Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 01.07.24 
Култура и изкуство
   >> Приказки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: само да кажа...нови [re: pyrx]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано13.05.03 10:04



пили с портокал и мед. за това ли си говорим? с мама веднъж се пробвахме, ама нещо не сполучихме твърде. може би пиркса някой ден ще ни сготви да видим що е то...

пък пиркса да не се натриска за гушкане, щото то се извършва и според заслуги!

a big eyed fish


Тема Гушкаво пилинови [re: vegeta]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано13.05.03 10:15



Става дума за пили САМО с ала-бала-портокала (без мет!) и то от по-киселичките портокали.

А така ли!? Нямал съм заслуги, начи!



Тема още отсега..нови [re: pyrx]  
Автор casjop (дрипавка)
Публикувано14.05.03 09:47



се сетих за една грешка. не е ли алфануй? на мен така добре ми звучеше с и-краткото накрая! и всъщност, къде е ударението, алфануИ или алфанУи?

разпад в моите ръце. свобода.


Тема ами с дюли?нови [re: pyrx]  
Автор casjop (дрипавка)
Публикувано14.05.03 10:11



някой пробвал ли е?мнооооого е вкусно!

разпад в моите ръце. свобода.


Тема Re: още отсега..нови [re: casjop]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано14.05.03 15:12



Еми в оригинала е "Алфануи" - предполагам по-длъжко и-то и не е Алфан-уй. А къде се слага ударението, може да питаш фейката, че тя се води "на ти" с хиспанския. Според мен е алфануИ.



Тема Re: ами с дюли?нови [re: casjop]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано14.05.03 18:52



Не съм го пробвал и може да е фкусно, ама ми се види много сезонно - дюлите ги има само в късна есен, а и рядко се намират наистина хубави.
С портокалите е друга работа - все си ги има през цялата година.



Тема има ги целогодишно, но..нови [re: pyrx]  
Автор casjop (дрипавка)
Публикувано14.05.03 20:58



са тъпкани с нитрати. когато си правя торта с портокалови корички например, винаги се замислям с какви ли неща са третирани плодовете. винаги е така! просто не е честно! и с лимоните е същото.. а за дюлите поне мога да гарантирам, че растяли само на слънце, дъжд и малко пръскане с разтвор на син камък (това заради болестите по дървото).. нали са от лозето на дядо!

разпад в моите ръце. свобода.


Тема уточнения и селф-уелкъминови [re: pyrx]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано15.05.03 14:44



уй-ът накрая е недопустим!
апсолютно си е алфанУи. феята най-вероятно ще потвърди. но чак като се отърве от ОВР-та и други по-приятни задължения.

искам да ви приветствам от ГС...
почнах се с пълна пара. сега остава и да се адаптирам... но смятам, че днешното парти по случй един рожден ден ще помогне за смесването ми с колектива - на всеки е известно, че смесването става най-добре след миксиране на напитки с подходящо volume в проценти.

аре

a big eyed fish


Тема Айдеее! "Градил Илиия киллииия!" още от първия деннови [re: vegeta]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано15.05.03 18:00



Еми добре заварили!

Както казах, не съм сексперт по хиспанския като някои.



Тема Re: Айдеее! "Градил Илиия киллииия!" още от първия деннови [re: pyrx]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано16.05.03 10:04



на кой процес викаш Градил Илия Килия(ГИК)? да не би на Смесването?
иска ми се на нащракам някое стихче, но не мога.

a big eyed fish



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.