Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 07.06.24 
Култура и изкуство
   >> Приказки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема къде сте герои от моята приказканови  
АвторПpacчo (Нерегистриран)
Публикувано14.03.01 11:02



Кристофър Робин,Пух,Йори...........ПОМОЩ!ОЩПОМ!ОМОЩПООООО!!!!!
Плуваммммм.....отде се взеха тези пролетни води!?Плувам обаче не мога...
ох,няма ли кой да помогне на такова малко животно с толкова големи проблеми,ох....викам,викам никой не чува......освен да се правя,че не забелязвам,че ми се накисна вече опашката....и да си мечтая.....какво ще правя като ме спасят.......ами експедиция до СЕВЕРНИЯ ПОЛЮС например/не него вече Пух го откри/......тогава до Южния.......него пък Пимпирев май го намери........да ще търся МУСЛОНИ от това нищо не излезе по-рано.......ех, да можеше сега да подскочи насам Кенга,да вляза в торбата и и да полетим въпреки,че ако-то-ва-е-ле-те-не-ни-ко-га-не-бих-ле-тял...../като се сетя за нея и мислите ми почват да подскачат/. Или да дойде Пух и да каже"Аз съм с теб мили ми Прасчо"......ХМ,от това няма да ми стане по-добре,само ще сме двама за спасяване........какво ли би казал Зайо........ами сигурно"Отвори проклетата врата глупаво Прасе!!!!!!" ......АМИ ТОВА Е ОТИВАМ ДА ОТВОРЯ..........





Тема ми как къде - на полянката..нови [re: Пpacчo]  
Автор kultivirana (непознат)
Публикувано14.03.01 17:33



отворил прасчо вратата и що да види: /предупреждавам в аванс,
че гледката е малко..никаква.../

Тича Мечо Пух при Прасчо и вика:
- Бързо, дай ми пушката!
Грабва пушката и изчезва. След пет минути се връща и влачи нещо голямо с едната ръка. В другата ръка носи буркан със сладко:
- Ама какви пчели съм намерил само, Прасчо! Погледни, вместо мед носят сладко, а даже и приказват!
Прасчо учуден пита:
- Приказват!? И какво приказват?
- Глупости приказва някакви. "Аз съм Карлсон", "Аз съм Карлсон" - ей такива ги разправяше....

ама иначе бива...

една луда, луда гъба

Тема Re: къде сте герои от моята приказканови [re: Пpacчo]  
АвторKristofyRR* (Нерегистриран)
Публикувано15.03.01 02:03



Ne poznaaaaa,moi mili malki priqtelju!Sys Zaio reshihme da ti skroim nomer.Zashtoto Zaio kaza,4e ti si nepredpazlivo malko prase i nerazpoznavsh glasovete.I vijdam ,4e e bil prav-otvori mi.A ako beshe neshto golqmo i zastrashitelno-nqloi syrdit gladen Muslon ,naprimer.Vij sega da te nau4a:kogato nqkoi po4uka ,ne se obajdai.Kogato po4uka vtori pyt i izvika:Pitam-ima li nqkoi v kushti???-ti mu otgovori samo:Ne,nikoi !I nqma zashto da vikash,4uhte oshte ot pyrviq put!-da ti kaja tova pri Zaio se polu4ava idealno,zashtoto se okazva,4e otvyn hlopa Pooh,a Zaio tykmo e trygval kym nego.Sreshtat se i tova -hubavo,no prodyljenieto e Pooh-prostir po prinuda v Zaiovata kyshta.E,predpolagam,4e u vas nqma da se zakleshti taka situaciqta,zashtoto tova ne e Zaiovata dupka....,no pyk ti si tolkova malko jivotno.Znam li?No za vseki slu4ai vikai,4e te nqma,kogato si vkushti i nqkoi te tyrsi-po smelo e nqkak,vmesto myl4alivo da otvarqsh vratata.4akai,4akaaaaaaaaai.....na men otvoriiiiiiiiiiiiiiii.........................





Тема Re: къде сте герои от моята приказканови [re: KristofyRR*]  
АвторПpacчo (Нерегистриран)
Публикувано15.03.01 11:14



О,Кристофър Робин.......вие с Пух ли пуснахте крана на ГОЛЯМАТА МИ ВАНА и наводнихте жилището ми.ох.....пък аз си мислех,че е наводнена цялата гора и си казвах"К.Р. сигурно вече е взел чадъра си и е обявил началото на спасителната акция ох,божкей.....кога ще дойде моя ред да ме СПАСЯТ?".Значи трябваше да науча НЕЩО от случката и какво ли е то.....????Аз слаб ученик ли съм,по слаб от Пух ли?????? И да си призная,ядосвах се ,че първо ще спасиш него-любимеца Пух- итой после,ще разправя,че е Спасителят на Гората пък аз само Спасения от Спасителят на Гората........и пак аз ще си бъда малкото животно с големите проблеми........ох,ох,ОХХХХХХ!!!





Тема Re: ми как къде - на полянката..нови [re: kultivirana]  
АвторПpacчo (Нерегистриран)
Публикувано15.03.01 11:28



ОХОХО........Пух е ходил в ЧУЖБИНА/разбирай в чужда приказка/и е донесъл ТРОФЕЙ!!!!Е как им върви на някои хора т.е. животни все Пух открива НЕЩО пък аз пак НИЩО.ОХ-ох-ох на кого да се оплача и да ме разбере.......дали да не потърся Йори ,ТОЙ ВСЕ Е ТЪЖЕН и сигурно има опит в ТЪЖНИТЕ РАБОТИ....отивам при Йори.Неее Пух не заслужава това/да се оплаквам от него/.Ми той просто има късмет,пък ми донесе и сладко от Карлсони......и не е хубаво да го ям самичък тоз буркан,та викаммммммммммм Зайо да му благодаря за ТЕЛЕПАТСКОТО ВНУШЕНИЕ с което САМ СЕ СПАСИХ/дали това не трябваше да науча-ще питам К.Р./.





Тема Re: Кенга е тук и никога не е напускала... [re: Пpacчo]  
Автор *aзилит* (член)
Публикувано16.03.01 09:27



любимата ни приказка!Мой малки приятелю,да си виждал Ру?Знам,че умира да си играес компютъра.Ох,защо ли ми е така тежко в джоба?Ами да бебето Ру е сложило там компютъра,играе си и дори не е закусил!





Тема Re: Кенга е тук и никога не е напускала...нови [re: *aзилит*]  
АвторПpacчo (Нерегистриран)
Публикувано16.03.01 11:14



Кенга,вече не смея да те лъжа,откакто ме принуди да пия сиропа за апетит на бебето Ру/бррррр,настръхвам като си спомня вкуса му/.Много странни неща харесвате това кенгурата........за щастие ние прасчовците имаме по- "изискан" вкус.А Ру го видях с Тигър - разхождаха се из гората и Тигър му преподаваше уроци по математика които се заключаваха в това да му брои РАЕТАТА по гърба и да ги умножи по раетата на корема........ВЕЛИКООООО!!!!!!!!Ако е свободно РС -то може ли да вляза в торбата ти мила Кенга,и да натракам нещо тук там,а???????





Тема Re: Кенга е тук и никога не е напускала...нови [re: Пpacчo]  
Автор *aзилит* (член)
Публикувано16.03.01 11:29



Оллле,нали съм си с голямо сърце,ох исках да кажа с голям джоб,хайде влез!А Заю,нали го знаеш,онзи дето кръстосва докторлъка с градинарството да вземе,че да стане романтичен и да започне да ми подарява теменужки!Явно пролеттта му действа.Малко хаотично ама действа.А на Тигър ще му кръстосам раетата,та малко по-така да му е математиката,де!То моят Ру трябва да се научи и на квадрат раета да повдига!





Тема Re: Кенга е тук и никога не е напускала...нови [re: *aзилит*]  
АвторПpacчo (Нерегистриран)
Публикувано16.03.01 12:02



на този Зайо съм му ял попарата/разбирай зелките и репите/......много го бива и в градинарството и в докторлъка - помня когато ми оперира пришката на крачето обаче когато се вживя като режисьор и всичко останало там на язовира......направо щеше да ме умори.......да ме върже с въже и да ме размятва над сцената пък и отгоре на това да казвам "Аз съм Купидонннннн Бог на ЛЮБОФТТАААА"......голям ужас беше...божкей.......и все вика ,че в пиесата участвува само ЗАЙО и останалите!!Т а ТОЗИ ЗАЙО - романтичен???? направо не е за вярване.......Кенга ти сигурно много си се разкрасила напоследък да не си ходила при Бухала за некакви тайни рецепти,а?





Тема Re: къде сте герои от моята приказканови [re: Пpacчo]  
АвторKrystofeRR* (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 21:22



Da ti kaja Pras4o ,nikak ne e zle da si po-myni4yk nqkak za golemite problemi,zashto ina4e te ulu4vat po-lesno i ot vednyj.Az naprimer,kato sam toooooolkova golqm ve4e(Kenga blagodarq za tortata sys sveshti i rozov krem,a na teb Pooh za gyrnenceto i ,Pras4o-balonite si gi pazq vsi4kite kakto sa s kanap4eto),ta razhojdam se ve4e s moqta pushka iz gorata-ei taka za smelost i respekt(pak i uprajnqvam strelba ne po "Malko4ernoobla4evsiniotonebe" ili po "4astotdyrvoto"-razbirai Pooh v medootkrivaema akciq.Razhojdam se,strelqm si ot vreme na vreme i ne 4uvam tihite stypki(peq si "A nam vsjo ravno") ,i izvednyj-tup!!! Taka me tresna i ulu4i ,4e posle cqla sedmica si 4istehme ushite s Yori ot bodli4kite hvoina .Sedql si toi na dyrvoto i si tyrsel opashkata-Buhleto nali vse tam mu q redi na izlojba,i az kato sam minal,zashtoto sam golqm za golemite problemi,eto ti na-tup!Slushai kakvo ti kazvam,priqtelju Pras4o-stoi si myni4yk i se oglejdai za magareta po dyrvetata!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.