Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:58 01.07.24 
Култура и изкуство
   >> Приказки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какво, бавно ли ти се види!?нови [re: vegeta]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано09.05.03 00:00



Да де, ама кой ти го каза този виц, коооой!?



Тема (и) ти ли, пирксе?нови [re: pyrx]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано09.05.03 08:37



последно ми го припомни мортът, но кой ми го каза първи, не се сещам... да не си ти?

a big eyed fish


Тема Благодарствени слова от един обладаннови [re: pyrx]  
Автор SoupDragon (Любопитник)
Публикувано09.05.03 11:04



Едно бързо благодарско за туй инфо, Екзорсисте!!!

Незнам как да кажа... до сега не съм знаел, че си остря моливите в Ар Деко стил... мислех си че просто ги изгризвам...

Важното е, че сега вече ще знам какъв ще е първият ми урок когато пак ме повикат да позамествам някоя болна учителка.

Нищо повече от смъртта...
Нищо повече от живота


Тема Аха. И (ас)нови [re: vegeta]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано09.05.03 13:15



Може да се провери по документацията - в смисъл в архива на "фейско-тролската къща" някъде към 20.11.2002г. По-лесно ще е с Дирене, ама ще ви обърна внимание, че Диренето по Клубовете на Дира често не работи от 13 докъм 19ч. Иначе се търси фрезията "Виц за Мечо Пух".

Хамсалак!



Тема клю-клюнови [re: pyrx]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано11.05.03 23:35



диренето доведе до интересни резултати... попаднах в клуб литература, където прочетох това:
Да бе, преминали сме ние!!
Я се разходи до клуб 20-30 или до "Приказки", за да видиш, че е пълно с момичета (жени), които се вдетиняват до откат, четат "Хари Потър", та пушек се вдига и смятат, че да цитираш Мечо Пух наляво и надясно (или да говориш така, че другите да изпитват усещането, че го цитираш) е едно от най-важните неща в тоя живот. Говоря ти за възраст 25+ ...
Обичам приказките и детските книжки, от време на време чета такива, но не правя това достояние на желаещи и нежелещи да го знаят.


не че нещо... ама нямам спомен някой да се е хвалил, че чете хари потър.
всъщност грешка - попрерових и открих, че преди повече от година някой го е споменал...
но пък искам да направя забележка на тези, които са попреминали 25-те* и цитират мечо пух: я се засрамете бе!

а на пиркса почти са му направили комплимент! какви интересни неща има отвъд оградата.

* не се отнася за вегета, тя още не е достигнала критичната възраст

a big eyed fish


Тема Уххаааа!нови [re: vegeta]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано12.05.03 10:17



Добрутру!

Мдаам. Видях го това. За конкретност линкът е:

от

Обаче може би, човеко е имал предвид клуб "20-30", а не нашия.

Хамсалак!



Тема Re: Уххаааа!нови [re: pyrx]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано12.05.03 12:12



да, кой знае какво е имал предвид...
аз вече съм волно създание, пърхам си наоколо без задръжки и ОВР-та и съвсем скоро се понасям към ГС.

стягайте се

a big eyed fish


Тема Готово (почти)! "Алфануи" в "Брадовчедката Бета"!нови [re: SoupDragon]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано12.05.03 15:36



След усилен и ползотворен и неуморен труд, най-накрая се появява "Алфануи" ... в Бета версия (барабар с картинки).
Урааааа!

Ето тук:



За удобство на блюстителите на aвторски права, давам и списък на тружениците взели участие в сканирането, ОЦР-ването, коригирането и форматирането на материала (по азбучен ред, да не вземе да се обиди някой):







Да сме пропуснали някого в суматохата!?

Аре дърпайте, четете фнимателно и казвайте, ако има разни дребни грешчици, че да пускаме околно-чателната версия ... и после 3 деня яле пиле и се веселиле!




Тема само да кажа...нови [re: pyrx]  
Автор фeйkaтa (непознат)
Публикувано12.05.03 17:00



еееееееей, БРАВО такова едно голямо за Фсичките потрудили се!!! и имам предложение - да не проверяваме за грешчици, а направо да пристъпим към трите дена яли пиле и т.н. (може и просто сандвич с пиле и зелена салатка..... и задължително нещо сладичко!!!)
виленцееееееее, хубаво ми е едно такова за деня ти без ОВР-та и те гушвам по случая!!!



Тема Re: само да кажа...нови [re: фeйkaтa]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано13.05.03 09:45



Ама то няма да си даваме много зор, а който си чете (ей така, както си седи) и мерне некоя грешчица и просто я "рипортва" (както се изразяват младежите запалени от терминологията на модерния софтуеререн дивелопмънт).

А пробвали ли сте пили с портокал (за предпочитане цръвен) !? Може дори като си купите пили на грил и да му цвъкнете няколко резенчета и да го полейте с малко сок (пак от тва).

> ... хубаво ми е едно такова за деня ти без ОВР-та и те гушвам по случая!!!

Ама и аз пък съм без ОВР-та днес!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.