Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 20.05.24 
Култура и изкуство
   >> Приказки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Сделка или не...нови  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано10.04.13 01:26



Загледах се...стана ми интересно...
ама ми възникна въпроса...и в живота ли е така...Правим ли сделки или играем до край...
Аз си признавам, че нямам психиката на играч....



Тема Re: Сделка или не...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (диване)
Публикувано10.04.13 09:19



Знам ли ... понякога играем, заради самата игра, защото все още има нещо детско в нас ... понякога играем, защото сме се амбицирали и искаме да научим някой отговор ... понякога играем, защото така ни се налага от ситуацията в която сме поставени ... понякога играем, защото искаме много силно това което е за победителя ... понякога просто спираме да играем, защото сме се научили, че победата не винаги е сладка, когато има губещи ... понякога спираме да играем, защото самата игра вгорчава победата ... понякога спираме да играем, защото истинските неща в живота не се печелят, те се дават като дар.
Та май всичко е въпрос на опит, научени уроци, осъзнаване на печалба и загуба, на цена която сме готови да заплатим, на хора които сме готови да нараним .... и изобщо на това, "Заслужава ли си!", според собственият ни морал и ценностна система.




Пак ме караш да философствам, добре че е време за кафе, та няма да си прося биричка с картофки и пилешки кожички.

Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Сделка или не...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано10.04.13 09:37



по-често се стремим да сключваме сделка...



Тема Re: Сделка или не...нови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано10.04.13 10:29



Що, казваш си мнението...


Вчера бяха останали две кутии...750лв. и 100000лв., а му предлагаха 25000лв., но момчето отказа...накрая си тръгна с 750лв.
И това ме накара да се замисля за живота, кога правим сделки, кога играем до край и кога печелим и губим? Късмет или разум?



Тема Re: Сделка или не...нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано10.04.13 10:32



И аз така мисля....

....
Ти влезна ли вече в Дупка...сатурновата..



Тема Re: Сделка или не...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано10.04.13 18:13



амиии....дай да видим - вчера си видях, че гумата на колата е спукана, вечерта ми се поду лакътя; днес трябваше да решавам всичко едновременно-смяна на гумата на колата, по-скоро смяна на всички 4 гуми с летни, да ида на лекар, за да ми кажат, че имам бурсит и ако не мине до 2 дни ще има пункция в лакътя

, ами..... не знам дали съм влязъл? Или изобщо не съм излизал



Тема Re: Сделка или не...нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано10.04.13 18:47



..... и аз съм така ..от няколко дни.......ама то не може и без това....иначе ще е скучно...
Аз трябва да ходя на кардиолог.....ама все отлагам, щото ще ме тестват на някакво колело...а аз как съм се отпуснала, надали ще издържа теста...и току виж ме награбили лекарите...
а да не ти се оплаквам пък как ми се е схавал врата...като роботче съм...
Абе маани...живот ли бе да го опишеш....
Та така...оплакахме си се...



Тема Re: Сделка или не...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (диване)
Публикувано10.04.13 21:08



Знам ли ... може би правим сделки, когато ни е страх от загубата, а продължаваме играта когато се научим да губим или не ни интересува печалбата. Ама само правя предположения.



Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Сделка или не...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор shokolada (няма ме)
Публикувано26.08.19 11:12



Ха..интересна тема! Замисли ме..всичко или нищо?
Преди 6 години съм мислила по един начин, сега май бих стигнала докрай или ... или
как се променя човек!





Тема Re: Сделка или не...нови [re: shokolada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.08.19 11:19



Човек се променя с годините, променя се и мисленето му. Бях го забравила това шоу Сделка или не. Даже и то накрая претърпя промяна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.