Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 02.06.24 
Култура и изкуство
   >> Приказки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Сделка или не...нови [re: dama spatia]  
Автор shokolada (няма ме)
Публикувано01.09.19 09:37



Да.
Досега не обръщах особено внимание на тялото си, понапълнях малко, загубих еластичност, а то си иска движение и упражнения.
А пък и станах на възраст, където отпускането и немърливостта се наказват яко..: )
но хората са го казали..здрав дух, здраво тяло..както и обратното ..здраво тяло, здрав дух..


хубаво е че във всеки един момент, всичко може да се промени..



Тема Re: Сделка или не...нови [re: shokolada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано01.09.19 10:36



За всяко нещо си трябва време.И никога не е късно за промяна


Шоки, как е вратичката? Издържа ли?



Тема Re: Сделка или не...нови [re: dama spatia]  
Автор shokolada (няма ме)
Публикувано01.09.19 16:15



ооо перфектна е! Гордост ми е...


за сега се кротвам да не лепя разни неща...ноо следващото ще е решетката на алфини..затрих си я някъде, сега си намерих, в понеделник ще ходя да си я купя..ии продължавам с течния метал..
Движението и промяната са същността на живота..бебе, детство, тийн години..после средна възраст, старост..и всеки един етап е белязан с нещо
Четох, че цикличността на живота се определя и променя през 12 години..ии на мен ми се пада догодина нов цикъл..че този нещо хич не ми хареса..да идва новия...



Тема Re: Сделка или не...нови [re: shokolada]  
Автор shokolada (няма ме)
Публикувано01.09.19 16:16



пп а погледнах в споделено...ехеее моят ник вече принцеса го носи..: ))
ама човекът зад ника май е доста добре с инглиша...ще ми е интересно кой го е грабнал..ако се разбере де, ако не..здраве!





Тема Re: Сделка или не...нови [re: shokolada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано01.09.19 17:46



Работилница " Направи сам" - бързо, надеждно, качествено


Справила си се ОК, браво за което
Като погледнеш, човешкият живот е движение. Да, всеки етап от живота е белязан с нещо, което оставя следа. Хич за никакви цикли не мисля :)))))



Тема Re: Сделка или не...нови [re: shokolada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано01.09.19 17:52



Минала през принцеса

Ама стиска ли му да се появи. Абе, той може да се явява, но надали ще тръгне да пише. Нали веднага ще бъде сгащен.



Тема Re: Сделка или не...нови [re: dama spatia]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано01.09.19 18:13



Пишеш в мъжки род, не се знае, на мен нещо името на ника ми прилича на румънски, се едно че е от град Cluj-Napoca







Тема Re: Сделка или не...нови [re: dama spatia]  
Автор shokolada (няма ме)
Публикувано01.09.19 18:45



Надув..надув...: ))))
ее имам ли избор да не се справя..
то не е до мислене..за циклите..така го пишат..от 24 до 36 е младост..аз сега съм в късна младост..а от 48 до 60 е още по-късна младост..а от 60 до 72 е детство


шегувам се..това си е мое определение..



Тема Re: Сделка или не...нови [re: dama spatia]  
Автор shokolada (няма ме)
Публикувано01.09.19 18:50



и аз имам някакво вътрешно усещане, че е мъж...ама просто усещане е..нямам идея дали е така..
ми то странно стана..аз го дадох, ако искат да пишат..засега се мълчи..и защо им е тогава...





Тема Re: Сделка или не...нови [re: Alleks]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано01.09.19 19:03



Не знам, разбира се дали мъж или жена е свил ника на Шоки. Затова и написах - този човек, демек разбирай мъж/ жена :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.