Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 23.06.24 
Култура и изкуство
   >> Приказки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Неделно от някоя друга планетанови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (пнг)
Публикувано07.04.13 21:30



Хахаааа и аз вече имам кичури



Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Неделно от някоя друга планетанови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано07.04.13 21:41



............да за това става...
От два часа ме убеждават утре да ходя на фитнес.......аз и фитнес, представяш ли си..
От няколко дни се изплъзвам, ама сега ме хванаха на тясно и май ще ходя...ама да гледам де...така сме се разбрали...
Много е гадно с хората, които ме познават, знаят точно къде да ме нацелят, за да не мога да мърдам......а с непознати е лесно, мога да се изплъзвам до когато си искам....
Ама приятелката ми ме познава от 20 години и цели директно....



Тема Re: Неделно от някоя друга планетанови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано07.04.13 21:45



какви?....


ПП аз имам проблем с един от скайпа, приятел ми е, но като изпадне в неадекватни състояния и нямам нерви да го търпя. Не искам да го изхвърля, защото иначе е доста точен човек, но....пък и моето търпение си има граници...
Представи си приказките на Блъд...ама при него е по-лошо, щото ако не отговоря, звъни по телефона и няма значение дали е два или три през нощта....иска да си говорим...



Тема Re: Неделно от някоя друга планетанови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (пнг)
Публикувано07.04.13 21:47



Няма не искам, ще ходиш на фитнес.


Не можеш, не можеш, колко да не можеш да мръднеш, след като само до гледане го е докарала да те накара?!

Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Неделно от някоя друга планетанови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (пнг)
Публикувано07.04.13 21:52



Спре ли ми от производство джинджифиленият цвят който ползвах да добавям към русото и добавих съседния, а той излезе ужасен. Та сега съм с 2 тона по светли кичури и като ми изсъхне косата се надявам да се харесам, защото иначе ще ходя само с шапка до следващо боядисване.




п.п.
Предположих.

Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Неделно от някоя друга планетанови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано07.04.13 21:55



е, та малко ли е....

......



Тема Re: Неделно от някоя друга планетанови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано07.04.13 21:59



Аз скоро с и слагам черната боя и няма да правя вече глупости....пускам я да расте...
Не знам защо зорлем се загрозявам...като на мен естествената ми цвят е черен и по принцип съм най-добре с него....
Аз шапка слагам само когато съм на риба....и то с козирката назад...знаеш ли какво гаменче съм...

............

Редактирано от ШokoЛaдa на 07.04.13 22:00.



Тема Re: Неделно от някоя друга планетанови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (пнг)
Публикувано07.04.13 22:02



То ако гледането имаше ефект, щях да гледам по цял ден аеробика.



Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Неделно от някоя друга планетанови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (пнг)
Публикувано07.04.13 22:05



До следващият път в който ти влезе червейчето в главата.



Като съм по цял ден на слънце тук си ходя с жълта шапачка с козирка, която смъквам ниско и гледам лошо, като дедо Гошо.

Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Неделно от някоя друга планетанови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано07.04.13 22:14



И да се молиш нали?


Аз чакам времето да се оправи и да ходя на вилата....ехеее там фитнес не ми е нужен...За да отида до магазина е егати и ходенето .....а двора ни е 3 декара...заедно с гората горе...
Храним се навън, а кухнята реално е на вторият етаж.......стълбите през две ги взимам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.