Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:26 24.06.24 
Култура и изкуство
   >> Приказки
*Кратък преглед

Тема Ронянови  
Автор Cънчo (минаващ)
Публикувано13.10.02 22:51



"Роня-дъщерята на разбойника" е любимата ми книга от Астрид Линдгрен.Някой споделя ли?



Тема с две ръценови [re: Cънчo]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано14.10.02 09:38



хей, абсолютно!
спомням си, че докато я четох, мечтаех да съм разбойник и да живея в планината. може би затова ми стана любима и "Кай Кай или Дъщерята На Капитана". горе-долу същата, но се разказва за пирати.
ако някой ми беше казал, че ще харесам книжка за пирати, щях да му се смея дълго. но явно имам скрити влечения. колкото и да ме е срам

аз играя с моето мече
и на всичко отговарям с НЕ


Тема Re: Ронянови [re: Cънчo]  
Автор shto ne (???)
Публикувано15.10.02 22:01



ye

Just did it!


Тема Re: Ронянови [re: Cънчo]  
Автор *Alexandra* (свободомислещ)
Публикувано17.10.02 04:20



Наистина една от най-добрите книги за деца....Даже и сега понякога си я препро4итам....Нищо че вече порастнах, детето май още си е живо в мен!

ЖИВОТА ВИНАГИ НИ ДАВА ОНОВА, КОЕТО ЗАСЛУЖАВАМЕ!!!


Тема Re: Ронянови [re: Cънчo]  
Авторonya (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 18:09



A za Rumcays kakvo shte kajete?



Тема Re: Роня [re: Cънчo]  
Автор ronia ()
Публикувано02.04.07 19:10



хахах - пет години по-късно - аз :)

извинете че качвам на първа страница толкова стара тема, но случайно я открих и как да не се обадя :Р



Тема Re: Ронянови [re: Cънчo]  
Автор MelanXolia (пресичащ)
Публикувано06.04.07 00:16



Всички книги на Лингренд са ми любими, не само Роня. Дори и сега, вече пораснала ги чета с невероятно удоволствие и винаги с усмивка

А последната детска книжка на която попаднах и се влюбих в нея е Момо, някой чел ли я е?

Пиша, пиша
дълго пиша
но машината
не диша.
Чукам с пръсти
побелели
настроения,
недели.



Тема Re: Ронянови [re: MelanXolia]  
Автор MEHTA (непознат )
Публикувано11.05.07 22:04



Френския Момо ли?
Относно Линдгрен - всичко, ама всичко, като се почне от Пипи, през Карлсон и братята с лъвски сърца и се стигне до Кати - всичко си струва да бъде препрочитано и преосмисляно. Е, признавам, че Кати ми е малко сладникава и посредствена, но това е заради модерното й излъчване. Може на следващите поколения да им хареса.



Тема Re: Ронянови [re: MEHTA]  
Автор MelanXolia (нещотърсач)
Публикувано01.07.07 18:27



Ами Момо е едно момоченце, дето спасява света от сивите хора. Не си спомням автора

. Чудесна книга е, аз обичам когато така ме впечатли нещо А Лингрен... ами тя.... така подрежда думите, че не можеш и за миг да се откъснеш. И толкова усмивки ти подарява




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.