Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 01.05.24 
Култура и изкуство
   >> Приказки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Мошенници пълни с противоречия  
Автор Crazy Space (новак)
Публикувано24.09.19 10:10



Кастанеда. Мошенник пропагандирал криенето но разказал с най-големи подробности своята личностна биография.Пропагандирал здравото тяло и възнесението а умрял от куп болести които никога не признал открито освен няколко изпускания, че се оперирал от някаква припка и "черния му дроб се скапал".Създал практически секта в чиста форма с купчина самоубили се сектанти като почнем с така наречения син скаут и свършим с Тайша абелар и флоринда донер.На кратко за тъпата джъмби. едно говорел друго правел трето се получило.
Ошо.Същата песен и той компилатор като предходния идиот но с нюанса, че в жаждата си за пари карал последователи да проституират за да могат да му платят.Сполетяла го същата съдба като предходния идиот.
Хъбард. Алчен мошенник с особенно алчна мутра създал секта известна като сциентология с която така и не се запознах особенно предвид тъпотата и.Само особенно глупав човек би се подвел. Или меркантилен.
Нисаргадата Махарадж. Квото говорел така и живял като тяло.
Рамана Махарши.Същата работа.
Екхарт толе.Подложен е на голямо изкушение с милионите от книги но едва ли ще се поддаде предвид, че знае какво е ТО и че е по сладко от всичкия мед на света и по-ценно от всичкото злато и диаманти.Има и други доказано пробудени на копито може да се вярва.



Тема Re: Мошенници пълни с противоречиянови [re: Crazy Space]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано24.09.19 11:05



Задвм ти въпрос: Но цялата тази теория не просто куца, както те самите признават, тъй като са неспособни да обяснят, как духовната същност, която се явява душа или „аз", може да задейства тялото или да го принуди за каквото и да е. В съответствие с твърдението на самата философия, духовното няма никакъв контакт с материалното, и то никак не му въздейства, както самите те отбелязват.

Та как ебеш как караш харлей как ядеш праскови като душата не може да задейства тялото, а обясни ми, хем го твърдиш ама и ебеш нали?

Просто нещо не се вързва, и на практика се получава това: Аз-образът условно може да бъде разделен на две: личен и социален. И двата могат да бъдат допълнително разделени на по две – реален и идеален. Така се получават съответно: идеален личен Аз-образ (какъв иска да бъде индивидът), реален личен Аз-образ (какъв е индивидът според собствените си представи), идеален социален Аз-образ (как индивидът би искал да бъде възприеман от околните) и реален социален Аз-образ (представите на индивида за начина, по който другите го възприемат).





Тема Re: Мошенници пълни с противоречиянови [re: Crazy Space]  
Автор 09h09yhu09556h (шейх на халифат)
Публикувано24.09.19 21:50



Да ти еба майката !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.