Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 29.06.24 
Култура и изкуство
   >> Приказки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Извинете ме - влизам неканен...нови  
АвторSoupDragon (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 10:39



...ама не издържам вече....

"Изгрял е ден какъвто рядко има -
невероятно слънчев и зелен...
Седим си двама с него най-интимно:
Денят и аз... Па нека ни е зле..." (М. Башева)

фейката, магията за обич действа!!!!



Тема ... в пустинята Гоби.нови [re: SoupDragon]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано17.04.03 13:21



Здрасти,

Добре, че влезе, че този клуб беше почнал да запустява.

Та на темата. Едно време имаше една хубава песен на дуета Мариана и Тодор Трайчеви по текст на Миряна Башева. Там освен другото се казваше:

" ... само в пустинята Гоби има вечно лято ..."

Мой приятел и виден географ издирва телефона (на М. Башева) и кротко и обяснява, "че Гоби е вътрешноконтинентална пустиня и почти всяка нощ там температурите спадат до -30 градуса"!



Тема Re: ... в пустинята Гоби.нови [re: pyrx]  
АвторSoupDragon (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 13:47



...Ами как няма да запустява като до скоро температурите бяха като в пустинята Гоби (през нощта). Важното е, че "неканената гостенка" вече е на стълбите пред вратата... и според мен няма да е много некултурно ако просто затръшнем след нея...



Тема Неканената гостенка?нови [re: SoupDragon]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано17.04.03 14:49



> ... Важното е, че "неканената гостенка" ...

Ъ? Не разбрах. Коя е тази "неканена гостенка"!?



Тема Е как кой?...нови [re: pyrx]  
АвторSoupDragon (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 15:34



Онази с брадата!!! Толкова е дълга тая зима, че брадяса вече....



Тема Re: Е как кой?...нови [re: SoupDragon]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано17.04.03 16:01



еех, тва раздигане на юрганите ме прави щастлива! надявам се зимата да се засрами и да отиде да си обръсне брадата... все пак жена е... срамота!
уелкъм на новите в отборЪ

don't you know
you have the power to change it


Тема Ами крайно време си е...нови [re: vegeta]  
АвторSoupDragon (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 16:59



Ако трябва шЪ й подарим една Gillette-ка... колко му е....



Тема пo-здраФнови [re: vegeta]  
Автор фeйkaтa (непознат)
Публикувано17.04.03 17:06



хайде, добре дошъл да си ни в тайното местенце!
а за старите приятели (мале, като в една песен го докарах:))) предлагам да гласуваме за по-здраФ... нещо като в клуба на анонимните.... каквото и да е там :))) едно "добрютро!", смигване за добърден и индийски пръчици за лека нощ дали ще свършат работа?!?
хайде, отивам да си взема тупалката, за да се присъединя към Групата По Почистването <- това е по-скоро за "апчих"



Тема Re: пo-здраФнови [re: фeйkaтa]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано17.04.03 17:33



здраф за фсички, които са онлайн, за тези, които са офлайн, за баба ви, за дядо ви и за съседите!

след като фейката спомена индийските пръчове, пирксе, илангът ми докара леки кошмари! всъщност може и от друго да е, но аз всяка нощ с трепет очаквам Онези Сънища, дет ги обеща и няма и няма...

значи сега е ред за разместване на прашасалите настроения - еми да фащам жилетката

don't you know
you have the power to change it


Тема Re: пo-здраФнови [re: vegeta]  
АвторSoupDragon (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 18:01



Незнам на теб защо илангът ти докарва кошмари, на мен, да ти кажа, ми докарва китайската храна... а относно пръчовете - защо не пробваш даршан - той е породист...
Що се касае за жилетката....ами наистина няма да изглеждаш добре заБрадена!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.