош, напротив, много съм доволна от отношението на всички лекари в Майчин дом. Просто ми омръзна да бъда опитно зайче. Всеки за себе си решава какво да прави.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: А самият тойнови [re: nbb]  
АвторПaтилa (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 11:37



Не знам какво значение има, но той има двама сина, вторият, доколкото знам, се роди през март тази година.



Тема Женско любопитство,нови [re: Пaтилa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.05.02 17:13



ако беше регистрирана, щях да те попитам в бележка.
Да са му живи и здрави децата ! Когато се запознахме и той все още нямаше.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Добър лекарнови [re: Пaтилa]  
Автор pingыno borracho (brama's girly)
Публикувано12.05.02 13:15



Д-р Чалманов от "Шейново" за мен е най-добрият лекар!Като неговото отношение не съм виждала никъде..горещо ви го препоръчвам.

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.