Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 30.06.24 
Култура и изкуство
   >> Приказки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Ще споделите ли интересности отнови [re: pyrx]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано13.09.03 19:46



посредата на концерта вече си мечтаех за следващия им.
хармониката за мен беше изненада
щях да полетя
по-точно се вцепених тотално
най-точно искам пак
пакпак

днес цял ден не съм слушала нищо друго хейхей
a friend in need's a friend indeed
a friend who bleeds is better

или
Oversaturation curls the skin and tans the hide...

a big eyed fish


Тема Мдаам, хармониката енови [re: vegeta]  
Автор pyrx (-: свеж ;-)
Публикувано13.09.03 22:23



велик, но малко подценяван концертен инструмент.
Да си припомним напр. (някои ще кажат - твърде пенсионерски) хармонийските изпълнения на Джек Брус от "Крийм". (

)



Тема Re: Мдаам, хармониката енови [re: pyrx]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано15.09.03 10:23



аз не харесвам хармониката по принцип, но когато един бисексуален тип с бяло панталонче и гримирано красиво личице се затъркаля с хармоника на най-якото парче, тогава направо ти се доплаква

a big eyed fish


Тема Батко да ви открехне ... подивелнишки!нови [re: vegeta]  
Автор pyrx (-: свеж ;-)
Публикувано15.09.03 12:15



Ха здрасти!

То кой ли я харесва армониката след спомените от децката градина!?
Имахме една яка учителка, която ни сфиреше на армоника - до тук, добре. Обаче, гато искаше да ни усмири и така мощно и фнезапно я надуваше, че ни фръкваха капите!

По-скоро имах предвид "армониката като ефектен и приятно изненадващ концертен инструмент" - пример: "Traintime" на Cream.

Що се отнася до бисексуалността, то да се спрем и направим паралел с епохата на "Крийм" - класическата 1969 г. Я ги виште Ерик Клептън, Джинджър Бейкър и Джек Брус - мъжове и половина! По тия времена единствената бисексуална постанофка, която всеки уважаващ себе си мъш що-годе си представяше, беше "аз, жена ми и най-хубавата и приятелка".

(Лелеее, кви зехте да ги плещите подивелнишки и то точно в такъф "непорочен" клуп като Прикаски! )



Тема Re: Батко да ви открехне ... подивелнишки!нови [re: pyrx]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано15.09.03 13:17



изпуснали сте, значи, че не са ви минавали други мисли... някои жени много си падат по мъженствени типове.

a big eyed fish


Тема Е, както би казал Алфнови [re: vegeta]  
Автор pyrx (-: свеж ;-)
Публикувано15.09.03 13:55



добре, че не споменаваш имена!



Тема Re: Е, както би казал Алфнови [re: pyrx]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано17.09.03 10:46



а драконът къде зачезна? да не го е глътнала някоя супа от лошите? и устата му да е пълна с фиде и да не може да извика за помощ?
или лилаф лук (размекнат от варенето) да се е заплел в косата му и да не може да изплува?
или цели доматки са запушили очите му и не може да идентифицира местоположението си?
или ушите му да са пълни с моркули и да не чува?
или между пръстите на краката му да са застанали броколи и да не може да плува добре?
или между копчетата на ДжиЕсЕма му да са се пъхнали мъгданози и да не може да го начука... номера на Спасителите?

ех, че много зелени неща има в 1 супааа!

a big eyed fish


Тема Re: Е, както би казал Алфнови [re: vegeta]  
Автор SoupDragon (Любопитник)
Публикувано03.10.03 18:52



Уф....

казфал ли съм ви някога: Утвръцицьълни стя!!! (превод в ефир от т.нар заралийски: отвратителни сте!)

Не съм зачезнал... само малко съм на чузбина. Га си дода ша разправям. За сега толкоз, чи скъпо...

А кочертото на ПласЕбовци беше много хубу само дет аз не го разбрах тва. Да сте чували за 2-ри балкон в НДК?... И аз не бях, но от там въпросния бисексуален, гримиран, с хубавичко личице тип се виждаше като малка точица, по която не личаха нито грим, нито хубу личице... даже не личеше и да е бисексуален...

Така, че за всинца, които ще се решат да посетят Мляко-то на 12-ти 1 съвет: квото и да е друго, но не и 2-ри балкон!!! ОК?

Апропо тук има 1 кръчма, в която вместо плафониери има платнени вагиноподобни и свинктероподобни абажурски...
Ужас, а?
Ужас не ами УЖАХ!!!!!!

Нищо повече от смъртта...
Нищо повече от живота


Тема мудзьерну е да си утвръцицьъльеннови [re: SoupDragon]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано06.10.03 15:15



ааа... аАА! той бил ф чузбина... да не се чудим що не отговаря на примамлифките есемеси... много хубаво в пловдив беше този уикенд. айде да се връщаш, че да се гледаме..

иначе:
1. кунцертът на Млекцата е на 11
2. за еБилет извън фтори еБалкон трябва да си обрал еБанка

a big eyed fish


Тема Подивелнишко, сутрешно-дъждовно ...нови [re: vegeta]  
Автор pyrx (-: свеж ;-)
Публикувано06.10.03 15:24



Путресен съм от вашите "айде да се гледаме" и др.!

И затова:

"Дъждът си весело вали,
някой пак ще ми дава пари!"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.