Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 01.06.24 
Култура и изкуство
   >> Приказки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема фейско-тролска къща в клонитенови  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано28.10.02 11:14



предлагам да се попреместим в моята тайна къща на Дървото, защото Покана За Чай се запълни догоре и положението се утежни. сега кажете какво ще похапваме, докато бъбрим? понички? еклери? абе да е нещо с карамел...!

Схващането явно е обща болест. поради това е причинена от същото--един уморителен локален филифийонски тайфун.
успях да нагълтам малко нощен морски въздух накрая. беше една Студена Разходка в тъмното...

аз играя с моето мече
и на всичко отговарям с НЕ


Тема Re: фейско-тролска къща в клонитенови [re: vegeta]  
Авторpyrx (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 11:23



Добрутро на Фейгета, един друг, трети, тоя, оня и на още николко човека!

Добра идея - старата чайна стана доста попретъпкана, макар и задушевна.

Баклава става ли?

Пиркс



Тема Re: фейско-тролска къща в клонитенови [re: vegeta]  
Авторфeйkaтa (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 11:42



определено ТУК ми харесва и се премествам с най-голямо удоволствие :)
обаче какво ще кажете за нещо по соленичко - аз днес съм на чипс със сиренце...
ей, vegetkata, фнимавай с нощните разходки по това време - така де, няма да се даваме сега на някаква си досадна Сващачка (която подозирам в тесни роднински връзки с леля Хрема)... а пък ако не искасш да си фнимателна (и аз обикновено не съм) си вземи един топъл огромен зелен шал - винаги помага :)



Тема Малко "стъкмистика" и др.нови [re: vegeta]  
Авторpyrx (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 12:15



Интересно ми беше да направя едно малко проучване на Чайната.
Създадена на 2.Април.2002, 23:20 ч. и просъществувала цели 209.4389 дена.
(до днес 28.10.2002, 9:52 ч.) Изказани са 230 мнения, което прави средно по 1.098172365 мнения на ден. Честно казано, преди да го сметна, на око ми изглеждаше, че няма да можем да преминем психологическата граница от 1 мнение на ден, ама за щастие съм се лъгал!


Айде хаирлия да е и не се ослушвайте, ами почвайте да строите стълбите към къщата!

Аууу, чак сега забелязах прилагателното "тайна" към къщата! Как да го разбирам?

Пиркс



Тема Zdraveittteeeeeeнови [re: pyrx]  
Автор lunabg (непознат )
Публикувано28.10.02 13:04



$Zdr ima li niakoi
ami az nosia ne6to za piene Koka-kola i niakolko kutii sok ot portokal poneje ne znaeh koi kakvo pie i kolko 4oveka 6te se saberem. Mnogo li gosti 4akame?



Тема Re: Zdraveittteeeeeeнови [re: lunabg]  
Авторpyrx (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 13:10



Здрасти, здрасти,

(А, ама ние вече си казахме здрасти на едно друго място!)
Явно не си прочела внимателно наукоидното ми проучване - ами бааавничко се развиват нещата в този клуб. На разни "чат-атлети" тук ще им е малко трудно.

Пиркс



Тема тайнаТанови [re: pyrx]  
Авторфeйkaтa (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 13:18



ами, скъпи ми Пиркс, думата "тайна" обикновено се поставя с цел да накара "участниците" да се почувстват като членове на малко недостъпно общество от особена интересност........... не знаеше ли?!? :)



Тема Re: тайнаТанови [re: фeйkaтa]  
Авторpyrx (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 13:23



Ох, успокоих се!

Ама дайте малко по-чевръсто, де!

Пиркс



Тема кестенинови [re: фeйkaтa]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано28.10.02 14:34



ако донесеш чипс, ние няма да се дърпаме...
днес за втори път в живота ми ми се падна да ям кестени. и за да не лъжа много, ще си призная, че беше Кестен. единствен.

колкото до Лелята и нейните производни, аз не съм оздравявала от доста време, преследва ме и една Многозначителна Кашлица. нея не знам къде да я дяна... и как да я прогоня.

аз играя с моето мече
и на всичко отговарям с НЕ


Тема не е това, което енови [re: pyrx]  
Автор vegeta (mostly harmless)
Публикувано28.10.02 14:40



стъкмил си 1-2 цифри и това е Много Добре. все не се сещам да погледна дори и за справка неща от този род. хубаво е някой и за това да мисли
искам да кажа на пиркс, че като гледам броя мсг-та на ден, струва ми се, че сме прескочили Границата благодарение на теб. размърда водата, така да се каже. тъй че ти си виновен за данните

а тайната я разбирай... ми че не трябва да ни надушат скучновати хора, които ще смрачнят прекрасното бъбрене.

аз играя с моето мече
и на всичко отговарям с НЕ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.