Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 18.04.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ИВАН КУЛЕКОВ  
АвторMAЯ (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 13:49



От няколко години по неволя живея, уча и работя в чужбина. Тук няма, но и да имаше български вестници не бих ги чела защото отдавна съм разбрала, че те заедно с радиото и телевизията са част от една груба пропагандна машина. Обичам да чета това което пишат обикновените хора в интернет, защото е написано от сърце. Истината е написал и Иван Кулеков в статията си "За управляващата мафия". Ако някой е пропуснал да я прочете, може да я намери като потърси няколко теми преди моята. Заслужава си. Малко съм изненадана, че точно той е написал такава статия. След като толкова често му дават думата в "Шоуто на Слави", по-вероятно е да се предположи, че той е от слугите на мафията. Но какво пък, може да му е писнало да живее като добре платена подлога и да е вдигнал чело. Както и да е, тук цяла дузина емигранти го поздравляваме най-сърдечно. Дано не изпадне в немилост.
Аз живея и работя в чужбина заедно с родителите си, тъй като майка ми имаше неблагоразумието, работейки за един провинциален вестник, да направи журналистическо проучване къде се намират, с какво се занимават и какво е материалното състояние на бившите партийни и полицейски първенци заедно с тяхните роднини от родния ми град няколко години след десети ноември 1989г. Резултатите на проучването бяха толкова шокиращи, че успяха да отрезвят даже и такива седесари като майка ми и баща ми. Но уви беше доста късно. И двамата останаха без работа. Кмета закри вестника, а управителката на местната болница /снаха на активен борец против фашизма и капитализма/ побърза да уволни и баща ми, въпреки протестите на останалите негови колеги- лекари. Питам се как майка ми без да е главен секретар на МВР успя за няколко седмици да издири и посочи поименно големите престъпници в нашия град, продължаващи и до ден днешен да разграбват държавата. На всичкото отгоре журналистическия материал така и не можа да види бял свят. Всъщност тази тема и до сега е най-голямото табу в България за всички медии без изключение. Напоследък вестниците в чужбина съобщиха за голям брой българи закупили имоти в Испания и Франция за стотици милиони евро, но българските медии упорито мълчат.
Доста късно моите опианени от "синята" идея родители прозряха истината /така кратко и ясно описана от Иван Кулеков/, че всичко е било измислено и нагласено от висшите кадри на БКП под ръководството на Тодор Живков и изиграно блестящо от артистите на Държавна сигурност Иван Костов, Стоян Ганев, Георги Марков, Надежда Михайлова, Екатерина Михайлова, Константин Тренчев, Тодор Колев, Анастасия Мозер, Петър Слабаков, Александър Йорданов, Петър Дертлиев, Милан Дренчев, Христофор Събев, Стефан Савов, Йосиф Петров, Едвин Сугарев, Любомир Павлов, Филип Димитров, Желю Желев, Емил Кошлуков, Елка Константинова и т.н.
Добре, че баща ми след като емигрирахме успя почти веднага да си намери работа и бързо си стъпи на краката. В момента в неговата собствена клиника работят петима лекари и дванадесет медицински сестри. Сега пари имаме достатъчно, но истината е че не сме напълно щасливи. Всички мечтаем някой ден да се върнем в нашия малък роден град. За съжаление както разбираме от нашите близки и приятели в България, там се диша все по-трудно. Хората предполагат, че мафията след предстоящите избори ще постави на власт БСП. Цялата пропагандна машина в България била мобилизирана да "вдига" рейтинга на БСП и да подготвя обществото за поредния изборен театър. Добре, че все повече хора отказват да гласуват и по този начин недопускат да се гаврят с тях. Мафията знае, че колкото по-малко хора гласуват, толкова по-голям ще бъде удара срещу нея и затова с всички средства се мъчи да ги подлъже да гласуват без значение за кого. За големия страх, че в парламента може да влезе някой независим депутат, който не е ченге, говори и факта, че нас емигрантите ни лишиха най-безобразно от възможността да гласуваме за независими кандидати. С това мафията затвори и последната вратичка през която в парламента можеше да влезе някой честен човек.
Накрая още веднъш поздравлявам господин Иван Кулеков за смелата гражданска позиция. Той е пример за цялата българска интелигенция.
Мисля, че името на този, който помогне на българския народ да се освободи от игото на настоящата мафия веднага ще се нареди до имената на Левски и Ботев.



Тема Re: ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ИВАН КУЛЕКОВнови [re: MAЯ]  
АвторPoko (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 11:47



Предлагам да направим партия някъде в чужбина от емигранти, която да свали мафията.



Тема Re: ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ИВАН КУЛЕКОВнови [re: MAЯ]  
АвторAsylant (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 12:49



Imate absoljutno prawo.Edno neshto mi prawi wpechatlenie!Predi,kogato staneshe neshto ,tozi sait reagirashe wednaga,sega ,nishto!!!!Ucastnizite sa malko,pone as imam takowa wpechatlenie.As smjatam che Bylgaria e izgubena,mnog zalko,moze bi ziganite shte syzdadat po-etichna dyrzawa!!



Тема Re: Moje i da ne e zagubena, noнови [re: Asylant]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано22.07.05 16:37



pone yaze ui4no umrem ot 6ube da ne se e slu4ilo!
A eti4na drjava s tekvoa naselenie nema da ima nikoga!
Pone da ne e jestoka kum grajdanite si



Gu Tzo - u komplekso strah

КВО Е ТВА?


Тема Re: ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ИВАН КУЛЕКОВнови [re: MAЯ]  
АвторДecиcлaвa (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 16:42



Всичките ни проблеми идват от управляващите престъпници. Мисля, че преди да говорим за другите си проблеми трябва да решим главния- как да махнем мафията на бившите комунисти от власт. Ще бъде трудно защото както и преди така и сега Държавна сигурност ги пази. Ченгетата въобще не пазят държавата, а само заграбеното от мафията.



Тема Re: ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ИВАН КУЛЕКОВнови [re: MAЯ]  
АвторPeни-Плeвeн (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 15:01



Всичките от Атака начело с Берон и Сидеров са провалили се ченгета извадени от нафталина за втора употреба.



Тема Re: ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ИВАН КУЛЕКОВнови [re: MAЯ]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 17:41



Комунистическата мафия отново ни насъсква нас българите срещу турците и циганите с едничката цел да ги оставим тях на мира да си управляват и да продължават да ни ограбват.



Тема Re: ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ИВАН КУЛЕКОВнови [re: MAЯ]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 16:29



Долу мафията! Да живее свободата!



Тема Re: ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ИВАН КУЛЕКОВнови [re: MAЯ]  
Авторpeни (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 11:07



С някои от казаните от теб неща доста си противоречиш, но ме мързи да ти ги вадя от текста и да демонстрирам. Добре, щом всички са маскари, да оставим страната без правителство? Как са ти забранили да гласуваш за независим депутат и колко такива имаше? Сега са 4 в парламента, защото се отцепиха от атака. Говориш, че бившите партийни величия са те погнусили и то не от БКП, а от СДС. Сред изброените от теб имена не прочетох тези на Луканов, Жан Виденов и нито едно на хилядите знайни и незнайни червени кредитни милионери и т.н. Ами, по-добре си признай, че правиш опит за евтина провокацийка, в стил ДС на каквито ни подлагат от години. И още нещо-хората трябва да гласуват, трябва да има правителство добро или лошо, защото иначе в икономиката и държавата ще цари хаос, а по време на хаос и война печели ЕДИСТВЕНО мафията. Личи, че хич не ти пука за БГ и малкият ти китен град.



Тема Re: ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ИВАН КУЛЕКОВнови [re: MAЯ]  
АвторДaнчo (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 13:29



Предполагам, че не повече от двадесет процента от хората гласуваха на последните избори. Но това няма значение. Всички изборни резултатите са фалшиви. Мафията решава чрез коя група ченгета да управлява /БСП,ДПС,СДС,БЗНС,Атака,ОДС/.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.